Tyrlor, FURY warrior - NEPŘIJAT

Tyrlor

Tyrlor, FURY warrior - NEPŘIJAT

Příspěvekod Tyrlor » úte 18. lis 2014 1:08:37

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... lor/simple (630 ilvl nyni)

Historie : Warcraft hraji jiz od dob free serveru jako Mexis nebo Majkee wow. Na oficialni server jsem se dostal s prichodem datadisku TBC a to do guildy Nocni hlidka nebo Guardians of Lordaeron. Kazdy datadisk jsem da se rict hraval jiny char TBC mage, WOTLK paladin, CATA priest, az jsem skoncil u valecnika, ktery mi asi vyhovuje nejvice. Progress v contentech byval vetsinou vse clear na normal, na koncove HC bosse jsem se bohuzel moc nedostaval. Mezi guildy z predeslich datadisku take patri Dezinfekce, Evil Brotherhood nebo Ordo Invictorum. Nidky jsem nebyval v nejlepsich guildach, ale urcite bych si to chtel vyzkouset :)

Proc se hlasim : Jak jsem jiz zminil, chci si zkusit drzet krok s dobrou guildou, ktera ma nejaky rad a uziva si hru taktez jako ja. Az ted jsem dospel do faze, kdy mam dostatek volneho casu a muzu se tomuto konicku venovat dostatecne. Hlasim se take po predeslem challenge modu (ktery jsem byl s vasi guildou asi pred hodinkou) tam jsem byl odkazan na podani prihlasky.

Predesle guildy : Jiz zmineny, duvod odchodu byl asi jediny, pauza v hrani.. jinak si nepamatuji, ze bych nejak leavoval guildy nebo tak neco.

Pripojeni : http://www.speedtest.net/my-result/3917386714
PC : i5 procesor, 4GB ram, HD 7870 2GB, intel SSD HDD, http://postimg.org/image/o27z1elah/

Co bych o sobe prozradil... Tomas 23 let, pracuji jako manazer jedne firmy, cili flexibilni prace s dostatkem volneho casu po vecerech. Krome Warcaftu me bavi auta, posezeni s prateli..no bavilo by me toho mnohem vic vcetne sportu, kdybych nebyl linej :D.. ale BOHUZEL. Jinak vim, ze nemam nejake extra zkusenosti, ale myslim si, ze bych byl schopnej si u vas misto udrzet a nebyl jenom ztrata casu. Kazdopadne diky za precteni lidi a mejte se.
Naposledy upravil(a) Tyrlor dne úte 18. lis 2014 13:56:01, celkem upraveno 1 x.

Dracik

Re: Tyrlor, FURY warrior

Příspěvekod Dracik » úte 18. lis 2014 12:53:10

jj challenge bola sranda :) chlapik vyzera v pohodke dobre sme sa zabavili ale o pol noci takmer uz nebol fokus tak sme to zabalili :)
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Sova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sova » úte 18. lis 2014 14:08:42

Neviem s kym si bol challenge, ale ak to bol dakto s R1 tak by ti urcite povedal ze sme tu traja aktivni dps warri + 1 prot warr, nevidim ziadny slot, ale na mne nezalezi tak mozno vedenie ma iny nazor :-)
Poriadok je pre blbca, inteligent zvládne aj CHAOS !

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » stř 19. lis 2014 5:53:55

Dracik píše: ale o pol noci takmer uz nebol fokus tak sme to zabalili :)

Obrázek
Obrázek
1# Highmaul AllStar

Santali

Příspěvekod Santali » stř 19. lis 2014 12:31:30

Už to tady říkal Sova, v našem raidu máme warriorů jako máku a není důvod brát momentálně dalšího. Vše se může změnit příchodem raidu, ale to jsou ještě 2 týdny a momentálně máme recruit (kromě 2 class které vůbec nemáme a to enha shaman a WW monk) uzavřený. Momentálně vemu jen hráče o kterých dlouhodobě vím, že jsou moc dobří a byli by obrovským přínosem. Jen v takových případech dělám vyjímku, ale bohužel tebe vůbec neznám.
Tímto nechci říct, že by ses k nám někdy v budoucnu nemohl dostat, protože vypadáš podle přihlášky celkem normálně, ale jak už bylo zmíněno momentálně není důvod brát 4 DPS warriora.
GL ať ti to vyjde někde jinde.

NEPŘIJAT = LOCKED

Santali
KKTHXBYE
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“