6.0.2 Zmena v sposobe instalacie

Cukrik

6.0.2 Zmena v sposobe instalacie

Příspěvekod Cukrik » úte 14. říj 2014 2:21:18

Osobne toto vidím prvý krát, možno ste to už zachytili ale Blizzard zjavne nejak mení spôsob aplikácie patchov, takže keby to niekomu záhadne nefungovalo, viac infa tu:

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/14730113870

Úprimne polovička toho textu mi absolútne nič nehovorí, ale čo som pochopil niektoré externé disky a staršie PC v zlom stave by mohli mať problém.

Shirei

Re: 6.0.2 Zmena v sposobe instalacie

Příspěvekod Shirei » úte 14. říj 2014 8:26:43

No doporučujou udělat defragmentaci pokud nemáš SSD.
Stáhnout si to dopředu pokud nemáš 100Mb+ linku.
Nedoporučujou instalovat ze starých disků protože mají *.MPQ, takže se nevyhneš stahování všeho znova.
No a pokud to ráno zapněš, tak se to samo nainstaluje, takže až přijdeš domů tak klikneš jen play a mělo by se to spustit.
Teda za předpokladu, že pracuješ pod admin účtem a pro jistotu máš ještě vyplej UAC. :twisted:

muchapuk

Příspěvekod muchapuk » úte 14. říj 2014 10:48:12

Plus sa urcite uistite, ci mate dost volneho miesta na disku, zopar GB to zoberie, ide hlavne o tych co maju SSD cca 120GB a vsetko na tomto disku. Aktualne mi wow adresar zabera cca 35GB disku.

Mucha

Seedah
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Seedah » úte 14. říj 2014 16:45:51

Cukrik píše:... Blizzard zjavne nejak mení spôsob aplikácie patchov ...

Ten odkaz jsem nemohl přečíst, protože je asi momentálně bloknutý.
Ale četl jsem na MMO poměrně dlouhý post, a domnívám se, že komentuješ toto:
"This patch will convert your install to using the new CASC format, which can be a time consuming process. Be sure to defrag before and after the install if you are not using a SSD. The free version of Defraggler is a useful tool, as it can defrag just the WoW files if you are in a hurry."

Nemění se způsob aplikace patche, jen tento musí provést něco navíc:
Podstatná informace je CASC format místo MPQ formát souborů. Nová struktura souborů CASC se vyznačuje rychlejším přístupek k "zabaleným" souborům uvnitř tohoto "archivu". Což by mělo zrychlit práci klienta.

No a nové soubory CASC starého contentu se nestahují, ale vytvoří ze starých MPQ.
Ostatní už napsali nademnou:
- mít na disku dost místa aby se tam vlezly staré i nové v jednom čase
- defragmentace, která omezí počet mechanických přesunů čtecích hlaviček klasického disku = převod proběhne rychleji.
- pro ty co neví proč se dělá defragmentace disku informace že u SSD disku není potřeba ji dělat.

:)

Zpět na „WoW“