Sanxtea, Holy/Retri Paladin [Prijatý]

Sanxtea

Sanxtea, Holy/Retri Paladin [Prijatý]

Příspěvekod Sanxtea » úte 01. bře 2016 23:57:55

Zdravím,

Armory(odkaz na armory):
- http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... tea/simple

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy):
- https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... hps&boss=0

WoW Historie:
- Začal jsem hrát wowko už jako malej, tehdy na serveru Tranzer(vanilla) jen tak for fun s bráchou, ale bylo mi tehdy tak 6 let, pak i vanillu na jeho účtě na offíku a burning crusade stejně tak. To však stojí jen za krátkou zmínku...

- Na WotLK tuším v ToC contentu jsem si koupil vlastní účet, vyexpil palu a pár altů, ale na raidy jsem tehdy ještě neměl, byl to spíš roleplay styl hraní a občas PVP, stejně tomu bylo i v ICC patchi.

- Ještě mám jednu věc, jejíž problematiku bych tu vypisoval dost dlouho. Rozhodně se nesnažím nic zakrýt nebo něco podobného, vždycky se snažím jednat upřímně a na rovinu. Ideálně bych vám o tom víc řekl na TSku, pokud byste se rozhodli, že bych stál za test.

- PVE jsem začal hrát až s příchodem Cataclysmu. BWD, BoT a Throny jsem raidoval pouze normal, ještě jsem se do toho raidování dostával a byla to tehdy moje první raidová zkušenost, takže jediný co se mi v tomhle contentu podařilo byl fullclear normal a 3/13hc. Firelandy podobně, ale konci jsem začal raidovat v Conspiracy a dostal jsem se i párkrát na HC farmu. Potom, když se na začátku Dragon Soul Conspiracy de facto rozpadla a dost lidí odešlo jinam, tak jsme se ještě o něco pokoušeli, ale bylo to celkem o ničem. Šlo jenom o casual normalové raidování a to nebylo pro mě, takže jsem odešel a připojil se k právě skládané R2 v Disbanded. Tam jsem se podílel na raid leadrování a odprogressoval 8/8hc. Vlastně jenom 7/8hc, protože Madness jsem dal s R1kou, tehdy jako první 10man grupa na Drak'thulu. Střídavě jsem raidoval s oběma grupama, ale pak mi přestal vyhovovat raid time, takže jsem skončil a přidal se k Black Eagles na Burning Blade (většina guildy Conspiracy z Firelands). V ní jsem farmil 25hc až do konce datadisku.

- V pandách jsem pokračoval v Black Eagles nejprve v 25ce, dál po leavnutí dosti klíčových lidí jsme složila jedna progress a druhá spíše casual 10man grupa. Já se naštěstí dokázal nacpat do progressovací, kde jsme bojovali o realm firsty hc stylem 6/7, 5 hodin denně a to ze začátku celkem úspěšně, bohužel po spojení guild Equilibrium a té naší v guildu Infinitum se guilda začala rozpadat a do toho mi přišli rodinné problémy. Přece jen mi tehdy bylo nějakých 13 let a nedivím se, že mi nakonec raidování od osmi do jedné ráno zatrhli. To je bohužel asi tak všechno co se dá o mé WoW historii říct.

Zkušenosti v daném contentu:
- Asi po 4 týdnech co jsem zase začal hrát offík, tak mě kamarád z Cata vzal do guildy Crows, kde jsem si odfarmil 5x jejich mythic farmu. Jinak teda v číslech mám zkušenosti 11/13M.

Proč se k nám hlásíte:
- Hledal jsem guildu, která mi bude vyhovovat v raid time (jak časově, tak i v počtu dnů). Bude mít dobré PVE výsledky a také nějakou historii a guild základ, který podle mě máte opravdu bohatý a o to mi hlavně jde. Mám už dost ,,sezónních,, guild, co se rozpadnou po jednou contentu nebo v lepší případě jednom datadisku. Pamatuju si vás už jako 10man konkurenci v Dragon Soulu, takže je vidět, že víte jak guildu držet v chodu a pracovat s lidmi. Stejně tak mi bylo řečeno, že R2 hledá Retri/Holy paladina. Retri sice mám crap gear, ale to není podle mě problém dofarmit, když už dneska stejně nikdo moc gear nebere, většina lidí už mají biska z toho co farmí.

