Sanxtea, Holy/Retri Paladin [Prijatý]

Kotaattko

Re: Sanxtea, Holy/Retri Paladin

Příspěvekod Kotaattko » stř 02. bře 2016 9:43:57

Ahoj ;)

Mluvili jsme spolu už před pár dny in game, jsem ráda, že jsi se rozhodl podat přihlášku.

Přihláška pěkná, dal jsi si na ní záležet. Už i podle naší předchozí konverzace se mi zdáš jako pohodový člověk, který nemá problém se čemukoliv přizpůsobit a učit se novým věcem.

Gear máš pěkný, zkušenosti máš také dobré. Oceňuji off spec retri, který bychom rozhodně nejednou využili. Holy paladinů též není nikdy dost ;)

Rozhodující slovo mají samozřejmě naši RL, ale jsem rozhodně PRO vzít tě dnes na test.
Obrázek

Sanxtea

Příspěvekod Sanxtea » stř 02. bře 2016 11:16:25

Předpokládám dobře, že by se jednalo o 11/13M farmu ? Jen se dopředu ptám, abych si ještě pro jistotu zkouknul taktiku na Xhula, protože jsem třeba právě jeho šel jen jednou.
Obrázek

Kotaattko

Příspěvekod Kotaattko » stř 02. bře 2016 12:07:51

Rozhodně půjdeme druhé patro, jestli i spodek, to netuším, takže na Xhula určitě mrkni ;)
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 02. bře 2016 16:39:27

Crazy bude mat konkurenciu :D bude menej do FB pozerat pocas wajpov hahahha :D
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Karrox

Příspěvekod Karrox » stř 02. bře 2016 20:14:39

Jak psalo Kotě, s přihláškou sis dal práci, pěkně napsaná a je i vidět, že se o classu zajímáš viz. diskuze s Inhu. Paláta za sebe jinak moc posoudit nemůžu.
Neviděl jsem akorát tvůj věk, ale jestli si to dopočítávám dobře, tak budeš kolem 17ti? Všichni jsme sice 18+ (spíš víc přes těch osmnáct), ale vzhledem k tvému projevu v tom nevidím komplikaci. Navíc co si budem povídat, hrát to od mala je celkem výhoda :D
EDIT: Už vidím ten věk v přihlášce, sorry :) Ale trefil sem to :D

Ad Dracik: Trocha konkurence jenom prospívá, vždyť jeden čas nás bylo snad 5 hunterů a 5 mágů :D A zrovna Crazy konkurenci potřebuje jako koza drbání :D

Ps: Retri offspec je taky plus, protože jedna ze 2 retrin nám nedávno odešla za bráchou do jiný guildy. Navíc z našich healerů jich má málo dps offspec, který není jenom do počtu.

Za mě TEST RAID, kde by se ukázalo víc.

Remgar

Příspěvekod Remgar » stř 02. bře 2016 21:53:21

Ahoj, ja som ZA. Som bol celkom prekvapený, že HPaladin znovu chodí Selfless Healera. Ja na svojom altovi používam Eternal Flame ale nehealuje to tak silno, takže by som privítal nejakú alternatívu.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Tichysmrad

Příspěvekod Tichysmrad » stř 02. bře 2016 23:56:55

Test raid bol v pohode, prijaty lock

Zpět na „Přihlášky R2“