Herja-Shaman-Enhancement [Neprijatý]

Herja

Herja-Shaman-Enhancement [Neprijatý]

Příspěvekod Herja » čtv 04. úno 2016 9:27:25

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... rja/simple

Logy: Bohužel nevedu:(

WoW Historie: Wowko hraju od prosince 2007.Bohužel pro mě, jsem nevydržel nikdy dlouho u jednoho charu.
Na Wotlku jsem hrál aktivně rogue na realmu Wildhammeru v tehdy top cz/sk aliance guildě La Resistance.
Od Caty jsem byl nejvíce aktivní s mojim DK v tehdy ještě fungující guildě Disbanded na DT.
No a od Pand, to je hlavně moje shamanka, s kterou jsem začal v tehdy top guildě Ira Dei na DT.
Samozřejmě, že jsem mezi tím hrál všechny classy.Některé více a některé méně.

Aktuální zkušenosti : 4/13 Mythic

Proč se k vám hlásím : Hledám kvalitní guildu s rozumným kolektivem.

Odchod z předešlé guildy : Nenašel jsem, co jsem hledal.A nelíbil se mi přístup RL.

Připojení : http://www.speedtest.net/my-result/5056416215

PC : Procesor : Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3,40GHz 3,90GHz
RAM : 16,0 GB
Grafická karta : AMD Radeon R9 200 Series

Něco o mě : Nebudu lhát a napíšu to na rovinu.Jsem pracující člověk.Dělám v casinu noční směny jako dealer/inspektor.
Už nejsem takovej no lifer jako jsem býval a tudíž nesedím všechny volný večery u wowka.Snažím se i trochu sportovat.Lozit
na umělé stěně, běhat atd...No a z toho plyne, že nebudu mít už nikdy 100% docházku na raidy:(
Na všechny dotazy rád odpovím.

Salaxur

Re: Herja-Shaman-Enhancement

Příspěvekod Salaxur » čtv 04. úno 2016 10:01:09

cus, jak by to u tebe vypadalo s dochazkou? nevim, jak moc by se ti to krylo s praci.
raidujeme str,ct,po 19:30-22:30
jinak neni moc co vytknout. progress trochu slabsi, na druhou stranu dobra minulost kde jste progress tlacili dopredu

Herja

Příspěvekod Herja » čtv 04. úno 2016 10:47:11

Mám nepravidelnou pracovní dobu.Takže někdy bych mohl jít třeba stř. a čtv. a jindy zase jen ponělí.Ale to je jen příklad.Určitě by ze mě nebyl raid core:)

Pixxel

Příspěvekod Pixxel » pát 05. úno 2016 14:14:47

Co se buildu týče, tak něco o Cementovi víš nebo si alespoň umíš najím správné guidy :) Ring se dá dodělat během jednoho resetu, upgrady máš, takže si nad tím určitě nějaký čas strávil a pár věcí se dá dokoupit z AH. Zatím nic proti zamítnutí žádosti, ale...

Nebudeš tomu věřit, našel jsem tvoje logy (to, že si je nevedeš ty, neznamená, že neexistujou ;) ):
https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/541869/latest#boss=0

Enha jako takový není v tomhle contentu nejsilnější spec ve hře a standardně máme tak 5 lidí na střídačce, takže zde vyvstává otázka, čím bys pro nás mohl být přínosem, když budeš chodit jen čas od času s docházkou okolo 60%. Určitě není v našem zájmu tě celého naequipovat (protože z Mythicu nemáš nic, ani do jednoho buildu) a pak z toho jako R2 nebudeme mít nic, protože nebudeš schopný udržet účast při progressu.

Poslední slovo mají RL.
Obrázek

Herja

Příspěvekod Herja » pát 05. úno 2016 18:29:33

Tak jasně, že moje logy existují.O tom já samozřejmě vím:).Ale jak jsem psal, já je nevedu:)Tzn. že se o ně nezajímám.
O tom, že cement není top dps, o tom též vím.
A jak si psal, že R2 ze mě nebude mít nic.No to je možný.Nic neslibuju.Ale ostatně, jsem psal jak to mám s časem:)
Pro mě to není úvazek ale zábava.

Karrox

Příspěvekod Karrox » pát 05. úno 2016 19:18:49

Na jednu stranu oceňuju upřímnost, že rovnou přiznáš jak na tom budeš časově a nevěšíš bulíky na nos jako většina hlásících se, u kterých se to pak stejně zjistí pokud jsou přijatí. Za to velký plus. Měli jsme už XY slibotechen, kde pak skutek utek :)
Druhý plus, že ti Pixxel toho shamana nesestřelil, ale celkem pochválil :D Já enha nemám najetý.

Na druhou stranu ale nevěřím tomu, že jakákoliv guilda mířící ke konci mythicu si může dovolit raidera, který prostě nebude chodit ty 3 raid timy týdně. A to není nic vůči tobě osobně. Jsme sice R2, ale naším progresem 11/13 jsme pořád před většinou guild na DT, i když jsme semicasual (extra nehrotíme, ale výsledky nějaké být musí, jinak to nikoho nebaví).
U nás je až na pár studentů VŠ drtivá většina pracujících, ale je to jako chodit 3x týdně na trénink čehokoliv a ten čas si najdeme. Aby to na téhle úrovni byla zábava, musí to být vykoupeno troškou "odříkání"(docházka, consumables, připravenost po stránce taktik, atp.), protože s partou alá Leeeeeeroooooy Jenkins, kde každej si dělá co chce a je každý raid úplně jiný setup, se daleko člověk nedostane :D

Toť můj názor co sem měl na srdci :) A jak už napsal Pixxel, vyjádřit se musí oba RL.

Herja

Příspěvekod Herja » pát 05. úno 2016 21:11:01

Samozřejmě, že počítám s tím, že bych byl na střídačce:)Nikam se necpu:)

cathedagny

Příspěvekod cathedagny » pát 05. úno 2016 22:12:05

nějak si tě z dob, kdy tebou jmenované guildy Disbanded a Ira Dei byly top, nepamatuji, takže si se tam buďto ohříval na casual ranku, nebo si se v guildě pohyboval v jejich méně světlých okamžicích.
Obrázek

Herja

Příspěvekod Herja » pát 05. úno 2016 23:14:44

V Ira Dei jsem byl v R2, ale v Disbanded jsem byl v main raidu.Tebe si ja pamatuju jen z Ira Dei.

Herja

Příspěvekod Herja » pát 05. úno 2016 23:19:36

A jak jsem již psal, tak v Disbanded jsem byl s mojim DK na Catě:)Ale každopádně rýpnul sis pěkně:)

Zpět na „Přihlášky R2“