Předešlé guildy + důvod odchodu:
- Co tedy stojí za zmínku jsou:
- Conspiracy (4.2 - 4.3) - Rozpad guildy a následný leave kvůli nedostatku dobrých hráčů
- Disbanded (4.3) - Přestal mi vyhovovat raid time (raidy do jedné ráno jsem nezvládal, teď už je samozřejmě situace jiná)
- Black Eagles (4.3 - 5.1) + INFINITUM - guilda nefungovala po spojení dvou konkurenčních guild. Pandy jsem upřímně nesnášel

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu):
Obrázek

PC(info o stroji, na kterém hrajete):
- Intel Core i7-2600 CPU (základ 3,8, přetaktováno na 4,2), 8GB RAM, GeForce 970GTX, Intel SSD 530series 240GB

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou):
- Ještě jednou zdravím, jmenuju se Martin. Je mi 17 let. Studuju třetí ročník střední průmyslovky v Jihlavě. Kromě wowka aktivně chodím do posilovny, hraju stolní tenis a basket. Miluju wowko a fantasy obecně (knihy, filmy, hry).

- Na TeamSpeaku komunikuju aktivně. Nejsem ten typ člověka, co má furt mutnutej mikrák a nemluví při fightu.

- Jinak doplním, že jsem vždycky hrál paladina, hraju a hrát bych chtěl, samozřejmě několik altů jsem také prostřídal, ale paladin byl main vždycky, hlavně teda holy. S retri mám však taky bohaté zkušenosti. Kdyby měla guilda potřebu nějaké jiné classy nebo specu, tak nemám žádný problém vyexpit a přerollnout. Považuju se za aktivního a zodpovědného hráče. Na raid chodím vždycky, když nemám něco naprosto neodkladného, a i tak se to snažím zařídit, abych na raid došel. Vždy dělám maximum, abych z postavy dostal a snažím se stále zlepšovat se v tom co dělám.

- Těším se na vaši kritiku a dotazi a budu se snažit odpovídat co nejrychleji.
Obrázek

Sanxtea

Re: Sanxtea, Holy/Retri Paladin

Příspěvekod Sanxtea » stř 02. bře 2016 0:01:06

Zapomněl jsem napsat o mé stávající guildě, kterou během dnešního večera leavnu...
- Crows - jednoduše tu pro mě není místo, mají aktivních přibližně 5 healerů včetně holy paladina. Zvlášť když se teď progressuje i na 3 healy, tak je pro mě zbytečné tu zůstávat a nehledat si místo někde, kde budu mít využití.
Obrázek

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » stř 02. bře 2016 0:05:07

Proč Eternal Flame?
Obrázek
1# Highmaul AllStar

Sanxtea

Příspěvekod Sanxtea » stř 02. bře 2016 0:29:46

Jak vyplývá ze zkušeností s aktuálním contentem, tak jsem pokračoval v rotaci, která byla alespoň trochu podobná tou, kterou jsem končil v pandě. Selfless healera jsem už začal zkoušet samozřejmě, a to hlavně protože jsem viděl tvoje logy, stejně jako mnoha dalších holadinů, co používají tenhle build a určitě ho plánuju uvést v praxi (alespoň na fightech kde jasně exceluje, např. podle mě na Velhari musí být tenhle build skvělej).

