Varlee UH DK [Prijatý]

Varlee

Varlee UH DK [Prijatý]

Příspěvekod Varlee » pát 30. říj 2015 2:04:28

Armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... e/advanced

Logy : https://www.warcraftlogs.com/reports/LC ... amage-done

WoW historie : Ofík hraji přes 3 roky to znamená skoro od začátku MoP tam se mi podařilo zabít Garroshe HC (Mythic teď) na tu základní obtížnost před nerfem s gildou Duality. Poté co vyšel WoD jsem šel do gildy za přáteli jen hrát for fun ale to mě nebavilo a tak jsem přestal hrát. Teď jsem dohnal svůj deficit v Ilvl i legend ring a chtěl bych znovu dokončit tento datadisk s Mythic Archi DOWN. Jinak jsem ještě před Ofi hrál na Free Twinstaru asi 2 roky ale to je asi nepodstatné.

Proč se hlásím : Nechtěl jsem jen tak jít do nějaké gildy bez ambicí a jak jsem zjistil že DP otevřela R2 tak to by mohla být šance něčeho dosáhnout.

Předešlé gildy : Defense of the Ancients, Duality, Paradox, Blood Shadows..... To bylo spíše na MoP a na WoD jen Defense of the Ancients jak už jsem zmiňoval výše tato gilda byla mého přítele a poté se rozpadla a já přestal hrát.

Připojení : http://www.speedtest.net/my-result/4788306601

PC : I5 3,10 GHz , RAM 8GB , grafiku přesně nevím ale hraji vše na ultra

Něco o mě : Je mi 20 let pocházím z Jihlavy a studuji vysokou školu tudíž mám poměrně dost času a hraní ovšem kromě zkouškového období. Ve hře mám většinou ty největší cíle a to platí i v reálu. Jsem rád když mi někdo poradí nebo řekne že něco dělám špatně neberu to jako kritiku spíš se snažím to napravit. Mám rád zábavu a u raidování je potřeba se někdy uvolnit a zasmát se.

Kotaattko

Re: Varlee UH DK

Příspěvekod Kotaattko » pát 30. říj 2015 8:21:30

Ahoj,

děkujeme za přihlášku ;)

1) zrovna tak, že DT otevřeli R2, bych to až přesně neformulovala, došlo ke sloučení dvou guild :)
2) gear nemáš špatný, máš i 4set +
3) na hc máš zabitých jen 10 bossů, na myth žádného - (všechno se dá samozřejmě dohnat)
4) díky za dodání logů, netočíš špatně, vždy je co zlepšovat +
5) v minulém roce, než jsi si dal onu pauzu, si v žádné guildě moc dlouho nevydržel, mohu vědět proč? ;)
6) zaslechla jsem na tebe jednu "recenzi", že jsi afker a slacker, je na tom něco pravdy? :?
7) pokud to není tajné... co studuješ? ;)
8) je něco, co by tě zajímalo ohledně nás?
Obrázek

Odanobunaga

Příspěvekod Odanobunaga » pát 30. říj 2015 9:50:22

Za mě předběžně po předcházejících zkušenostech

Ne

Ale třeba napíše něco, co výrazně změní můj postoj k němu. Takže samozřejmě - máš šanci ;)

Varlee

Příspěvekod Varlee » pát 30. říj 2015 12:46:26

Důvody proč jsem nezůstal dlouho v gildě je ten že jsem dělal maturitu a neměl jsem tudíž moc čas a potom jsem byl neaktivní a s dokončením instance už jsem neměl moc motivaci hrát na plno. Což teď není rozhodně problém.

A co se týče té recenze tak pokud se jedná o raid time tak nikdy opravdu nikdy neslackuji ani neafkuji pokud se tedy nejedná o pauzu nebo WC. A že mě někdo viděl možná někdy afkovat tak ve městě a nebo na pugu kde se o nic velkého nejedná a to taky většinou nedělám.
Na raidy chodím 100% připraven.

Studuji Vysokou školu Polytechnickou Jihlava.

Ještě bych chtěl dodat že pokud už jsem v nějaké gildě tak se snažím zůstat co nejdéle a zlepšovat se tam. Dlouhé progress mi vůbec nevadí a baví mě naopak tak nevím kde se vzali ty recenze se slackováním...

Salaxur

Příspěvekod Salaxur » pát 30. říj 2015 13:05:21

já jsem PRO tě vyzkoušet. Po dvou, třech resetch bude jasno co s tebou. Ikdyž třetí DK v raidu už je celkem dost, ale na úkor dalšího warra X roguny proč ne.

Kotaattko

Příspěvekod Kotaattko » pát 30. říj 2015 13:10:54

Děkuji za odpovědi, bylo to vyčerpávají.

Pokud vše bylo způsobené chaosem kolem maturity, dá se to pochopit. Je vidět, že jsi i nějakou dobu nehrál a jak říkáš, poměry se u tebe asi změnily. A i lidé se mění.

Jedno schopné DK ještě uživíme, jsem PRO vzít tě příští středu na test raid, kde budeš mít příležitost ukázat, co umíš se svou class a jak na tom jsi, ovšem s tím, že na loot budeš mít nárok jedině v případě, že item nebude chtít nikdo jiný.

Raid time máme ST, ČT, PO od 19:30 do 22:30, což znamená, že 19:30 se už pulluje trash. Máme EPGP loot systém (nevím, zda s ním máš nějakou zkušenost), co řekne RL, to platí. O chování mluvit nebudu, protože tam by ti mělo být vše jasné.

Pro případ, že tě přijmeme mezi nás:- pokud nemůžeš přijít na raid, včas a řádně se omluvíš (přes forum, mobil atd.)
- případné afk a slacky během raidu = kick z raidu (opakovaně - i z guildy)
- pokud chceš mít nárok na loot, chce to co nejlepší docházku
- počítej s tím, že můžeš občas sedět na střídačce (v závislosti na tvých výkonech a potřebách tvé class při daném fightu)

Pokud je ti všechno jasné a naši RL nebudou zásadně proti, uvidíme se příští středu na testu, takže nastuduj taktiky na poslední dva bosse na hc a prvních 5 na mythic.
Naposledy upravil(a) Kotaattko dne pát 30. říj 2015 14:15:31, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Varlee

Příspěvekod Varlee » pát 30. říj 2015 13:17:41

S EPGP zkušenosti mám a vše mi je jasné. Děkuji za trpělivost a budu se těšit na středeční test raid pokud nebude nikdo proti.

Odanobunaga

Příspěvekod Odanobunaga » sob 31. říj 2015 1:08:12

Když si někdo nepamatuje s kým byl v guildě :)

Jak říkám, za mě se odpověď po tom, cos napsal nemění, ale prej potřebujeme DPSka tak nabereme ledascos

Kotaattko

Příspěvekod Kotaattko » sob 31. říj 2015 8:39:02

Oda, toto je velmi nevhodné....
Obrázek

Odanobunaga

Příspěvekod Odanobunaga » sob 31. říj 2015 12:06:06

Myslíš v základě negativní postoj k člověku, který stavím na minulých zkušenostech... Kde jsem se to jen naučil ... Možná na to přijdeš :)

Zpět na „Přihlášky R2“