Makroner - Balance Druid

Makroner

Makroner - Balance Druid

Příspěvekod Makroner » pon 17. říj 2016 17:55:23

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ner/simple

WaL(odkaz na aktuální logy): https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 47/latest/

- Logy z mythicu sú pfuj kedže sa to ledva ledva zabilo ... Radsej berme tak ze mythic nythendru ani zabitu nemam ... A u vás by som sa ukázal a podla toho by ste rozhodly a uvidely že jaky som

WoW Historie:

WoW som začal hrať od roku asi 2011 /2012 čiže od konca Cataclysmu ale z raidovaním som začal až na konci Pandárie lebo som mal menšie prestávky od WoWka kvoly škole. ( školu už mám teraz dávno ukončenú to je myslené na vtedy ešte ). Moja prvá postava bol Destro lock ešte ako za Alíka ale potom som rýchlo prišiel nato že Aliancia a raidovanie moc nepasuje ku sebe :lol:
Na Wodku som ešte dalej prestriedal zopár Guild kedže sa každá pomaly rozpadla , Začal som v Paradoxe tam sa pekne progresovalo BRF a potom nastaly nejake hádky ani neviem vlastne kvoly čomu ale viem že dosť ludí začalo leavovať a mňa tam už tiež nič nedržalo kedže ludia ktorých som odtiaľ poznal odišlo ale ostatné nechám na otázky z guildou .

Zkušenosti v daném contentu: Mám zabité 1/7 mythic Emeraldu + Alt tank + expím dalších altov mam na výber z každej classy

Proč se k nám hlásíte:
1.Pozerám na logoch , že máte fakt aktívny raid time čo mne strašne vyhovuje kedže na wowku som 24/7
2. Ste jedna TOP guild na Draktule z dobrou históriou a velice dobrým progresom do ktorého by som sa chcel pripojiť a Dostať sa do Histórie Deepu ako Balance Druid
3. Máte alt runy a split runy čize další dovod prečo sa sem hlásim

Předešlé guildy + důvod odchodu:
1. Dark TIme - Aktuálna Guilda - žiaden progres a chybaju ludia a moc svetla pre guildu nevidím ked už ludia odtialto začaly odchádzať
2.Paradox ( WODKO)- Rozpad po hádkach ale jak pozeram na logoch guilda sa nejako zasa zložila
3.Night Raider( WODKO) - som chcel skúsiť nočne raidovanie ale od tejto guildy to už šlo dole vodou keďze na konci wodka som hladať nejakú vážnu guildu hladať nechcel a tieto guildy každe skončily tak že nemaly ludí na raid a neviem jak su teraz natom

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): http://www.speedtest.net/my-result/5722222126
Bývam v dedine ale z internetom problém nemám všetko fičí na 100% jak má

Screenshot UI: http://imgur.com/a/n74AL
Addons : 1. DBM
2. Exorsus
3. bartender
4. Weak auras - Mam doslova na všetko na celé legion na každeho bossa a na kazdy dung proste od zárodku až do hrobu a to myslím do slova ...
5. dalšich 20+ addonov ale to rozpisovat už nebudem

PC(info o stroji, na kterém hrajete): i7 - 6700k , 16GB ram , 250G SSD , EVGA GeForce GTX 1060 , + Double monitor 60fps +

Něco o Vás (fantazii se meze nekladou): Mám 21 , bývam z frajerkou v rodinnom dome , Prácu mám IT služby zdoma , v skratke som vkuse doma čo mi umožnuje byt pri wow 24/7 ,
Denný režim : 1. Vstanem
2. Zapnem PC
3. Zapnem WOW
4. Začnem sa trocha venovat praci aby som to do večera mal dokončené ešte zopár hodin pred raidom
5. Rýchlovka pred raidom z frajerkou :lol:
6. WOW raid time
7. Noc z frajerkou :twisted: :twisted: :twisted:

Dik za rýchlu odpoveď Hoši , dúfam že sa zapojím do progresu R1 alebo R2 :) pokecať možme aj cez Tsko kebyže máte namna otázky
- REAL ID : Makroner#1363
Naposledy upravil(a) Makroner dne pon 17. říj 2016 21:28:22, celkem upraveno 1 x.

Santali

Re: Makroner - Balance Druid

Příspěvekod Santali » pon 17. říj 2016 18:52:57

Počkám až se tady ještě vyjádří pár lidí a během zítřka to uzavřu. Za mě si myslím že by jsi šanci dostat mohl, ale počkám si na názory pár dalších lidí.
Obrázek

Sca7ha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sca7ha » pon 17. říj 2016 22:09:03

Je to jako výstřel na slepo, nula zkušeností.

edit: Podle logu jsi měl docela kliku a půl fightu ses ani nehnul. Balance já moc neznám, to ať posoudí někdo jiný.
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » úte 18. říj 2016 9:15:49

scatha: to neni o klice, to je o znalosti fightu a vyhlednuti spravneho safespotu, to umi velci hraci, neco jako wayne gretzky kdyz nasel svuj safespot za brankou.

ja bych ho zkusil, na cenariovi muze ukazat svou silu. navic ma asi nejlepsi legendarku na sovu, takze by tocit mel.

i kdyz teda percentily na hc s tou legendarkou zadna slava :P
Obrázek

Sca7ha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sca7ha » úte 18. říj 2016 17:12:09

Stepanator píše:scatha: to neni o klice, to je o znalosti fightu a vyhlednuti spravneho safespotu, to umi velci hraci, neco jako wayne gretzky kdyz nasel svuj safespot za brankou.

Gretzky měl už slušný gear a příjem, když začal točit své GPS, ale když myslíš. :)
"Scatha" was one of the greatest of the Long-worm dragons that infested the Grey Mountains of the north of Middle-earth.
Arwen the Elven Princess, known also to her people as "Evenstar".

Santali

Příspěvekod Santali » úte 18. říj 2016 21:33:40

Test raid sobota 22.10. od 20:00 = LOCKED
Obrázek

Santali

Příspěvekod Santali » ned 23. říj 2016 12:06:23

Tak po tom HC většina ti šanci dát nechce já naopak ano a na tom asi sejde nejvíce. Aktuálně máme konec contentu respektive první části a během následujících 2-3 resetů v tobě buď najdeme potenciál který si myslím že já osobně vidím nebo jsem se spletl a půjdeš o dům dál = PŘIJAT na trial
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“