War of the Ancients

Stoker

War of the Ancients

Příspěvekod Stoker » pát 03. říj 2014 14:00:37

Šel jsem se podívat po hodně dlouhé době na wowfan zda tam tedy není něco o tom srazu, co by se měl konat po velkém závodu proti Embody a nic jsem tam nenašel. Ani zmínku o tom, ale našel jsem tam video, které ve 110 minutách se snaží shrnout příběh války prastarých. Po shlédnutí to tedy vypadá, že to bude na pokračování. Každopádně je tam alespoň hezky vysvětlené ke komu jaké postavy (Malfurion, Tyrannde, Illidan, Mannoroth, Queen Azshara, Lady Vashj, a další) přiřadit. Plus navíc souboj Titánů s Old Gods, což vůbec v knížkách nebylo zmíněno, zda si po těch letech ještě dobře pamatuji.

Tady máte odkaz pro ty, kteří nemají čas si přečíst tři knížky.

Naposledy upravil(a) Stoker dne pát 03. říj 2014 16:28:12, celkem upraveno 1 x.

Imperius

Re: War of the Ancients

Příspěvekod Imperius » pát 03. říj 2014 14:55:05

Ne v knihach suboj nebol spomenuti a video je len dej z prvej knihy.Pokracovanie by malo byt asi o rok ako pisali na svojich strankach,ale bomba.
Obrázek

Stoker

Re: War of the Ancients

Příspěvekod Stoker » pát 03. říj 2014 16:15:47

Jak jsem na to koukal tak už to bylo téměř v půlce a téměř nic se v tom zatím nestalo. Jsem nad tím kroutil hlavou a říkal si: "Je tam toho tolik a to všechno chtěj dát do posledních 60 minut?" :D Naštěstí teda bude pokračování, ale hned jak budu mít více času tak si to asi půjdu připomenout. Opráším staré knihy :idea:

Zpět na „WoW“