Shiatnik, Marksmanship Hunter

azaziel

Re: Shiatnik, Marksmanship Hunter

Příspěvekod azaziel » pát 29. dub 2016 22:01:14

Caute chalani, nebola by som ani reagovala keby ma Shiatnik nespominal takto v zlom :). Nejdem sa obhajit len uviest informacie na pravu mieru . Azaziel rozprava stale to je po 1. po 2. ak si podavas prihlasku preberaj relevantnu temu ako je tvoj skill, vysledky a dochadzka nie blamovanie predosleho leadra . Ako nasho exclena by som ta popisala asi takto: Hned treti raid si mi napisal ze nechces ist pretoze ta nebavi raidovat 3 dni po sebe iduce, . Tvoj vykon bol oproti nasim hunterom podpriemerny, keby ze mas troche sebakritiky tak si podas prihlasku aspon do R2. V celku premotivovany, na jednej strane chces hardcore a na druhej ta to nebavi plus vykon nezodpoveda tvojmu gearu. Kazdopadne by som ti odporucila skusobny raid u Santaliho aby si sa zobudil . Prajem vela stastia.

Santali

Re: Shiatnik, Marksmanship Hunter

Příspěvekod Santali » sob 30. dub 2016 9:51:21

Určitě zde nebudu nic mazat je mi líto a sám se vyjádřím, ale další flame už nedovolím takže to zamku.

Gear nic moc, logy lehce podprůměr, zkušenosti s hight end raidováním a semi progressem žádné. Ten věk odpovídá tvým ambicím, ale zkušenosti ti chybí je mi líto za mě NE. Členům Black Division děkuji za vyjádření a přeji GL s progressem Archiho.

NEPŘIJAT = LOCKED

KKTHXBYE
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“