Blizzcon free stream

Repsoll

Re: Blizzcon free stream

Příspěvekod Repsoll » sob 08. lis 2014 4:27:21

To Q&A zas nemělo chybu. Kreténi kterejm neni rozumet ani slovo, báby ktery brečej, že mágům sebrali mana gem. Casuální mágove co brecej, ze si DK zasoluje Lei Shena a mage je napicu protoze to sám nedá atp. Dobrej byl taky ten Warlock co s kamarádama teda jako expil na betě a je to hroznej pro raider, ale destro lock mu přijde jako utility classa a vubec to nedela dmg. Korunu tomu samozrejmě nasadila plesata bukvice AKA Tomáš Čiltn. Na otázku proč bych bral do raidu retri když už nemá raid CD a dps na piču odpověděl: Vezmete ho protože máte rádi toho člověka. No a pak samozřejmě takovej zmrd Repsoll musí rerollnout, že? :D Korunu tomu nasadila taková mladá cosplayerka co se tam šla zeptat, jestli jí nezvednou drop rate mounta z headless horsemana, protože to už chudinka 9 let farmí. No mě taky ještě nepadl za těch skoro 9 let co hraju ale na blizzcon si to vybrečet nepojedu.
Zbytek celkem nuda. Asi půl hodiny tam mluvili o tom kolik měl resto druid knoflíků ve Vanille a kolik jich měl v BC a kolik jich měl ve WotLK, Cata a Pandě a že jich teda ve WoD bude míň abychom se z těch tooltipů neučetli k smrti a chudáci starý Vanilla hardcoráci mohli naskočit rovnou do LFR aniž by četli návody třetí strany jako třeba TristezaTývý o tom jak tám stát, jednou za minutu zmáčknout ten fireball a pak si nalootovat plnej ruksak fialek.
Málem bych zapoměl na příběh chudáka Franty, kterej poctivě farmil Obléhání Ogáčka v marné snaze poskládat 4 set. Nakonec mu teda ta setová helma z Thoka padla a on, ze si jí teda půjde připravit. Nejdřív si dal HS na ostrov a pak letěl do shriny taxikem aby se odtud dostal do OG. Neptejte se mě proč nedostal portal od magu v raidu, v pribehu jsou vetsi diry nez mezi nohama Prazskych roztahovacek. No když se dostal na aukci nakoupil gemy, ale aby zjistil jaké, musel se podívat na chytrou guidu. Pak si udělal reforge zase podle jiné stránky a vyrazil k upgraderovi. Zjistil, že nemá coiny a protože je to dříč a bez těch 8 ilvlů ten flex prostě nedaj, šel nemilosrdně vraždit žáby. Po 2,5 hodinách nafarmil 200 coinů (za tu dobu má normální člověk tak 2k ale Franta je věru speciální panda). Už si myslel, že má vyhráno, ale kdepak! Tím upgradem sis rozjebal ten tvrdě na askmrrobotovaný hit/exp cap. Takže znova. Po třech hodinách se Franta vrátil do raidu a chudák se nestačil divit. Nikdo nikde, chudáci bez něj asi wipovali 3 hodiny na Klaxxi a pak se vsichni poplácali po ramenou jakej to byl zase parádní sobotni flex. A pointa: Všechno tohle pryč hit/exp capy, reforge, upgrady, gemy na kazdym itemu, setovky se meni podle specu. Jásot publika.
A to nikomu nevrtalo v hlavě, že ten vidlák Franta zapoměl na okur...meta gem? Asi ne, takovej minmaxer, že jde místo raidu spáchat žabí genocidu kvůli pár upgradům, ale metagem přece nepotřebuje.

To je takové shrnutí toho co tam bylo dneska ve 2 ráno na WoW panelu. Přeji kvalitni počteníčko a sorry za tu formu. Ležím v posteli a skoro na to nevidim jak se mi chce spát. Jen jsem měl potřebu vyblít nějáke veledílo a potěšit svého duševního kamaráda Štěpu.

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » sob 08. lis 2014 11:18:40

repsiku diky v tvem textu vidim vice zloby jak v cernem rapu. je cas se sejit u kavy opet ruku v ruce :D
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » sob 08. lis 2014 11:39:00

perfektny post :) dalsi clovek co ma dar pisma :)
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Stoker

