Luxannka - Arms/Fury - Warrior

Lux

Luxannka - Arms/Fury - Warrior

Příspěvekod Lux » stř 25. kvě 2016 17:58:57

Zdravím guildu Deep Thunder :!:

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Luxannka/simple

WoL/WaL: Bohužel bych se chtěl omluvit ale nemám žádné aktuální logy protože jsme je v guildě tak nějáko nevedli, na wowprogressu jsem tudíž našel jen nějáké z doby když jsem měl ještě EQ z Normal/Hera a seznamoval se s datadiskem.
Můžu zde maximálně doložit nějáké své video ať vidíte aspoň mé UI, případně cokoliv jiného.

Videa:
https://www.youtube.com/watch?v=lvoSHvmuZxg
https://www.youtube.com/watch?v=d2DuHX1qVP8

WoW historie: Moje historie je převážně z free serveru Twinstar, ale to je zbytečné zmiňovat jak už vypovídá ze struktury přihlášky tak vám aspoň povím něco málo o Draenorech. Začal jsem zde hrát v listopadu roku 2015 a postupem času jsem s kamarády z guildy Darkside of Heaven zabil Archimonda na Heroic poté jsme neměli lidi na raidy chtěli jsme progressovat Mythic tak jsme přešli do guildy RNGeezus, zde jsem získal zkušenosti až 11/13 Mythic(zabitých mám pouze 10 ale progressoval jsem Xhul'
horaca než ho killnuli), věc se má takto... lidi na raidy poslední IDčka totálně kašlou, nejsme schopní se pořádně složit a proto se ostatní rozhodli že bude konec s raidama do legionu. Jsem závislý raider a vždy budu, proto jsem tedy nucený se přesunout jinam.

Zkušenosti v daném contentu: Mám zde odprogressovanou Normal/Hero full citadelu, Mythic zkušenosti s progressem 11/13. Dále zde mám 8/8 Challenge gold s kamarády, ale to je nepodstatné.

Proč se k nám hlásíte: Jedna z nejlepších guild na Drak'thulu, vyhovující raid time, fajn kolektiv(doufám), jsem upřímný tak to napíšu na rovinu slain Cutting Edge, a následný progress na Legionu.

Předešlé guildy + důvod odchodu:
Darkside of Heaven - Již zmiňované přesun do guildy RNGeezus.
RNGeezus - Zastavení a odložení raidování.

Připojení k internetu: http://www.speedtest.net/my-result/5353521145

PC (info o stroji na kterém hrajete): Vlastně postavená počítačová sestava která nemá problém s WoW na ultra detaily a udržením 60+ FPS.

Něco o vás: Jmenuji se Kuba je mi 17 let a pocházím z maloměsta Česká Třebová. Ve volném čase se věnuji Achievování, sbírání mountů, škole a studentským povinnostem. WoW je můj koníček už 4tým rokem, a jsem na sebe velmi ambiciózní a snažím se dosáhnout co nejlepších výsledků. Mým snem a cílem je raidovat na úrovni a pokud možno s fajn lidmi co berou tu hru seriózně, ale nevadí jim sranda a pokec na TS i mimo raid time.

// :arrow: Dále kdyby jste na mě měli jakékoliv otázky co se týče theorycraftu jsem plně otevřený a připravený odpovídat.

Přeji pěkný den, Lux.
Obrázek
Obrázek

Santali

Re: Luxannka - Arms/Fury - Warrior

Příspěvekod Santali » stř 25. kvě 2016 18:38:55

Ahoj.

Přihláška je dobře sepsaná, je tam vše co je třeba a žádné zbytečnosti navíc.
Todle bude pro mě trošku složitější jelikož nemáš žádné logy, my 2 warriory a třetího jsem vyhodil tak si to budu muset trošku promyslet. Co se týče těch CM naopak je to celkem + když to člověk má i když to není žádný hardcore tak je to něco co stále spousta lidí nemá a kupují to místo toho aby si to vyprogressovali :)

Dej mi pár dnů na rozmyšlenou. Rád bych věděl i názory (konstruktivní) od dalších lidí.
Obrázek

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » čtv 26. kvě 2016 9:11:10

ja bych ho vyzkousel. vyhodit se da dycky. treba bude v legionu nakej warr bo on rerollovat na neco jinyho.
CM tu nema ctvrtina pve lidi, to je taky plus. prutahy nepocitam.

srandu, pratelsky kolektiv a pohodu na raidu, to ses tu spravne.
Obrázek

Thigran

Příspěvekod Thigran » čtv 26. kvě 2016 11:28:11

Stepanator píše:srandu, pratelsky kolektiv a pohodu na raidu, to ses tu spravne.

Obrázek

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » čtv 26. kvě 2016 15:20:24

Obrázek
Slušná přihláška a jelikož jsi postnul video z challenge modu a já jako booster a challenge mode veterán Obrázek se zaměřím hlavně na to.

Co se mi líbilo:
Máš všechno nabindované (i když je to očekávané od každého jsou tu i lidi s kterýma protahuji a hrají déle než ty a ty bindy na reflect/purge nemají smh, takže dobrá změna.)
DMG aspekt hry celkem ovládáš (přijde mi že málo využíváš sweeping execute)

Co se mi nelíbilo:
Je pravda, že vše nabindované máš, ale to i včetně píčovin jako je selfie camera 30 ruzných mountu a bůh ví co. Největší problém je, že ty ability moc nepoužíváš, třeba vigil si nepoužil ani jednou, rallying cry používáš na 90% hp a (pre)potky si použil za celý challenge dvě.
Měl by jsi ty různé mounty a selfie cameru z bidů vyházet a hodit tam třeba focus macro, focus kick, vigil na tanka atd.

Co se mi hodně nelíbilo:
Já chápu, že challenge jsou faceroll a asi jsi to šel s friendama casualne, ale píšeš, že jsi ambiciozní a snažiš se hrát co nejlépe. Věř mi, že já taky a podle toho, co jsi postnul to tak vůbec nevypadá. Stačí ti 15 minut před tím, než půjdete a podívat se na video, nebo nějaký forum post/google spreadsheet, kde máš vypsané co všechno se dá v challenge modech udělat od ambiciozního hráče bych čekal přesně to, ale to jsi neudělal.
Příklady - reflecty tornád na prvním bossovi, skipnutí schodů po 3tím bossovi leapem, použití tvých cd je špatný a číslo použitých str potek za celý challenge = 2.)
I přes to všechno bych ti osobně šanci dal, protože vím co se tu posledí dobou objevilo za stvoření a Santos a spol stejně splituje, takže místo v raidech je.
GL
Obrázek
1# Highmaul AllStar

Santali

Příspěvekod Santali » stř 08. čer 2016 8:21:22

Po test raidu přijat na 3 týdenní trial

PŘIJAT = LOCKED
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“