DafuqX-Hunter - NEPŘIJAT

Repsoll

Re: DafuqX-Hunter

Příspěvekod Repsoll » úte 02. pro 2014 19:36:23

jinak k těm 14 letím dětem viděl jsem zde par které jste přijaly a nikdo je nehatil za to jako vy mě.... takže do mě obouvat takhle nemusíte.

Takže ty jsi negramotný A hloupý. Nepsal jsem, že jsi 14 leté dítě. Jen jsem vyzdvihl tvou neschopnost postnout screenshot na fórum použitím toho příkladu s teenkama.

PS: přijali* Sice by to bylo hezké ale nejsme čistě dívčí guilda. Ani nevím proč ti to tu píšu, stejně to nepochopíš.

DafuqX

ABC

Příspěvekod DafuqX » úte 02. pro 2014 19:44:31

ABC.
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:52:50, celkem upraveno 1 x.

DafuqX

ABC

Příspěvekod DafuqX » úte 02. pro 2014 19:50:24

ABC
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:53:02, celkem upraveno 1 x.

Stoker

Příspěvekod Stoker » úte 02. pro 2014 20:25:46

Kdyby jsi nezmínil svůj odchod z Valionu tak bych se tam určitě připomenul. Pravda je taková, že DPS jsi točil slušné, ale lze to porovnávat na začátku contentu? Každopádně jak už popsal v předchozích příspěvcích Kokos s tím jestli tě to bude bavit nebo nebude bavit. Ono co se týče LORE je tady toto taky hrozná slátanina, nebude to problém do budoucna? Hunteři v MoP byli vždy Achillova pata guildy Valion, počínaje Dafuqem, přes Shadaru až po Ereho(později už zde v guildě). Já nerozumím hunterovi a ani nijak to není na mě tvé přijetí. Každopádně napsáno bylo už dost, a když to vezmu nezaujatě tak jsi na mě vůbec neudělal dojem.

DafuqX

ABC

Příspěvekod DafuqX » úte 02. pro 2014 20:35:34

ABC
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:53:16, celkem upraveno 1 x.

Santali

Příspěvekod Santali » stř 03. pro 2014 0:46:38

Tak už se teda zapojím. Přihláška je totální odpad !!! Když už sis dal práci s napsáním přihlášky tak by měla nějak vypadat, zkontrolovat si to po sobě atd. Je to něco jako životopis, jedná se sice jen o pixely, ale i tak by to mělo nějak vypadat. Po prvních dvou větách jsem přeskočil na konec abych viděl věk, protože mi to připadalo jak kdyby to napsal někdo kdo nemá za sebou ještě ani základní školu. Nic ve zlém, každý občas udělá nějakou gramatickou chybu, ale jak jsem dočetl přihlášku až do konce tak sem se málem pozvracel.

Ke zkušenostem. Pro mě vyplývá z přihlášky, že nemáš prostě skoro žádné zkušenosti s raidováním v semi-HC guildě, která progressuje hight end instance atd. Gear možná máš z HC dungeonů, ale to prostě nestačí. Crafty, daily Challenge, mise, salvage yard to jsou věci na equip. Pochybuju, že máš z toho něco nachystáno, protože my všichni ano a nebudu protahovat na začátku contentu PvP hráče, který není jísté jestli ho to vůbec bude bavit.

Nechám ti to ještě odemčené abys mohl reagovat když budeš mít zájem, ale na faktu, že tě tady nechci to nic nezmění.

NEPŘIJAT

Santali
KKTHXBYE
Obrázek

Santali

DafuqX-Hunter

Příspěvekod Santali » stř 03. pro 2014 3:46:39

Vypadá to, že se pan Dafuq už vyjádřovat nechce a vymazal komplet to čemu říkal přihláška.

LOCKED
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“