AzureX - Havoc - Demon Hunter

RageweaweR

AzureX - Havoc - Demon Hunter

Příspěvekod RageweaweR » úte 23. srp 2016 18:07:04

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Azurex/simple

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy): N/A - viz. níže

WoW Historie:

WoW jsem začal hrát v roce 2006, kde jsem vystřídal několik guild. První postava byla Mage, kterého jsem se také docela dlouhou dobu držel. PvP Rank 12 kdo z historiků pamatuje. ...zkušenosti z minulosti novým hráčům asi moc neřeknou, níže tedy pouze rychlý přehled:

Vanilla: První 4 bossové v Naxxu International Guilda + celý Pre-Naxx content, Mage

BC: Velká část strávená v guildě TTH (pokud si dobře vzpomínám v té době to bylo pod TOP50 world, server first kill Vashj..atd), po rozpadu Seekers of Elune, po rozpadu Equilibrium - Alliance server first kill KJ v SWP..atd. V PvP Gladiátor. Ke konci datadisku příprava switche na Warriora.

WoTLK: Kompletní switch na Warriora, kde jsem dělal Main Tanka později i RL guildě Eternal Abyss (25m cca TOP 500 World) - složená hlavně z bývalých členů Seekers of Elune, kteří se vrátili, v té době Rank 1-2 guilda na serveru Burning Blade. Moje osobní zaměření bylo složení "elitního" 10M na server first killy (lidi z různých guild), což se z části podařilo např. Algalon server first a celkově rank 1-3 na serveru. Zde už jsem hrál několik class a hodně jsem se soustředil na PvP.

Cataclysm: Tady jsem se chtěl opět ucházet o složení 10M raidu na server first killy. S pár kamarády jsme se domluvili + dobrali pár lidí z guildy a vyčistili jsme jako první Blackwing Descent s Raidem č. 2 v guildě Black Eagles (guilda složená ze starých členů No Way, Equilibrium, EA..) Následně když se RL raidu č. 1 nedařilo, začal nám přebírat lidi a nakonec spojil oba raidy do 25M, kde se mi celé WoW znechutilo a přestal jsem hrát. Později jsem začal hrát Starcraft 2, ve kterém se mi podařilo také pár úspěchů - http://www.hitpoint.cz/asus-finals-7-zname-nove-sampiony-ceskeho-gamingu/ + TOP 50 hráč v EU http://imgur.com/a/yQKyx

Pandy: Nehrál jsem

Zkušenosti v daném contentu: Žádné, pokud beru pre-nerf. Doexpil jsem ve čtvrtek, mám vyčistěný HFC HC, to je vše.

Proč se k nám hlásíte: Hledám guildu, která mi nabídne raidovací prostor a doufám, že najdu partu lidí hlavně na začátek datadisku k progressu +Mythic dungeonů a PvP, později po otevření raidů samozřejmě i ty - nemám problém chodit s partou altů, kterých bude mít každý určitě dost, pokud se na mě nedostane řada do main raidu.

Naboostoval jsem si Druida, nicméně jeho gameplay se mi vůbec nelíbí. Zkusil jsem DH a u toho bych také rád zůstal - spíše jako dmg tedy Havoc. Pokud by bylo DH přeplněno, nebráním se tomu hrát jinou postavu.

Narovinu bych rád na sebe prásknul asi velké negativum a to, že už nemám tolik času jako dříve a nemůžu raidovat 5-6 dní v týdnu od 19:00 do 24:00 a ani bych to už nechtěl zažít. Nicméně progress mě vždy bavil a jsem si jistý, že budu přínosem na raid a nebudu ostatním kazit hru zbytečným failováním encounteru.

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): http://www.speedtest.net/my-result/5574046210

Screenshot UI: http://imgur.com/a/JqdRJ

PC(info o stroji, na kterém hrajete): i5 3570, 16GB RAM, SSD, AMD R9 290X + mikrofón

Něco o Vás (fantazii se meze nekladou): Je mi 25 let jsem z Prahy, pracuji jako Sales manager v reklamní agentuře. V minulosti jsem se živil hraním her (včetně wow). Nyní se chci opět částečně věnovat WoW a to jak v PvE tak PvP.

Pokud by se někdo ptal na můj nick pak to byl: RageweaweR. Svůj účet jsem v cca polovině pand prodal a tento nick je na DT zabraný. Níže také zasílám pár screenshotů k podpoření toho, že výše uvedený text je pravdivý. Dále bych rád předem upozornil, že jsem si příhlášku podal i do Guildy Ladies First. Osobně na tom nevidím nic špatného, ale někomu to může vadit, proto to tady raději píšu.

