Mythic Blackrock Foundry

Dlouhouch

Mythic Blackrock Foundry

Příspěvekod Dlouhouch » pon 23. úno 2015 12:56:07

Postupně natočím co půjde :-)

http://youtu.be/UcdWk1d9krI
Obrázek

Stoker

Re: Mythic Blackrock Foundry

Příspěvekod Stoker » pon 23. úno 2015 13:31:21

Viděl jsem asi minutu a půl a mám dva poznatky. Když jsou rozestupy tak by se je měli snažit držet všichni, né jenom chudák priest healer, který se tam přes wallhack snažil projít k dalšímu bossovi aby jsi mohl točit dyps. A další, že jsi za minutu a něco stačil chytit tři kuličky.

Dlouhouch

Příspěvekod Dlouhouch » pon 23. úno 2015 13:49:51

Nic, nebudu tu hejtit. Díky za kritiku, budu si na to dávat pozor. A když budeš mít čas, můžeš se podívat na to video ještě jednou, zjistit kdo umřel, kdo jiný chytal kuličky a podívat se, že jsem se i do toho fightu dostal a uměl jsem mrknout na range metr pri petrify :-).
Ještě jednou díky za analýzu, i já sám, když se na to dívám, shledávám chyby a samožřejmě se budu činit při jejich nápravě. Jako třeba špatně použité CD při tomhle pullu.

Jinak dělal včera někdo logy na tom Gruulovi?
Obrázek

Santali

Příspěvekod Santali » pon 23. úno 2015 14:11:43

Dlouhouch píše:Postupně natočím co půjde :-)

http://youtu.be/UcdWk1d9krI

Todle publikovat ale nebudu sorry :lol: ... Ta music nepotřebuje ani komentář a šlo si s tím pohrát daleko líp. Doufám že Eiya si s tím pohraje lip , ale i tak dík za snahu. ;)
Obrázek

Dlouhouch

Příspěvekod Dlouhouch » pon 23. úno 2015 14:47:41

1. delam to pro guildu ne pro sirokou verejnost
2. nemam program v kterym bych to upravoval
3. nemam na to ani schopnosti a cas :-)
Obrázek

Santali

Příspěvekod Santali » pon 23. úno 2015 16:13:37

Stoker píše:Viděl jsem asi minutu a půl a mám dva poznatky. Když jsou rozestupy tak by se je měli snažit držet všichni, né jenom chudák priest healer, který se tam přes wallhack snažil projít k dalšímu bossovi aby jsi mohl točit dyps. A další, že jsi za minutu a něco stačil chytit tři kuličky.

Jako tady prostě nemůžu souhlasit absolutně s ničím. Koukni na další videa od jiných guild a 3 kuličky za celý fight nejsou zase takový pain. A co se týče tomu, že mu healer musel uhýbat ? Když tam máš wip na 0,4% musíš tu DPS ždímat kde se dá a jestli je to za cenu toho, aby uhnul healer když hlavním problémem je Enrage je to nejemenší a podstatně efektivnější než kdyby se musel hýbat caster DPS.
Obrázek

Stoker

Příspěvekod Stoker » pon 23. úno 2015 16:36:34

Dobrá tedy, tři kuličky za celý fight. Já tady popisoval tři kuličky za minutu a půl, fight má 6 minut+. 3 stacky z toho jsou už docela slušná damage, a dost zbytečná! Psal jsem o tom, že já na té červené jsem byl téměř každý pull v takové nepříjemné situaci, že dostat kuličku tak zdechnu, natož tři. Kolikrát jsem tam musel hodit Devouring Plague za tři orby jenom abych nezdechl, ač mi to totálně rozhodilo rotaci, ale tak asi není úplně vhodné to tedy hodnotit když jsem nebyl hoden to jít a tudíž vlastně z toho nemám žádnou zkušenost. V tom případě se omlouvám.

Dlouhouch

Příspěvekod Dlouhouch » pon 23. úno 2015 17:14:21

Neber to tak útočně o_O. A já sem si vědom, že tři kuličky jsou dost. Za celý fight jich bylo , možná šest. Ale nikdy v krizové chvíli. A tady ten kill byl můj nejhorší pull večera, a to nejen tím chytáním, ale kazil jsem i rotaci. Bylo u mě v té době hodně faktorů, které mě rozhazovaly. Musel jsem potom dokonce odejít z raidu (problémy se spolubydlícíma). A fakt je ten, že jsem včera jednou chytil vybouchnutí ze země, což je z mé strany absolutní demence, a jinak jsem neumřel snad ani jednou, aniž by to byl wipe.
Obrázek

Stoker

Příspěvekod Stoker » pon 23. úno 2015 17:18:59

V pohodě, já to chápu. Tady už tak nějak neřeším ani ten tvůj konkrétní případ jako celek spíše shrnutí globálně. Protože je jasné, že jsem ten celý fight pochopil špatně, za což jsem se tady omluvil.

Dlouhouch

Příspěvekod Dlouhouch » úte 24. úno 2015 17:46:35

Obrázek

Zpět na „WoW“