AzureX - Havoc - Demon Hunter

RageweaweR

Re: AzureX - Havoc - Demon Hunter

Příspěvekod RageweaweR » stř 24. srp 2016 18:27:12

Já jsem si říkal, že se mi ten nick spojil hned s Lofem (Ishap, Nikeyla.. ?) a tou partou z NP :D. Snažím se Lofeho přesvědčit at jde znovu hrát, tak uvidíme, jak to dopadne. Nostalgická fotka: http://imgur.com/a/A9Gt6 :lol:

Když jsem se koukal na WoWProgress, byla pro mě jediná volba jít do DT/LF, ostatní guildy na podobné úrovni jsou rozpadlé (Embody nepočítám), a transferovat určitě nebudu.

Pokud mi přihlášku zamítnou i u LF, což je více než jisté, z důvodu že tomu chci obětovat max. 2-3 dny v týdnu, či nějakému jinému, tak bych s největší pravděpodobností rád využil nabídku Dračíka (díky za vyjádření) a připojil bych se do R2, kde by moje plánované raidování (2-3x týdne) bylo dostatečné - já bych do toho mohl investovat klidně 7/7, ale už nechci.

Předpokládám, že guilda je jednotná a nemáte na realmu Deep Thunder 2 -> pokud bych byl nakonec přijat do R2, tak by se mi snáz hledala i nějaká Mythic+ skupinka a další věci a do toho raidu bych se snad také podíval - to případně posoudí Dračík, jestli má slot pro DH (Havoc)

Díky

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 24. srp 2016 18:58:51

Ja si myslim ze rozumni ludia sa vedia stale rozumne dohodnut :) necham to na teba - stale sa vsetci hlasia a pride raid time a je nas 19 :D:D:D vies ako to chodi :)

a nie nemame gildu v gilde : vdaka pomoci R1 a Santaliho sme ako R2 nie raz sli co sa progresu rychlejsie dopredu ako sami hlavne ked sa raid zastavi na mrtvom mieste. A vsetci sa tu kamaratime :)
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Santali

Příspěvekod Santali » stř 24. srp 2016 19:12:10

Tak ok.

zatím rozjedeš Legion s R2 a pak uvidíme jak se to vyvine.
Napiš si o invite někomu kdo bude online (Evenstar, Dracik, Aryu, Santali)

PŘIJAT = LOCKED

KKTHXBYE

P.S.
Pokud tě vemou do LF tak stačí říct, nikdo ti to vyčítat nebude :)
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“