Díky za přectění a naviděnou v Legionu

Pár screenshotů z historie pro potvrzení tohoto příběhu: http://imgur.com/a/kSJeV

loolher

Re: AzureX - Havoc - Demon Hunter

Příspěvekod loolher » úte 23. srp 2016 19:37:32

:)

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » stř 24. srp 2016 8:25:18

za me pro. lepsi mit o jednoho cloveka vic, nez o jendoho cloveka min.
to bych nechal tesat .. jaka ja jsem hlava :D
Obrázek

Sca7ha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sca7ha » stř 24. srp 2016 10:52:45

Z těch screenshotů jsem raidoval s Ardury, Katheria, Icikk, Edward, Rux, Mathiel a Alysha. Moc hezky jsem si zavzpomínal. Každopádně, pokud tě nikdo z guildy nezná a nemůže se zaručit, tak demon hunterů bude pravděpodobně dost.

Pokud to, (jako vždy), hodně lidí nezvládne a bude místo, tak za mě pro, ale jinak zkušenosti za dva datadisky, které byly herně odlišné oproti předešlým, jsou nulové, gear je mi fuk a skillově tě neznám.
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Santali

Příspěvekod Santali » stř 24. srp 2016 13:30:31

Čus.
My se známe, respektive já vím kdo jsi ty a myslím že i ty víš kdo jsem já. Takže asi jako jeden z posledních alíku co zažilo časy největší alianční slávy v CZ/SVK komunitě k tomu mám asi nejvíc co říct. Jako hráč jsi vždycky byl jeden z těch nejlepších co jsem kdy v raidu potkal, problém zde nastává jak napsal Scatha s tou absencí 2 datadisků kdy se oproti TBC a WoTLK ten gamepaly absolutně změnil takže těžko říct jak ti to sedne nebo nesedne.

K bodu, že už časově nezvládneš raidovat 5x5 (což je náš nový RT od Legionu, ale pouze na první mythic měsíc, pak se to stahuje na 4x5) tady vidím problém v tom, že aktuálně jsme ve fázi kdy z času co v raidu strávíme chci vyždímat maximum a zrovna do progressu kdy člověk začne progressovat konkrétního bosse kvůli maximalizaci je nejlepší když od prvního pullu do killu je setup stejný a to někdy vyžaduje i celých 5 večerů. LF to tolik bušit předpokládám nebudou takže pro tebe by asi LF byla lepší volba nebo guilda co to bdue tahat 3 max 4 večery týdně.

K bodu DH to nevyjde určitě, máme 2x Havoc DH a ještě se Zakem řešíme jak moc se nám vyplatí třetí tzn. i kdybych chtěl mít 3 tak i to třetí je již obsazené. Classy které bych ještě celkem rád viděl ve větším počtu jsou hunter a warlock, ale je otázkou jestli by se ti vůbec tyto classy hrát chtělo a druhou jestli by si je adekvátně zahrál.

P.S. K tomu že by jsi mě měl asi znát tak jsem na alianci hrál pod nickama Saila (ele shaman) a Waresa (resto druid) jako guild master Not Prepared.
Obrázek

RageweaweR

Příspěvekod RageweaweR » stř 24. srp 2016 14:31:46

Hoj,

tak to mě fakt překvapilo, že ještě někdo aktivně hraje. Určitě si tě pamatuju, hlavně tedy za druida. Díky za kladný hodnocení mojeho gameplaye. Nějak mám navíc spojenej tvůj nick s hráčem "Lofe"m pokud si ho pamatuješ - ale nevím proč, třeba teď střílím vedle :D.

Co se týče těch dalších věcí:
Gameplay v Legionu mi určitě sedí o dost více než předchozí datadisky - classa místo všech 4 barů zaplní pouze 1, ale nadruhou stranu používá aktivně všechno. Místo sporadickýho použítí 20 abilit a 1x za 5 minut Shield Wallu. Přijde mi, že má teď každej nějakou Fail-Safe abilitu (Charge/Blink..) + survive, což byl asi největší problém pro pár nemobilních class v dobách kdy jsem hrál. Zkoušel jsem teda zatím Druida - kterej mě jak už jsem psal nebavil, na targetu držet 3 dotky a mačkat 1 tlačítko mi nepřišlo zábavný. DH je sice skoro to stejný, ale aspoň je asi nejlepší mobilita ve hře a "jinej (zábavnej)" gameplay.

