Zapomnel/Protection Warrior

Zapomnel

Zapomnel/Protection Warrior

Příspěvekod Zapomnel » úte 06. zář 2016 17:24:30

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... nel/simple - ale nieje aktuálne ako na to pozerám, snáď sa to v priebehu pár dní zmení.. Zmenil som talenty (to čo mám na armoroch som mal viac-menej na expenie, poprípade pošlem screen z hry keby je záujem).
Wow história: Na offi som prišiel ked tu bola Cata expanzia, vtedy som bol v guilde Azeroth Defenders - aj keď nebol nejaký brutálny progress tak sa nám podarilo s kamarátom pravidelne skladať 10HC Dragon Soul už si bohužial nepamätám ako sme na tom boli, ale čosi sme dali. Ďalej som tam bol aj na pandách kedy už progress nebol žiadny, načo nasledovala pauza a prišiel som na koniec Wodka aby som sa nachystal na World First 110 v Legione no podarilo sa mi max TS(teamspeak) First, nevadí... Momentálne som vo Warwolf Clan, ľudia tu mi sľubovali krásny ba až epický progress ale po týždni, čo viac ako polovica guildy nemá 110 mi začalo dochádzať, že keďže už je pomaly po prvom ID to asi nebudú do 21.Septembra stíhať ani doexpiť nieto ešte naequipovať a týpek, čo si prekladal questy v Google Translate ma dostal najviac. Viem, že Vás to nezaujíma tak len v rychlosti, hral som na Freečku Anthorii guilda Ordo Satanas.
Zkúsenosti v dannom contente: Tak warra tu hrám od začiatku, niečo už sa na mňa nalepilo. Momentálne mám odchodené všetky Mytchic dungy (aj keď to už dá asi každý šupák) s taktikami problém nemám, učím sa a chápem rýchlo. Guidy mám poprezerané, aj nejaké tie videa-rotácia etc.
Predchádzajúce guildy + dôvody odchodu: Azeroth Defenders - mal som pauzu tak som dostal kick, Warwolf Clan - ako som napísal vyššie..
Pripojenie: Mám internet od Telekomu (optiku) malo by to ísť 300Mb/s, ide to ako sa tomu zachce ale mám nonstop 25/30ms, nepadá mi to vôbe ani žiadny iný problém s internetom nemám - prikladám screen http://www.speedtest.net/result/5610001102.png
PC: Pc som kupoval pred 2 mesiacmi a parametre : Grafika - Nvidia Geforce GTX 960
Procersor - Intel Core I5 6600K
Ram - Hyper X 16GB 2x8GB Kit 3000MHz
Ani neviem čo ďalšie skratka to ide na 90FPS skoro stále takže PC je tiež celkom fajn.
Niečo o mne: Takže volám sa Róbert Ondráš, mám 21 rokov, študujem na Poľnohospodárskej Univerzite v Nitre. Rád sa hrám volejbal, futbal a s frajerkou. Mám rád motorky, autá a rodičov. Poprípade mám aj vlastný TS server.
Ďakujem a teším sa na vaše odpovede.

Sca7ha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomnel/Protection Warrior

Příspěvekod Sca7ha » úte 06. zář 2016 17:46:25

Dobrý den,
děkujeme, že jste podal žádost o vstup do naší guildy. Bohužel Vaší žádost zamítáme. Důvody mohou být nedostatek zkušeností, nedostačující gear a jiné podmínky pro přijetí.

Nicméně to můžete zkusit v budoucnu znova.

S pozdravem
Scatha | Evenstar | Silpion | Hunthor
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Zpět na „Přihlášky R1“