Zoen - Disco priest - PŘIJAT

Zoen

Zoen - Disco priest - PŘIJAT

Příspěvekod Zoen » pát 26. zář 2014 16:29:16

Nick: Zoen

Class + spec.: Priest - Disco / off Shadow

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... oen/simple
mam vice charu s gearem schopnejch chodit HC ... zalezi co budete chit ...

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy): http://worldoflogs.com/reports/gbr7e0kk ... details/3/ .... nejak se tam postourejte :D

WoW Historie: Moje Hra zacala s prichodem Cata na serveru Wildhammer kde jsem byl v guilde La Resistance pak migrace na DT Aliance a z Ali na DT Horda ( prevadel jsem takhle cca 8 charu) Zde jsem raidoval s Rogunou a pad na DS s DK v Disbanded.. Pak nastal problem s Blizem ktery po pul roce mi neuznal platby za vsechny moje prevody takze muj 1 acc je v haji ...
Po male pauze jsem si udelal 2 acc a zacal jsem opet na DT Ali ... bla bla bla ... pak migrace na DT Horda .. zde hraju s Priestem jako main ...

Zkušenosti v daném contentu: Muj progres v SoO je 11 HC dole a par raidu na Klaxi HC ktere nemam zabite svym progressem .. jinak zbyle bose mam dole take ale na prutah

Proč se k nám hlásíte: Chci si poradne a kvalitne zahrat

Předešlé guildy + důvod odchodu: vis WoW historie + ted jsme prestali raidovat

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): net novy a bezi jako blazem bohuzel nevim jak speedtestr sem dat ...

PC (info o stroji, na kterém hrajete): Intel Core i7 4700HQ Haswell , RAM 8GB, NVIDIA GeForce GT 750M 2GB, HDD 750GB 7200 otáček

Něco o Vás (fantazii se meze nekladou): Jmenuju se Martin je mi 26 a jsem Prazak :D Podnikam v security (ostraha osob, prevoz penez, doprovody se zbrani atd) Diky tomu mam spoustu casu a vecinou ho travim ve wow ... no vic bych asi nepsal protoze to je nezajimave.

Zatim se mejte......

Zoen

Re: Zoen - Disco priest

Příspěvekod Zoen » pát 26. zář 2014 16:35:24

Jinak jestli to neni TOP napsane tak se omlouvam, ale nepsal jsem prihlasku uz par let :D

Zoen

Příspěvekod Zoen » pát 26. zář 2014 16:49:52

Jen pro zajimavost ... na tomto videu na Nazgrimovi 10 HC solo healuju :D

https://www.youtube.com/watch?v=GL_MYe2h8RQ

Santali

Příspěvekod Santali » sob 27. zář 2014 2:14:06

Ahoj.

Přihláška je v pohodě. Equip no pokud nebudu řešit odbourávání spiritu na 2 itemech a nechat na nich ten haste tak je to v pohodě. Jako todle rozhodnutí musí učinit nejspíš Vlasin, protože momentálně máme 2 heal priesty v main specu a Replasta, který by rád pokračoval v datadisku jako heal ne jako shadow (diskuze do jiného topiku).

I když vypadáš, že zkušenosti nějaké máš a když si vzpomenu na přihlášky na starém fórku todle je luxus tak za sebe z pozice raid leadera musím být bohužel proti. Je to především z důvodu velkého počtu momentálně raidujících lidí v guildě a dvou heal priestů s výbornou docházkou. Musím se dívat do budoucna a raid budu mít ještě o 5 míst menší. Jediný healer, kterého bych momentálně uvítal ne jen já, ale podle mě i Vlasin a ostatní healeři je resto druid.

Každopáně počkej si na vyjádření officera healu Vlasina a když to nevyjde tentokrák může to vyjít později když se situace změní atp. Pokud to nedopadne přeju hodně štěstí s hledáním kvalitního progressu ;)

Santali
KKTHXBYE
Obrázek

Vlasin

Příspěvekod Vlasin » ned 28. zář 2014 18:08:17

Ahoj,

k přihlášce, charu, zkušenostem nemám výhrad. Takového Priesta aby člověk pohledal. Bohužel, jak už říkal Santa, healerů Priestů máme už dost. V mainu 2 plus další 2 Shadow s Disco off-specem.

Mé rozhodnutí je tedy PROTI. Ne kvůli Tvým kvalitám, ale kvůli stavu Priestů.

Nepřemýšlíš náhodou, že bys switchnul a udělal si maina stromečka? :)

Vlasin

Zoen

Příspěvekod Zoen » ned 28. zář 2014 18:51:18

Cao vsichni ...

Byl tu zminenej resto druid takze po dohode po wispech sem davam link na resto druida

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... isn/simple

Gear se Vam asi nebude zdat super udelanej ale mam to z toho duvodu takhle ze jsem raidoval s groupou co mela trochu low heal takze potrebuju vice spiritu navic to byl 10man...

Bohuzel logy za druida nemam .... :(

Zoen

Příspěvekod Zoen » ned 28. zář 2014 18:57:04

Jeste jedna vec ... PvP neck mam protoze nic lepsiho nepadlo ..

Jinak reakce na : Nepřemýšlíš náhodou, že bys switchnul a udělal si maina stromečka? :)

Po tom co jsem si zkusil Disco na PTR jsem stejne chtel menit maina jen me nenapadlo se hlasit sem s charem co mam mensi ilvl nez priest

Repsoll

Příspěvekod Repsoll » ned 28. zář 2014 20:22:32

jsem Prazak

+1

Vlasin

Příspěvekod Vlasin » ned 28. zář 2014 20:31:21

Po pokecu ingame přijat za stromečka. Zamykám thread

Zpět na „Přihlášky R1“