Moopew, Balance Druid [Prijatý]

Moopew

Moopew, Balance Druid [Prijatý]

Příspěvekod Moopew » sob 20. úno 2016 23:00:20

Ahoj Deep Thunder,

Armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... pew/simple

Warcraft Logs:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... /8/#boss=0

WoW historie:
Jsem hrac jeste ze stare skoly a odkojeny vanilou, kde jsem hral vice pvp nez pve a hral jsem hlavne maga (Loradeus). Pri otevreni portalu jsem zacal hrat druida a to hlavne resto (Moopew). Na Burning Crusader jsem prosel a zdarne dokoncil veskere v tu dobu nabizene instance a zdolal vsechny hlavni bosse Kaelthase, Lady Vash a Illidana.
Za doby vlady Lich Kinga jsem hral rogua (Makin). V 10HC jsme dosahli uplneho vrcholu a sesadili Arthase z trunu.
V Cataclysmu jsem bohuzel nemel tolik casu z duvodu pracovniho vytizeni a pro me nejoblibenejsiho bosse, jak z knizek tak i ze hry Deathwinga, jsem nemel moznost progressovat.
Na Mists of Pandaria jsem hral hlavne warriora v tanku (Rowdy). Poctive jsme vyprogresovali a zabili Garoshe i na mythic obtiznost.
A nyni na Warlords of Dreanor jsem na zacatku stale hral warriora v tanku, ale po ruznych prestupech z guildy do guildy se pro tanka uz nenaslo misto a zacal jsem hrat Boomkina.
Samozrejme, ze jsem se nezminil o dalsich bossech a nemene dulezitych jako jsou napriklad Onixie na vanille a treba doba Sunvell Platuae, ale to bych tu udelal wall of text a malokdo by to chtel cist. Muzete mi verit, ze na kazdem datadisku jsem dychtive zkusil veskere dostupne instance a obtiznosti.

Proc se k nam hlasite:
Vzdy jsem chtel zkusi byt v guilde, ktera topuje predni pricky v uspesnosti ve skoro kazdem kontentu. Vase guilda je stabilni a jiz dlouho zastava jednu z nejlepsich guild na Drakthulu. Hlasim se k Vam proto, abych vyzkousel jake to je dokazat dobit instanci a jejiho kinga drive nez kdokoliv jiny a zazit zase, jiz dlouho zapomenuty pocit, vzruseni z neutichavajiciho progressu.

Predesle guildy + duvod odchodu:
Tak guild moc nebylo.
Prvni guilda co prisla s temnym portalem byla Remedy. Skvela guilda s perfektnim progressem, ale bohuzel dopadla jako spousta ostatnich a zanikla. Proto odchod do jine guildy s novym datadiskem
Nevim presne posloupnosti a jaka guilda byla hned po Remedy. ALe dalsi dulezita guilda s kterou jsem progressoval byla Forsaken Heroes. V guilde byly dve R skupiny a kazda razila svuj progress. Kazda skupina fungovala dobre, ale kamen urazu byl, kdyz se mela z obou skupin slozit jedna velka na 20.mythic. Vubec to nefungovalo a za vse byl odsuzovan tehdejsi GM. Dopadlo to tak, ze v guilde probehl puč a polovina guildy presla do nove guildy Lex Artis kam jsem sel i ja. Nejlepsi guilda po Remedy a nejlepsi lide, ktere jsem mel moznost ve hre poznat. Bohuzel guilda usnula a dale se nic nedelo z duvodu nezajmu dale progressovat. Byla to guilda slozena z velke casti z pratel a kdyz prestalo hrat par lidi tak raidy prestali s jejich inactivitou.
Z teto guildy jsem odesel ciste jen za dalsim progressem ke guilde Japan Dog, kde jsem stale, ale problem s nedostatkem lidi je opet zde a mythic raidy stagnuji.
Ze vsech guild jsem odesel v pratelskem duchu, bez urazek a bez ohnuteho hrbetu.

Pripojeni:
zapomnel jsem se zatim zminit, ze ziji v irsku a vyuzivam velice stabilni internet od UPC (i kdyz v irsku nikdo nikdy nevi), ale problemy s latenci a nebo s dc nemam.

PC:
Intel(R) Core(TM) i7 - 3770 CPU 3,40GHz, 8GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 660

Neco o me:
Je mi 36 let a jak jsem psal wow hraji od samotneho pocatku. Muzu rict, ze me hra uchvatila a rad jsem si precetl i kdyzky s wow svetem spjate. Tak tolik asi o me "zavislosti" na wow.
Jsem pratelsky, cilevedomy, optimista a pro kazdou vyzvu. Ve hre jsem spise tichy typ a na verejne komunikacnich programech spise posloucham, pokud nejsem vyzvan od RL a nebo zastupcu.
Rovnou mohu napsat, ze jako vetsinu lidi mi prace zabira vetsi cast dne. Jsem instruktor v autoskole a sem tam se prace protahne, protoze uceny z nebe nespadl a kazdy bohuzel neni hned profesionalnim ridicem. Vetsinou bych mel stihat raidy od 19.30, ale neni to pravidlem a bohuzel v praci nemam stabilni pracovni dobu a zalezi opravdu na hodne faktorech, ktere ovlivni muj prijezd domu.
Povazuji se za prumerneho hrace s chuti pokorit vyzvy. Nebudu urcite obrovskym prinosem pro guildu, ale s cistym svedomim mohu rict, ze nebudu ani pritezi.

Na zaver bych chtel rict, ze jsem otevren pro jakoukoliv kritiku a odpovim na veskere zaludne otazky.

Remgar

Re: Moopew, Balance Druid

Příspěvekod Remgar » sob 20. úno 2016 23:33:13

Ahoj, prihláška veľmi pekne napísaná. Predovšetkým som ZA.

