Shiatnik, Marksmanship Hunter

Shiatnik

Shiatnik, Marksmanship Hunter

Příspěvekod Shiatnik » stř 27. dub 2016 16:04:34

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... nik/simple
Logy: https://www.warcraftlogs.com/guilds/179 (z Black Division)
https://www.warcraftlogs.com/guilds/44215 (z the Ratchet Yacht Club)

WoW Historie:
WoW hraji už pěkných pár let, ale vzhledem k tomu, že jsem začínal když mi bylo asi 10 let, vždy jsem hrál pouze na fun serverech, které nestojí ani za řeč. Poprvé k pravému WoW jsem se dostal na konci Cataclysmu, kde jsem hrál ele shamana a chvíli raidoval v guildě "JZD Chvojkovice Brod". Pak následovala pauza a vrátil jsem se opět na konci MoPky, kde jsem raidoval v nejvíc casual guildě Free Mason, ta se rozpadla a na WoD jsem šel s čistým štítem. Přes Highmaul jsem se nikde neuplatnil. Na BRF jsem začal raidovat a progressovat s the Ratchet Yacht club. Guilda se kterou jsem raidoval až do teď. Vzhledem k nedostatku lidí jsme se rozpadli když jsme měli 10/13M. Nyní jsem v guildě Black Division.

Zkušenosti v daném contentu:
Moje zkušenosti jsem v rychlosti shrnul výše. Higmaul jsem prošel pouze HC, BRF taky a HFC mám 12/13 Mythic + bych rád dodal, že challenge nejsou koupené!

Proč se k nám hlásíte:
Protože mám zájem o kvalitní raidování v nadcházejícím datadisku Legion a momentální guilda Black Division mi toto nenabízí.

Předešlé guildy + důvod k odchodu:
Viz. WoW Historie.

Připojení:
https://ctrlv.cz/0aKb

PC:

Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz
12,0 GB RAM
GPU GeForce GTX760

Něco o mě:
18 let, student, docházka na raidy téměř 100%ní

Santali

Re: Shiatnik, Marksmanship Hunter

Příspěvekod Santali » čtv 28. dub 2016 20:24:37

Ahoj,

počkám si na názory pár lidí buď zde nebo ve hře mi řeknou názor a do úterý ti nejpozději dám verdikt
Obrázek

Shiatnik

Příspěvekod Shiatnik » čtv 28. dub 2016 21:27:21

Ještě bych chtěl teda dodat něco ohledně logů. Osobně si uvědomuji, že to není žádný zázrak. K tomu je jednoduché odůvodnění a to je Black Division. Od prvního raidu s němi byla moje morálka mizivá a neraidovalo se mi s němi dobře. Nerad bych rozjížděl nějaké haty atd.. Jen říkám jak to vidím ze svého pohledu.
Naposledy upravil(a) Shiatnik dne pát 29. dub 2016 16:18:29, celkem upraveno 1 x.

Sca7ha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sca7ha » čtv 28. dub 2016 22:57:36

Historie a zkušenost 0, theorycraft nebudu zkoumat (bez theory by ses snad ani neopovážil dávat někam přihlášku).

Kód: Vybrat vše

Apr 11, 2016 Shiatnik changed guild The Ratchet Yacht Club with Black Division
Apr 26, 2015 Shiatnik joined guild The Ratchet Yacht Club
Mar 23, 2015 Shiatnik left guild Nukleární Medvídci
Jan 7, 2015 Shiatnik changed guild Brewmasters with Nukleární Medvídci
Dec 27, 2014 Shiatnik changed guild FreeMasons with Brewmasters
Jul 31, 2014 Shiatnik changed guild Free Mason with FreeMasons
May 18, 2014 Shiatnik joined guild Free Mason

Edit.: Část aktuálních BD znám, moc bych se neosočoval řečmi o guildě, kde jsou lidi co dokážou zahrát dobře. Navíc tady morálku nehledej.
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Nêtêrô

Příspěvekod Nêtêrô » pát 29. dub 2016 16:44:49

No zabít si snáma xhula a manno na myth šlo, ale když je progress Archiho a de to ztuha tak odejít a říct že máš na něco víc je pro mě lool , můj názor rychle zabít archiho a podívat se na alphu (jestly to ještě de :geek: )

Sca7ha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sca7ha » pát 29. dub 2016 16:59:32

Nêtêrô píše:... (jestly to ještě de :geek: )

Ne.
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Shiatnik

Příspěvekod Shiatnik » pát 29. dub 2016 17:36:49

Když to bereš takhle Nêtêrô brát ti to nebudu, pravda je ale jiná. Když jsme skončily raidovat v Ratchetu, byl jsem zvyklý na určitou kvalitu raidů jakožto casual hráč. Jelikož jste byli výš než my, očekával jsem, že to u vás bude minimálně o stupeň fungovat lépe. Po prvním raidu (začátek progressu archimonda), kde jsem raid leadera slyšel asi 2x a to na začátku a na konci když rozpouštěl raid jsem si říkal, že to příště bude lepší. Příště se nic nezměnilo, všichni na archimondovi byli zmatení a nevěděli co mají pořádně dělat, protože raid leader se k ničemu definitivně nevyjádřil a radši jmenoval jiného hráče aby koordinoval raid. Problém byl, že ten člověk byl zrovna ten kdo to celou dobu dělal špatně. Řešit chyby ? Proč ? Vždyť ono to jednou procne a zabijeme ho. Promiň, ale tohle není moje vize kvalitního raidu. A killem xhula a mannorotha bych se zrovna nechvástal.

Edit.: Pokud někoho takovéhle raidy baví budiž, neberu mu to. Já jsem od guildy čekal něco jiného a proto jsem odešel. Mrzí mě, že jste to vzali ve zlém, ale co nadělám.

Dracik

Příspěvekod Dracik » pát 29. dub 2016 17:58:13

bude aj happyend ? lebo uz teraz zacinam byt dojaty :-D keby to skoncilo vzajomnym objatim mozno by som aj slzu vyronill :) ze sa niekomu chce tolko pisat namiesto toho aby zbicoval poriadne delfina radsej :)
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Salaxur

Příspěvekod Salaxur » pát 29. dub 2016 19:10:42

ty logy nic moc. sice jsou ty fighty strasne dlouhy, ale aj tak. Kdyz budes tocit jak tanci, tak v raidu dlouho nevydrzis...

Eiya

Příspěvekod Eiya » pát 29. dub 2016 20:28:40

Scatha píše:
Nêtêrô píše:... (jestly to ještě de :geek: )

Ne.

JESTLY

Zpět na „Přihlášky R1“