DafuqX-Hunter - NEPŘIJAT

DafuqX

DafuqX-Hunter - NEPŘIJAT

Příspěvekod DafuqX » pon 01. pro 2014 21:36:33

ABC
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:51:35, celkem upraveno 3 x.

Stepanator

Re: DafuqX-Hunter

Příspěvekod Stepanator » úte 02. pro 2014 10:30:50

ovladas cestinu jako ja rotaci moonkina
Obrázek

Repsoll

Příspěvekod Repsoll » úte 02. pro 2014 14:02:21

Ta přihláška je napsaná tak, že mě při čtení bolí hlava. Možná je to tou strašnou czestynou nebo jsem možná ještě moc rozespalej.

Každopádně postnout link na screenshot/hodit ho sem rovnou snad zvládne i podprůměrně inteligentní 14ka co se fotí před zrcadlem a všechno to pak sype na instagram,tumblr,fuckbook,twatter a bůh ví kam ještě.

Na armory máš PvP gear a logy žádné (odmítám to hledat), takže se k tomu ani jinak nemůžu vyjádřit.

Gratuluji ke skvělému prvnímu dojmu a přeji GL ;)

DafuqX

ABC

Příspěvekod DafuqX » úte 02. pro 2014 15:24:55

ABC
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:51:54, celkem upraveno 1 x.

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » úte 02. pro 2014 15:40:53

ja nikomu nic nevypravel a nikdo tady asi ani nevi ze jsi byl ve valionu, krom nas par s kterými si raidoval.

co si pamatuju z tvyho odchodu bylo to, ze se mel progressovat 3ti boss na HC v MV moc nam to neslo a valion hravalo na 11lidi takze ani nahrada nebyla a ty jsi řekl ze jdes hrat areny a zdar.
Obrázek

DafuqX

ABC

Příspěvekod DafuqX » úte 02. pro 2014 16:05:57

ABC
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:52:11, celkem upraveno 1 x.

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » úte 02. pro 2014 16:43:19

ja bych to ani nestihl rozhlasit paac prihlasku si podal dneska a ja jsem do 16:45 v praci kde se ani na bnt nelognu
Obrázek

DafuqX

ABC

Příspěvekod DafuqX » úte 02. pro 2014 16:47:55

ABC
Naposledy upravil(a) DafuqX dne stř 03. pro 2014 1:52:26, celkem upraveno 1 x.

Sova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sova » úte 02. pro 2014 17:12:39

mam pocit ze to riesis len ty, nikto o tebe ziadne informacie nedostal, informacie od stepu aj tak nikto nepovazuje za relevantne :D tak sa konecne prestan ukajat nad svojim odchodom z valionu a pockaj kym sa vyjadri cl range dps co je myslim santali. celkovo hunterov nemame, nech sa niekto z valionakov vyjadri k tebe, to bude asi najlepsie.
Poriadok je pre blbca, inteligent zvládne aj CHAOS !

Kokospico

Příspěvekod Kokospico » úte 02. pro 2014 19:11:04

Nevím, jestli má vubec cenu abych se vyjadřoval k odchodu z Valionu protože je to (ani nevím jak dlouho) úplně mimo to řešit v přihlášce do nové guildy kam se hlásíš, ale když už tady rozhlašuješ, že jsem to nikomu neřekl, nechával si to pro sebe, po večerech se smál a plánoval jak v den tvého odchodu zbytku raidu řeknu jak končíš a všechny si nás hrozně podělal a potom jsem týdny spamoval tvoje jméno na tradu abych se ti řádně pomstil ostatně jak je mým zvykem, tak teda něco sesmolím.

Odchod z Valionu si hlásil a všichni to věděli. To , že si to Štěpa nepamatuje je věc druhá mimochodem má dneska narozeniny tak už určitě neco od rána popíjí. Když pominu to, že sis po tom co si chtěl být aktivně součástí jedné z těch lepších guild na serveru a aktivně progresovat najednou uprostřed progressu (3 boss MV, to ti to zapálení moc dlouho nevydrželo) vzpoměl, že PVP je vlastně hrozně fajn a PVE tě nebaví, unavuje a je na píču, jak si mi sám řekl! Tak jsem ti tenkrát řekl: Okey pohodě je to na hovno točíš dobře počkej chvíli než najdem náhradu a pak běž hrát třeba hello kitty a to byl konec. Jenže co se nestalo za pár týdnů (pokud si dobře pamatuju je to už dlouho a mezitím jsem stihl vypít hodně alkoholu a skonzumovat spousty zakázaných látek) si byl zpět z s prosíkem,že tě přestalo bavit PVP najednou nebylo tak cool, nebaví tě,unavuje a je proste na píču a PVE je zase hrozně fajn a chceš zase progresovat jako za starejch časů. S tímhle jsem tě tenkrát poslal hrát hello kitty. Takže moje otázka zní? Jak dlouho tě bude zase bavit PVE tady?Druhej ,třetí ,boss pobereš itemy a pak vyjde datadisk k Hello kitty a půjde se pryč? Nebo nedej bože bude v dalším patchi na kokot LORE!!!! a tebe to tak sejme, že budeš chtít skončit?

BTW k tvojí přihlášce když nechceš aby někdo řešil tvůj odchod tak nevím proč to zmiňujes hned v první části přihlášky a ještě jednou uprostřed. Sám sis na to naběhnul tak se teď nerozčiluj, že to někdo řeší. Mimochodem lidem tady je to úplně fuk. Mej se krásně popřej Štepovi k narozeninám radši misto flamu a počkej si na vyjádřená Saily.

Jinak vúbec mě nebaví tady psát takhle dlouhý posty takže když se mě to vyloženě netýká tak se toho zdržuju tak se prosím nesnaž nějak reagovat, argumentovat atd.... vše bylo řečeno, ja už ti na to neodpovím jen jsem objasnil situaci jak to bylo, každý ať si z toho vezme co potřebuje. Hodně štěstí.

Zpět na „Přihlášky R1“