Dawnbinder - Fury/Arms Warrior - PŘIJAT

Dawnbinder

Dawnbinder - Fury/Arms Warrior - PŘIJAT

Příspěvekod Dawnbinder » pon 29. úno 2016 1:30:05

Čau DT !

Armory(odkaz na armory):
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... der/simple

(zatím na ali, budu převádět na hordu :))

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy):
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 5/latest/#

WoW Historie:
Free servery tedy vynechávám :), na offi jsem začal koncem MoP, takže tehdejšího contentu jsem si moc neužil, pak přišelo WoD na kterém jsem se prodrápal s bávalými G akorát na HC, teď cca posledního půl roku chodím Mythic HFC.

Zkušenosti v daném contentu:
Všichni bosové odprogresovaní a zabití tudíž 13/13 mythic :)

Proč se k nám hlásíte:
Především jsem odjakživa chtěl raidovat na hordě ve kvalitní G, které se drží vrcholu žebříčku wowprogressu. Progresovat dlouhé hodiny bosse, aby byla moje G první na serveru je něco, co bych chtěl zažít.

Předešlé G a důvod odchodu:
první G Bratrstvo Krnov ( Mop + začátek WoD), druhá G Lionmane (začátek HFC - normal), poslední G, ve které jsem působil Eternal Shadows ( Mythic HFC )

Důvod: Důvod mého odchodu je jednoduchý, na ali jsem v podstatě hrál jen kvůli kamarádovy, který přestal hrát a tak jsem tam neměl žádný důvod zůstávat + osobní přístup trochu vrávoral

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu):
http://www.speedtest.net/my-result/5125690768 - žiji na venkově dalo by se říct, což se doufám od října změní a budu se stěhovat do Prahy, každopádně na stávajícím netu se dá hrát bez problému 40/60 ms

PC INFO :
MSI GP70 2QE leopard
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4210H CPU @ 2.90GHz
Pamět RAM : 8 GB
GPU: nVidia Geforce G940m

Něco o mě:

Je mi 19 let ,tedy pořád studuji a to ve strojírenském zaměření. Wow hraji cca od 12 let, což z něj činí mojí top záležitost na PC, ale nebráním se jíným FPS / MoBa hrám mimo radi time s členama G :) jelikož studuji, dokáži se přizpůsobit vašemu Raid timu - vyjímka bude akorát od konce dubna do půlky května, kdy budu zaneprázdněn maturitou...Pak to budu mit zase volné :))

Snad jsem vám nastínil vše důležité, těším se na případnou spolupráci.

Stepanator

Re: Dawnbinder - Fury/Arms Warrior

Příspěvekod Stepanator » pon 29. úno 2016 9:47:35

jelikoz lidi je asi tolik, kolik vlasu na hlave ortodoxniho skina, tak ja bych to videl na test raid.
Obrázek

Dawnbinder

Příspěvekod Dawnbinder » pon 29. úno 2016 22:43:31

Popřípadě kdyby jste něco potřebovali ingame, tak tady je můj Btag - Candyman#2379

Santali

Příspěvekod Santali » úte 01. bře 2016 17:17:22

Na armory už nejde tvůj char najít, asi už si transferoval.

K přihlášce. Je tam vše co potřebuji tedy kromě té armory, ale gear atd. jsem si dohledal jinou cestou. Logy vypadají slibně.

Co se týče toho souboje o realm rank 1. Zde asi nevyhovíme, Embody se nedá rovnat jak raid time tak jejich kvalitní hráčskou základnou. Neříkám, že tomu tak musí být na pořád, ale v následujícím contentu tomu tak určitě bude.

Ofe nám slackuje jak jen může a Aga se střídačce nikdy nebrání.
Vypadáš celkem rozumně na svůj věk a hrát to podle logů taky umíš.

PŘÍJAT na test 2.3. 19:20 si napiš o invite na nick Santali

KKTHXBYE
Obrázek

Santali

Příspěvekod Santali » čtv 03. bře 2016 1:01:16

PŘIJAT = LOCKED
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“