Galio->Mage->Frost [Neprijatý]

Galio

Galio->Mage->Frost [Neprijatý]

Příspěvekod Galio » úte 26. led 2016 16:19:59

Zdravim, timto bych se rad pripojil do vasi guildy :)

Armory-> http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... lio/simple ;)

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy)->Momentalne logy nemam.

WoW Historie->K World of Warcraft.. zacal jsem hrat od Tbc, Wotlk, Cata( Catu ale jen zacatek bouzel ) a abych nezapomel MoP :) Ale bouzel jen na free serveru.. ktery ste v priloze nechteli slyset nebo zminovat :( timto se omlouvam :)

Zkušenosti v daném contentu->Momentalne akorat z 5 man dungu, zacal jsem hrat prave na offiku :) Ale neni problem se naucit novym vecem.. nemam s tim zadne problemy :) Neni pro me problem vsechno dohnat na dobrou uroven.

Proč se k nám hlásíte->Nabizite profesionalitu co se tyce raidu. Muj kamarad ze kterym se znam i osobne Crazyblood me vas doporucil :)

Předešlé guildy + důvod odchodu-> Kdyz jsem zacal hrat na ofiku tak jsem se pripojil ke guilde Cutting edge... ktera a tedka cituji to co me bylo receno.. Potrebujeme lidi s gearem. Z cehoz jsem si udelal obrazek ze nemaji zajem o to pomahat lidem co se tyce EQ.. tim nechci ponizovat nebo urazet tuhle G. Ale jeste v ni jsem zkrz bonusy, po vyreseni tehle prihlasky guildu Cutting edge opustim :)

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu)->http://www.speedtest.net/my-result/5030410936

PC(info o stroji, na kterém hrajete)->Procesor: Amd Fx(tm)-4300 Quad-Core 3.80 Ghz Ramky: 4gb DDR3 Graficka karta: Nvidia Geforce gtx 650 2 Gb

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou)-> Me jmeno je David, je mi 23 let. Pochazim z Brna. Mezi me konicky patri fotbal, hokej.. sporty jsou pouze rekreacne, vsechno co se tyce PC. A samozrejme auta.. protoze jsem studoval 3 lety obor automachanik na Inregronave stredni skole automobilni v Brne :) A jsem zamestnan ve firme kde se vyrabi latky pro zname firmy.. GUCCI, Armani a nebo taky Huggo boss.

Dekuji predem za vas cas a doufam ze se k vam budu moct pripojit jiz brzy :)
Galio

Salaxur

Re: Galio->Mage->Frost

Příspěvekod Salaxur » úte 26. led 2016 17:23:08

cus, no nevim jak si to predstavujes, ale na mythic te neveme nikdo zvlast na progress predposledniho bose. (to je jak jit po maturite delat reditele banky...)
- bez zkusenosti
- bez znalosti contentu
- bez gearu
- bez ringu
- mame asi 5 gearnutych magu co chodi na raidy
+ ma tu kamose

takze za me klidne prijd jako friend, ale do raidu se nejspis nedostanes. normal X HC se tu nechodi

spis bych ti doporucil najit si guildu, ktera zacina progress HC, na trade takovy vidam. jak si to odprogressujes a odbouras minusy, tak bych v tom problem nevidel.

Galio

Příspěvekod Galio » úte 26. led 2016 17:36:22

Ok.. fajn :)

Crazyblood

Příspěvekod Crazyblood » stř 27. led 2016 12:05:53

Proč se k nám hlásíte->Nabizite profesionalitu co se tyce raidu. Muj kamarad ze kterym se znam i osobne Crazyblood me vas doporucil :)

No, MUJ kamarad te doporucil (jirka) :) Ja jsem te videl jednou na svatbe. A nejak uz si asi nevybavim, ktery jsi :-) ale tj jedno. Jako Friend asi by te nekdo nabral a HC se chodi opravdu jen sporadicky...

Zarana

Příspěvekod Zarana » stř 27. led 2016 17:07:07

fúha :D :D

Karrox

Příspěvekod Karrox » stř 27. led 2016 20:10:00

Crazyblood píše:
No, MUJ kamarad te doporucil (jirka) :) Ja jsem te videl jednou na svatbe. A nejak uz si asi nevybavim, ktery jsi :-) ale tj jedno. Jako Friend asi by te nekdo nabral a HC se chodi opravdu jen sporadicky...

Zkusil jestli čteš fórum no :)

Zpět na „Přihlášky R2“