Gazgaz, Shadow Priest - NEPŘIJAT

Gazgaz

Gazgaz, Shadow Priest - NEPŘIJAT

Příspěvekod Gazgaz » sob 08. lis 2014 23:42:01

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... z/advanced
WoL/WaL(odkaz na aktuální logy): - keďže nehrám na offi dlho, nemôžem dodať žiadne logy
WoW Historie: Viem, že ste písali, že skúsenosti s freečkom niesu žiadne skúsenosti pre vás. Hrám wow od patchu 2.3.3, na narniasi, potom som prestúpil na twinstar, neskôr na twinstar - ares odkedy hrám shadowpriesta, čiže ho hrám tbc-wotlk-cata, na pandach som nehral. Za shadowpriesta ovládam všetky mechaniky, pvp/pve, dosť som hrával aj na ATčku pvp kde som sa pohyboval okolo 2300 rat v 2jkach. Základom dobrého PVE je dobre ovládať PVP, nemám problém sa vyhýbať rôznym veciam pri encounteri alebo rýchly dispell, rýchla bubla, leap a všeličo iné. Prišiel som na offi pred týždňom z cielom aktívne raidovať na WOD a nájsť si guildu na progress.
Zkušenosti v daném contentu: čiže za tých pár dní som tu skoro nonstop, nazbieral som si dostatočný gear na SOO, aj som si zašiel SOO hc z guildov duality.
Proč se k nám hlásíte: Ako som už spomínal, hladám aktívnu guildu na progress raidov v WOD, a pár známych, čo poznám z DT mi vás odporúčilo. Chcem byť aj prínosom ako pohodový človek, nápomocný a komunikatívny.
Předešlé guildy + důvod odchodu: Zatial som v guilde iba u kamaráta čiže nič zaujímavé
Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): Rýchlosť Vašeho pripojenia je 3998.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 499.8 KB/sec - čiže nemám problém vôbec s latency na raidoch
PC(info o stroji, na kterém hrajete): Intel Core 2 Duo CPU T6500 2.10 GHz, 4gb ram
Něco o Vás(fantazii se meze nekladou): Takže zdravím, volám sa Tomáš, mám 20 rokov a pochádzam z Ružomberka. Študujem na Evanjelickom gymnáziu v Liptovskom Mikuláši s rozšírením na anglický jazyk. Wow už hrávam nejaký ten piatok, a aj keď mám skúsenosti iba z freečka, tak je ich dosť. Mimo štúdia aktívne hrám basketbal, semtam volejbal a chodím cvičiť. Na PC bývam cca od 16:00-23:00 niekedy viac niekedy menej, pri progresse môžem byť kludne dlhšie. Mimo shadow priesta ovládam veľmi dobre aj disco priesta a keby náhodou by som sa nedostal k vám za shp tak by som mohol hrať aj disco. Na hocijaké otázky som schopný odpovedať, ďakujem za váš čas, dúfam v skorú odpoveď :)

Attevah

Re: Gazgaz, Shadow Priest

Příspěvekod Attevah » ned 09. lis 2014 1:27:34

Ahoj

Z mojej strany určite PROTI, skúsenosti žiadne viac menej a myslím si že máme dostatok ludí, nemáme spot ani pre shadow priesta ani pre disco priesta.

Repsoll

Příspěvekod Repsoll » ned 09. lis 2014 1:32:25

1. Základom dobrého PVE je dobre ovládať PVP

Ne no

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 3998.5 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 499.8 KB/sec - čiže nemám problém vôbec s latency na raidoch

Ne, že bych se v tom extra vyznal, ale rychlej internet nutně neznamená stabilní internet s nízkou odezvou.

WoW Historie: Wow už hrávam nejaký ten piatok, a aj keď mám skúsenosti iba z freečka, tak je ich dosť.

Tady jsem se zasmál no. Ne vážně měl bys zkusit začít v guildě, která bude progressovat HC(starý normal)

Z mého pohledu tu není jediný důvod proč tě přijmout do R1. Na mě to ale není tak nezoufej.

Ave

Příspěvekod Ave » ned 09. lis 2014 1:37:53

Zkušenosti z Free, nejsou zkušenosti, na free to nefunguje a dlouho fungovat nebude(jestli někdy?) jako na offi. S tím PVP je to totální blbost, sorry.
Ale jak řekl Repsoll, nezoufej, na mě to taky není :) počkej si na vyjádření Santaliho, gl

PS: Rada... příště to udělej přehlednější.

Santali

Příspěvekod Santali » ned 09. lis 2014 2:49:45

10x jsem to editoval a usoudil jsem, že tato odpověď bude stačit, protože těch vulgarit co jsem použil bylo i na mě moc.

NEPŘIJAT = LOCKED

Santali
KKTHXBYE
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R1“