Shadowfel, Havoc Demon Hunter

shadowfel

Shadowfel, Havoc Demon Hunter

Příspěvekod shadowfel » pát 16. pro 2016 15:53:28

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... fel/simple

WaL(odkaz na aktuální logy): https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 328235/10/

WoW Historie: Cataclysm( FL, DS Full HC - Starý acc, který mi byl ukraden během doby, kdy jsem měl přestávku s WoW, postava Sylvánas - D'T - hunter), dále Pandaria (Normal a něco HC MV,ToES,HoF, ToT - hrál jsem v té době víc casual - Monk Healer na starém Acc - Aleriis) - WoD( Hellfire citadel 5/13 M - 3/13M před nerfem - Hrncski - Hunter )

Zkušenosti v daném contentu: Legion (Emerald - 5/7M (Ilgynoth a Xavius chybí) + 3/3HC - Havoc DH)

Proč se k nám hlásíte: Moje guilda, kde jsem dělal GuM -> Dark Time, se rozpadla a v blood shadows mi bohužel nevyhovuje jejich komunita. Neříkám, že je špatná, ale není to ono. Hledám kvalitní guildu, která má zkušnosti s progressem, má ambice a má nějaký stálý základ lidí, kteří dělají maximum pro to aby byli nejlepší.

Předešlé guildy + důvod odchodu: Dark Time - GuM --> Rozpad guildy jsem zmínil výše. Blood Shadows - guilda nesplnila mé očekávání ohledně komunity a jejich nestálé raidovací groupy.

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu):
100Mbps Download / 25 Mbps upload - stabilní LAN (můžu doložit screen jak budu doma)

PC(info o stroji, na kterém hrajete):

PC:
CPU: APU A8-5600k Quad-Core
GPU: ASUS GeForce GTX 750 2GB PHOC
RAM: 8GB 1600MHz
Motherboard: MSI MS-7778 (Jasmine)
HDD: 2 TB 7200RPM
Case: Mini-tower HP Pavilion
PSU: Zalman ZM600-LX
Keyboard: Microsoft SideWinder X4
Headset: Zalman ZM-HPS300
Monitor 2: HP w2007v 20"
Monitor 1: BenQ GL2250HM 22"

Raidy zvládám bez problému co se 20m týče, nad 20 lidí se mi dropují FPS víc s větším počtem lidí..

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou):

Zdravím, říkají mi Hrncski a je mi 19 let. Momentálně studuji Obchodní Akademii v oboru Informační technologie čtvrtým rokem. Rád stanovuju své cíle vysoko a snažím se je překonat. Mé nasazení je na 100% na každém Raidu, příprava flašek, potek. Full enchy apod. samozřejmostí. Své dovednosti se snažím neustále zlepšovat a z chyb se dokážu poučit. Nejsem výbušný typ, spíš tichý introvert. WoW je moje velká záliba a dělám vše pro to, abych byl ve své classe nejlepší. Avšak teď poslední týden jsem na WoW neměl čas kvůli školnímu projektu, který v úterý odevzdávám. Moje další záliby jsou Longboard, Free Run a přátele. :D

S pravidly jsem seznámen.

Benosh

Re: Shadowfel, Havoc Demon Hunter

Příspěvekod Benosh » pon 19. pro 2016 13:02:00

Prý se tohle týká support raidu, tak se mi ozvi v podvečer kolem 17-18 hodiny a pro info o raidu mrkni na www.sympathy.xf.cz.

shadowfel

Re: Shadowfel, Havoc Demon Hunter

Příspěvekod shadowfel » pon 19. pro 2016 14:27:58

Okey, určitě se ozvu :)

Zpět na „Přihlášky R1“