Video Cukrik Raid

Comando

Re: Video Cukrik Raid

Příspěvekod Comando » stř 24. pro 2014 0:18:24

Pridava verzia 2
The Hunter becomes the prey when he loses vigilance.
Obrázek

Solomoon

Příspěvekod Solomoon » stř 24. pro 2014 1:37:51

ešte si zabudol dať do titulkov R2 :)

Comando

Příspěvekod Comando » pon 29. pro 2014 13:39:03

Uz som si nabindoval viac veci - mam novu klavesnicu :)
Obrázek

Seedah
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Seedah » pon 29. pro 2014 19:13:46

Jakou? Pochlub se.

Comando

Příspěvekod Comando » úte 30. pro 2014 12:38:41

Obrázek

Comando

Příspěvekod Comando » stř 31. pro 2014 1:20:27

Brackenspore Heroic pridane
Obrázek

Aquillina

Příspěvekod Aquillina » čtv 01. led 2015 16:59:54

Comando píše:Brackenspore Heroic pridane

To bol pekny pull no

Comando

Příspěvekod Comando » sob 14. úno 2015 19:09:06

UPDATE: Mythic Kargath Bladefist pridane
Obrázek

Repsoll

Příspěvekod Repsoll » ned 15. úno 2015 2:55:43

Jsem tu pořád četl, jak tě strašně baví BM a nechávají tě to hrát, protože z toho fakt "ždímáš maximum". Podle mě je BM spec na poblití a jediný, kde se to hraje je CM na velký aoe burst pully.
Hunter je můj alt a BM vůbec nehraju, ale pár věcí se mi na tom Kargath videu nezdá (na ostatní jsem neměl žaludek se podívat).

1. Proč, tam smažíš jeden arcane shot za druhým, když už máš dávno ready kill comand? Nebo proč tam točíš jednu cobru za druhou, když už máš 40 focusu a kill command ready?
2. Proč tam opakovaně sedíš na 5 stackách frenzy a neodpálíš focus fire? Já myslel, že to třeba pár sekund delayuješ kvůli bestialu nebo tak, ale ono hovno. Pán odpálí bestial s 5 stackama frenzy a focus fire nikde. Ty si to dokonce necháš i spadnout když tě boss hází nahoru.
3. Proč místo kill shotu natočíš cobru a arcane shot? Jakej to má smysl?
4. Proč nemáš nabindovanou potku?
5. Proč nemáš žádný aury? viz bod 2. Vůbec netušíš co máš ready, co máš procnuté a po pravdě asi ani na čem máš jaký CD.

Ono toho bude asi víc, ale neměl jsem chuť to podrobněji studovat.

Normálně bych nic nepsal, ale je mi na blití z někoho, kdo hraje shit spec a ještě ho hraje jako retard při čemž ho tu každej vychvaluje do nebe. Teď aspoň lidi z R2 uvidí jak to "doopravdy" hraješ. ;) Celkem chápu, proč si se na tom jednom runu co jsem s tebou byl ani nepřiblížil tomu mýmu modrýmu hunterovi v tý době cca 30 ilvl rozdíl.

Jak jsem psal BM nehraju. Hrál jsem to párkrát na začátku do CM, takže moje znalosti jsou základní. Jestli je v tom co provádíš nějákej skrytej význam tak sem s tim. Když mi vytřeš zrak, vysvětlíš proč to hraješ jak to hraješ a dokážeš, jakej jsem dement, co netuší o čem mluví, tak to smažu a omluvím se ti. ;)

Cukrik

Příspěvekod Cukrik » úte 17. úno 2015 14:46:06

Čau Repsoll, musím uznať, že celkom pekný post.
Príde mi zaujímavé ako ľudia reagujú, všetci dobre vedia, že väčšiu časť ak nie všetkých z nášho raidu považuješ za noobov čo sa hrania tíka a príde mi celkom zaujímavé ako osobne si to niektorí ľudia berú... S Comandom som sa o tom bavil až dnes, predtým mi to už pár krát bol spomenutý ale práve som si uvedomil jednu vec, v celom poste si myslím ani raz nenadával na Comanda osobne, ale vždy si písal len o jeho hraní... Pri tom, každý kto mi o tom písal hovoril ako útočíš na Comanda. Ten rozdiel je celkom citeľný... keď sa hovorí o hádkach v akýchkoľvek vzťahoch, najdôležitejší faktor je pochopiť, že partner neuráža človeka ale špecifickú akciu alebo činnosť.

Uznávam však, že píšeš trošku dosť nekonvenčným štýlom, ktorý dosť ľudí urazí, koniec koncov nie som prvý, kto to hovorí a myslím, že to aj ty dobre vieš, a minimálne v hre je to "čaro tvojej osobnosti." Pravdu povediac, v tomto momente neviem čo si o tom myslieť, pretože tento post je veľmi dobre štylizovaný a osobne som si mrkol na niektoré z tých vecí čo si písal a pomerne ľahko som ich našiel aj sám (mohol si napísať časy vo videu, ušetril by si, mi asi minútu, dve života, kill shot okolo 7 23 do 7 50, frenzy pri prvom vyskočení hore, spadnú 4 stacky) a som si istý, že si si dal dosť práce aby si poradil, napriek forme a za to ďakujem, dnes je vzácne vidieť ľudí čo dávajú rady len tak. Comando hral výborne BM v SoO, teraz je ten dmg horší... to som už písal v tom topicu podobnom Santaliho, kde som mu nedal 100% na progres práve kvôli dmgu. Je ale super, že si poukázal na chyby.
Na druhú stranu, toto sa dá chápať ako agresivita... keby to bol nevirtuálny svet, tak to rozhodne chápem ako agresivitu a agresivita je typicky spojená s najnižšími stupňami sebavedomia a potrebou hľadať uznanie u iných, čo nie je nič zlé... možno viac ako 60% populácie ľudstva je na tomto stupni sebavedomia ale iným ekvivalentom pre sebavedomie, je šťastie alebo radosť so života, ktorú chce každý a preto sem dám jeden tip pre teba pokiaľ máš pocit, že mám pravdu... len ty sám môžeš vedieť či áno alebo nie. (a kohokoľvek iného, kto by chcel trošku zlepšiť svoj život), na youtube ľahko nájdete prednášky z pozitívnej psychológie od profesora Tal Ben-Shahara z Harvardu (http://youtu.be/IwUecXRvnS0) je ich asi 20 ale celkom stoja za to a táto téma sa preberá niekde okolo 17 prednášky. Druhým stupňom, by bolo robiť veci tak aby ich uznával človek sám - toto je typicky spojené s omnoho väčšou radosťou so života a úspešnosťou.

Sumár: Píšeš rozumné veci, štýlom ktorý je urážlivý a bolo by omnoho efektívnejšie, keby si ľudia boli schopní zobrať cenné rady od, bez diskusie, skvelého hráča. Na smolu, ľudia ich neberú, pretože sú nahnevaný a ty nemôžeš zmeniť ich reakciu, môžeš zmeniť len seba, tak ak chceš aby si nepísal len tak a ľudia ťa ocenili viacej (tak ako ja si to cením teraz) mal by zmeniť štýl.

Zpět na „WoW“