Příspěvekod Stoker » sob 08. lis 2014 14:13:30

Přátelé, no moc jsem toho nestíhal sledovat. Na co jsem si počkal a udělal čas byl Warcraft Movie, marně doufajíc, že uvidím něco více než herecké obsazení, které už bylo myslím známe před blizzconem, a hromadou sádla jásající nad tím každým mrknutí očí Christophera Metzena. Ve výsledku to byla zbytečná ztráta času, bylo vytyčeno na film hodina a mluvila se cca 45 minut. Zbytek jsem sledoval na webu jako bleskovky. Nechci znít pesimisticky, ale kam se to ubírá ten Blizzard? Když vezmu náš milovaný World of Warcraft, kvůli kterému jsme se tady jako guilda krásně sešli. Byly doby kdy jsem seděl u mmo-champion a u wowheadu a nečekaně vyhlížel nové patch notes, těšil se na změny. Potom příjde nějaký Lojza z Tennessee v bílých addidaskách od hnoje a říká, že to bylo moc těžké nagearovat, nagemovat, naenchantovat, nareforgovat, vyleštit, změnit transmog a Blizzard samozřejmě hrábne do svého plnovousu a vyplivne moudro. :( S tímto musím souhlasit s kolegyní Liadrin. Pro mě to byla zábava, získat nový gear a potom jít a všechno to doladit. Mít 15.04% hitu a koumat zda nedám rovných 15% a neušetřím tím pár ratingu, který bych mohl hodit jinam. Chápu, že pro někoho to může být dost obtížné, ale rovnou to všechno rušit a tak jednoduchý. Bojím se, že to dojde jednou tak daleko, že se bude progressovat a raid leader bude mít takové to "extra tlačítko" a dá insta kill bossovi aby se na něm moc nezdržovalo. Když byl blizzcon pár let zpět a představovali Pandy tak jsem byl velice velice nespokojený a skeptický, ale vesměs změny byly pozitivní a zaručili slušný obsah, krásný raid v podobě Throne of Thunder, pet battles, challenge. Neříkám, že všechno z toho mě bavilo, ale tak nezavděčí se všem, a z toho obsahu si snad každý něco co ho baví našel. Siege to už byla těžká tragédie, nevím co se jim rachotilo v těch jejich redneck palicích, když si řekli: " Jo kokoti celý den slackují v OG, tak určitě budou rádi trávit celou noc progressování shamanů na násměstí v OG. Různorodost bossů mi příjde docela ok, ale chodit to rok už je tak trošku moc. Blizzard se ohání tím, že mají v plánu vydávat patche, raidy a nové datadisky rychleji. S tím přišli už před vydání MoP, ale vypadá to, že tak nějak asi zapomněli. Pár měsíců zpět se vyjádřili, že na MoP pracovalo tehdy 150 lidí a oni na potřeby do budoucna přijali dalších 70 aby urychlili realese všeho možného a přesto tady máme nejdelší raid v historii? Tak co to je sakra za matení lidu? A výmluva proč to tak trvá než se vydá WoD? Protože prý bylo potřeba těch 70 lidí zaučit. Jestli to je pravda, tak se můžeme těšit na rychlejší vydávaní. Já tomu osobně nevěřím. Snad kdyby zrušili kartičky, heroes of the shit a uber cool superb OVERWATCH a více času věnovali tomu hlavnímu tak snad. Nevím zda já mám jiný pohled na blizzard a hlavně na WoW za těch x let co to už hraji nebo prostě blizzard se odklonil. Každy rok se blizzcon a jeho užitná hodnota rovná nule a i ten obsah je stručnější. Čím dál více mi příjde, že Blizzard se snaží zavděčit milovníkům Manga, Hentai a dalších podobných sraček ohrožující mravnost mládeže. Asi krom WoWka a chvilkového hraní D3 či SC2 je pro mě blizzard mrtvý. Po tom málu co jsem včera viděl a co jsem četl Od Repsolla vyšše jsem jenom zklamaný a utvrzuje mě to v tom, že to jde celé do kytek.

Každopádně do týdne se můžeme těšit na další expansion a zase na ty úžasné Orky :-) a zřejmě na dalšího final bosse Hellscreama.

Geminy

Příspěvekod Geminy » sob 08. lis 2014 14:20:03

Aj ukazali nieco pekne z filmu? Lebo hovorili ze bude aj nejaka ukazka.
Obrázek

Stoker

Příspěvekod Stoker » sob 08. lis 2014 15:03:24

Ukázali asi to co je na mmo-champion.com, tudíž asi dvě brnění, potom tam přišli asi 4 SW guardi v brnění. Potom tam byli dva týpci, kteří si tam hrozně honili triko nad tím jak jsou dobří a Metzen jim tam dával za pravdu. Navíc se tam přišel podívat herec, který hraje Doomhammera, Rob Kazinsky. Projeli tak maximálně herecké obsazení a zrovna ve chvíli kdy jsem čekal, že začnou ukazovat nějaké screeny z filmu ba dokonce pustí nějakou ukázku tak se rozloučili.

Black

Příspěvekod Black » sob 08. lis 2014 16:05:16

Viac z filmu bolo o poschodie vyššie v tej ich budove :D

Sova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sova » sob 08. lis 2014 21:22:54

celkovo tento blizzcon stoji za uplnu fajku mocky, nic zaujimave . Q/A tragedia, tych amikov by mali postupne posielat na porazku, taki su tupi a lenivi. A kvoli nim sa takym stava aj WoWko. Ten film pustali len pre navstevnikov Blizzconu v specialnej miestnosti, ti co si kupili virtual ticket maju smolu a uz vidim tie spammy ohladom toho. Repstrolov pribeh o frantovi presne vystihol tohtorocny blizzcon. Zvonka pekna pohadka, ale ked sa nad tym clovek zamysli je tam vela veci co vobec nedava zmysel :roll:
Poriadok je pre blbca, inteligent zvládne aj CHAOS !

Shirei

Příspěvekod Shirei » sob 08. lis 2014 21:41:25

Tak jestli všichni sledujete jen wow, tak to může být nuda, sleduju hs channel a dobrý.
Na wow jsem se koukl jenom, abych viděl Frantu pandu 8-)

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » ned 09. lis 2014 7:33:57

Obrázek
1# Highmaul AllStar

Zpět na „WoW“