Cael assa roug - VYŘEŠENO

Cael

Cael assa roug - VYŘEŠENO

Příspěvekod Cael » ned 16. lis 2014 22:15:25

Cus,tak neco o me ...
Armory:http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Cael/simple
WoW historie:WoW hraju od uplneho zacatku,zacal jsem hrat na shadowmoonu za warra Gulash s kterym jsem raidoval a hral az do vydani tbc,pak jsem presel na drakthul nekdy zacatkem roku 2007 nebo tak nejak a zalozil tuhle rogunu a s kterou jsem prosel vsechno az po lich kinga.Lich kinga uz jsem moc nehral a pak jsem v roce 2010 prestal hrat uplne az do ted,takze se vracim k wow po 4 letech.Posledni guilda s kterou jsem raidoval wotlk byla tusim the World iz mine.Na armory se muzete podivat na repky ze uz mam neco prolitano.

Ale ted proc vam pisu... Hledam na drakthulu "wow veterany" jako ja ktery uz maj neco prolitano lidi s kteryma se da normalne pokecat jelikoz komunita na drakthulu je docela katastrofalni co jsem po tech par dnech zjistli,z Deep Thunderu jsem znal par lidi a pamatuju si na vas kdyz jste se jeste formovali:)

Nestojim o misto v main raidu staci mi casual rank,hledam jen starsi komunitu hracu s kteryma se da neco zahrat.jinak jsem docela schopny roug kdyz se do toho dostanu:)

Neco o me: jmenuji se standa bydlim kousek od cary s bavorskem makam v dojclandu mam pritulkyni a chlastam pravidelne u pc obcas v knajpe(ne ze by to melo vliv na muj hraci skill):)

Inhumanity

Re: Cael assa roug

Příspěvekod Inhumanity » pon 17. lis 2014 9:59:56

Máš rád postování epic trash itemů do guild chatu s myšlenkou že je to flex?
Obrázek
1# Highmaul AllStar

Cael

Příspěvekod Cael » pon 17. lis 2014 20:03:59

Ne,takovyhle veci neresim nejakej flex a kdo jaky ma itemy:) me je to burt.Spis me zajmaji finalni staty nez itemy.

Santali

Příspěvekod Santali » stř 19. lis 2014 12:21:11

Jako jestli chceš do guildy jen tak na nějaké normal / HC raidy tak není problém tě vzít jako casuala, ale v našem raidu je momentálně full stav rogun takže tě rozhodně nemůžu vzít do profressu.
Pokud máš zájem jen o rank casual tak si mi napiš o invite kdykoliv mě najdeš online (pořád skoro).

LOCKED
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“