Máš gear, skúsenosti a ak dokážeś udržat aspoň tú 90% dochádzku tak spolu budeme veľmi dobre vychádzať. Pozeral som logy a očividne tu rotáciu ovládaš len som si všimol, že na každom kille Hellfire Councilu si zomrel na niečo. 2x z toho bola už asi polka raidu mŕtva takže to samozrejme nehodnotím ale 2x z toho bolo na reap a na wailing horror. Neviem či bola chyba v healeroch alebo či bola osobná blbosť ale samozrejme sa to občas stane. Vidím, že sa dokážeš vyhýbať napr. Barrage pri Reavrovi.

My už dolné patro vôbec nechodíme, pretože tam 99% ľudom už nič nepadá. Neviem, či už máš mythickú Insigniu z Councilu ale snaď áno. Back z Kilrogga už máš, wristy z prvého tiež takže snaď nie je veľa vecí, čo ti tam ešte môže padnúť. My budúci týžden ideme predĺžiť save na Mannorotha kvôli progressu ak nepadne tento pondelok takže možno sa vôbec nemusíš dostať do raidu ale určite si to neber v zlom, striedačka musí existovať ale týždeň potom keď pôjdeme to horné patro tak ťa vyskúšame, čo v tebe je. Treba si naštudovať aspoň za svoju classu tie taktiky na tých bossov, ale ja alebo druhý RL Doktor ti ich na rýchlo zopakujeme pred bossom takže to bude v poriadku.

P.S. Ako sova ku sove, vyhoď si ten glyph of Stars, to majú len noobovia alebo casuali. Sova musí byť SOVA!!! :P Jediná výnimka je Nagura.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Moopew

Příspěvekod Moopew » ned 21. úno 2016 10:38:55

Dekuju za kompliment Remgar.

Ohledne tech smrti na councilech ano, vim o tech smrtich a vim i ze to urcite alespon jednou byla moje blbost. Stejne tak mohu rict, ze nekolikrat to byl low heal a po vycerpanych osobnich zachranach jsem podlehl bud duchum a nebo reaperu. Vetsinou byla pulka raidu mrtva a bohuzel v tom i healeri. Nevybavuji si ted presne jak vse bylo, ale nase killy techto bossu byly vzdy trochu dramatictejsi :)

Jinak pravidla stridacky znam a dokazu byt pripraven a problemy mi to vubec nedela. Nasledujici tyden mam stejne vice studentu v praci, kteri mi pripadaji na hranici letargie a snad jen "momentalni" poruchy a tudiz budou vyzadovat vice casu a pro me domaci pripravy, ale melo by to vse byt brzy ok.

Co se tyka taktik tak nastudovane a prozite mam jen po 6/13. Ostatni bohuzel jen z videi na trubkach.

Pokud bych byl na stridacce, velice bych ocenil moznost napojeni na nekoho kdo streamuje prez Twitch a shlednuti vaseho pocinani na mythicu a ucil se, pokud by to bylo mozne.

Tichysmrad

Příspěvekod Tichysmrad » ned 21. úno 2016 15:56:59

Ahoj... najskor k tej blbosti... glyph of Stars si nechaj :D ... ja mam tiez radsej pohlad na svojho druida v challange gearu miesto tej divnej sovy :D

Za dalsie... ahoj... pekna prihlaska... nenafukana, mila, mas dobry gear, skusenosti s vrchom naberes vobec by som sa tym netrapil. A streamuje vacsinou comando ak je zrovna v raide coz sa ti hodi nakolko je sova tiez rangedko... Remgar si uz tvoje logy prebehol takze keby tam nasiel daku kravinu urcite by ta za to uz zjazdil. Budes musiet ukazat co v tebe je, vediet potocit a neumriet... Ja som tiez ZA ... dalsi stabilny clovek co bude rad hravat a nie slackovat sa zide :) uz chceme ten content dotlacit.

muchapuk

Příspěvekod muchapuk » ned 21. úno 2016 20:14:18

Aby si nemusel hladat stream comanda, tak tu je link:
http://www.twitch.tv/tomek852

Ma tam nahrate aj minule raidy.

Mucha

Moopew

Příspěvekod Moopew » ned 21. úno 2016 21:14:51

Tichysmrad píše:Ahoj... najskor k tej blbosti... glyph of Stars si nechaj :D ... ja mam tiez radsej pohlad na svojho druida v challange gearu miesto tej divnej sovy :D

Diky moc :) Taky sem mi libi vic :lol:

Moopew

Příspěvekod Moopew » ned 21. úno 2016 21:17:44

muchapuk píše:Aby si nemusel hladat stream comanda, tak tu je link:
http://www.twitch.tv/tomek852

Ma tam nahrate aj minule raidy.

Mucha

Urcite na to juknu, uz jen ze zvedavosti :) Diky

Karrox

Příspěvekod Karrox » ned 21. úno 2016 22:17:46

muchapuk píše:Ma tam nahrate aj minule raidy.

A sakra, vzdyt byl vzdycky v nasem VIP koutku s magama, to bude videt party chat.. :D :oops: :twisted:

Moopew

Příspěvekod Moopew » ned 21. úno 2016 22:35:50

Karrox píše:
muchapuk píše:Ma tam nahrate aj minule raidy.

A sakra, vzdyt byl vzdycky v nasem VIP koutku s magama, to bude videt party chat.. :D :oops: :twisted:

Vidim :shock:

Remgar

Příspěvekod Remgar » ned 21. úno 2016 22:52:51

Tak asi to nemá zmysel zbytočne predlžovať. Napíš si niekomu in-game pre invite do guildy. Teraz som online na mainovy.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Zpět na „Přihlášky R2“