Nikdy jsem neměl problém switchovat classy jak do PvE tak PvP, takže možnost hrát za jinou classu pro mě není překážka. Tady by spíše vznikl spor s danou classou - Hunter ani Warlock nemají offspec, kterej je pro mě celkem důležitej, nicméně pokud by mi to zaručilo jistou účast v raidu, tak bych do jedné z těhle class šel. Původně jsem měl hrát za huntera, nakonec mě ale přesvědčil druid, kterej mě tedy nakonec zklamal.

Největší problém je s tou mojí dostupností na raidy:
Na jednu stranu chci být v jedné z top guild na serveru, protože jsem tímto způsobem WoW hrál od začátku a osobně vím, že bych nevydržel raidovat s lidma, který jsou skillem hrubě podemnou (proto jsem si potom taky zakládal vlastní 10M). A na druhé straně je právě ta moje dostupnost.
Přesně jak píšes - ideálně si představuju raiding time max. 3x týdně, z toho bych měl cca 2/3 účast + při progressu bez problému 3/3, taky by záleželo na raid timu. Tyhle 2 věci se samozřejmě vzájemně mlátí.
Guilda č. 1 má super progress, ale raiduje 5x týdně, Guilda č. 2 má podprůměrnej progress, ale raiduje 2-3x týdně. Nevím jak to přesně bude se získáváním equipu v Legionu a pokud vůbec guilda typu Deep Thunder stojí o človeka s touto účástí. Pokud není problém sehnat srovnatelný equip z craftu/mythic dungeonů na progress + záleží jak máte nastaven DKP systém (PL se tipuju nejede asi nikde) a kolik máte kvalitních lidí pro Mythic - byla by samozřejmě hloupost se semnou zabývat, pokud máte +25 stoprocentních lidí s +90% účastí.

Ještě by mě zajímalo, jak je na tom vaše R2, která tipuju nebude tak moc intenzivní na raidovaní.

Díky

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » stř 24. srp 2016 15:39:55

Já bych mu šanci dal, radši člověka který umí na půlku raidů, než na Embody 7/7 a braindead. Plus s náma můžeš chodit mythic+, když jsi prý tak dobrý :p
Obrázek
1# Highmaul AllStar

RageweaweR

Příspěvekod RageweaweR » stř 24. srp 2016 16:08:17

Na Mythic+ si mě můžeš napsat určitě i s 7/7 aktivitou :lol: , pokud se přihláška zamítne. Hry hraju hlavně na challenge a tohle vypadá hodně dobře.

Santali

Příspěvekod Santali » stř 24. srp 2016 17:01:01

To si mě s Lofe (Loveyou) spojuješ správně a ještě Asgorath a Blackish s těma jsem se v té době zahazoval asi nejvíc :)

R2 raiduje 3x týdně, ale tam by ti asi nevyhovovalo to že oni to berou spíš casuálně. Dobrá volba by byla určitě Eternal Shadows na alianci tam je za relativně malý RT celkem dobrý raid core. Jak říkáš uživot člověka co dojde na 2-3 raidy týdně by pro nás bohužel bylo asi plýtvání gearem, jedeme na Council loot takže o lootu rozhoduje moje maličkost. Ač bych tě strašně rád viděl v progress raidu tak to bohužel kvůli tomu, že by jsi nedokázal udržet docházku, kterou u progress raiderů vyžaduji musím říct ne. Je to také tím, že už teď mám obrovský roster, který bude třeba ještě pročistit o pár lidí a brát člověka akorád na doplnění split raidů je celkem kničemu a i nefér vůči tobě.
Pokud by ses rozhodl přihlásit k alíkum tak za mě dostaneš maximální reference a tam by ti ta občasná absence projít asi měla a jejich progress je dosti kvalitní na to aby sis tam zahrál maximálně s časem který tomu raidování můžeš nebo chceš věnovat.
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 24. srp 2016 18:14:52

Ako adm RL nasej R2 sa teda vyjadrim aj ja :)

Vyzeras ze vies hrat dobre, Santa ta pozna, referencie good - urcite by si bol pre nas prinosom avsak viac ako 3 dni progresu dospelych ludi ktori sa chcu bavit hrou a nie to hrotit tak ako R1 iked samozrejme nechceme zabijat HC do dalsieho dataca - ti vsak ponuknut nevieme.

Momentalne mam 30 ludi z toho sa s vacsinou pozname a dokonca kopec ludi aj osobne preto ten raid ma trocha iny punc ako hard HC raid.

U nas sa pojde budto DKP alebo EPGP podla toho jak sa raid dohodne aby mi ludia nepindali ze je to nespravodlive atd.
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Zpět na „Přihlášky R1“