Ptal ses, ale na důvody, tak tady jsou:
1. Ještě jsem neměl šanci ho pořádně vyzkoušet v raidu, protože jsem začínal asi stejně jako většina holadinů s eternal flamem.
2. Bez class trinketu, který mám jen jedno ID je ten build useless
3. Tohle ID jsem raid nebyl, protože guilda progressovala Archimonda na mythic a prodlužovalo se minulý ID, tudíž jsem byl jenom pár mythic dungů, LFR a heroiců, kde stejně většinu času dmguju, protože tam není co dělat a na dmg je dle mého názoru lepší eternal flame, protože se tí furt drží 4set a můžeš dmgovat, aniž bys každých 6 vteřin musel castit heal na držení buffu.
4. Ikdyž určitě selfless healera budu zkoušet, tak si nejsem ještě úplně jistý, jestli ho budu používat aktivněji. To zjistím, až ho vyzkouším na fightech, kde je aspoň co healovat a koukal jsem nejen na selfless heal paladiny, ale i na ty, kteří dál používají eternal flame i s biskem a jejich výsledky byly srovnatelné. Určitě mají oba buildy něco do sebe.

Četl jsem si samozřejmě i spoustu guide a koukal na videa a logy, abych se kouknul na styl healingu. Koukal jsem se i dopředu na rotaci a nějaký hlubší pohled na tenhle build, hlavně tady: https://sacredshielding.wordpress.com/advanced-selfless-healer-guide-for-6-2/ a selfless healera plánuju vyzkoušet hlavně kvůli tomuhle příspěvku, kterej to podle mě dost dobře vystihuje a obhajuje selflesse: https://sacredshielding.wordpress.com/2016/02/01/the-eternal-debate-selfless-healer-vs-eternal-flame/

Aby to zas nevypadalo, že tu jenom kecám a nezkouším v praxi, tak jsem samozřejmě zkoušel selflesse v mythic dungeonech i na hc velhari, ale tam to není to samé jak v mythicu nebo na progressu. Ještě včera jsem měl selflesse v talentech, ale dneska jsem šel pár hcček s kámošem, tak jsem si hodil EF na dmgování.
Obrázek

Sanxtea

Příspěvekod Sanxtea » stř 02. bře 2016 0:34:32

Sorry, myslel jsem, že jsi https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/11551567/latest/, proto jsem psal, že jsem na SH koukal u tvých logů
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 02. bře 2016 0:44:54

holy Paladin by sa mohol siknut :) ale musia sa vyjadrit oficiri :) mame len jedneho :(
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » stř 02. bře 2016 2:04:03

Sanxtea píše:Sorry, myslel jsem, že jsi https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/11551567/latest/, proto jsem psal, že jsem na SH koukal u tvých logů

Jsem to já ^^ Hraju holy paladina krátce a progress jsem nehrál, tak proto se ptám, protože teď na farmě bych nic jiného než SH nehrál.
Obrázek
1# Highmaul AllStar

Sanxtea

Příspěvekod Sanxtea » stř 02. bře 2016 2:19:57

Aha, tak to sorry, ale jak jsem řekl, hlavní důvod je fakt ten, že sem získal trinket, bez kterýho je ten build k ničemu až minulý id. To ID jsem bohužel nemohl ani jít vyzkoušet na mythic HFC, protože jsem měl prodloužený IDčko z minulýho a archimonda jsem nešel, takže fakt nebyla příležitost. Podle mě je EF build dost užitečnej, zvlášť pokud ti ty hotky nejdou vyloženě furt do overhealu. To bohužel není případ farmy v týhle době, což je 2-3 minutový buch buch a boss je mrtvej a spíš než hotkování a shieldování lidí se hodí rychlej reaktivní a ne proaktivní healing jako nabízí SH. Ale je vidět, že když jdeš na méně healerů, než je standartní jako třeba zde chodí https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/130/latest/#metric=hps&boss=0 je Eternal Flame pořád hodně silnej build, kterej bych určitě nepovažoval za out-dated.
Obrázek

Inhumanity

Příspěvekod Inhumanity » stř 02. bře 2016 4:49:13

Eh.. na Bigvonta bych určitě nekoukal, nebudu rozebírat proč. Anyway gl.
Obrázek
1# Highmaul AllStar

Sanxtea

Příspěvekod Sanxtea » stř 02. bře 2016 6:42:58

Určitě vyjde teď ve většině případů a je to vidět i na rankování SH, to je prostě fakt. Musím to vyzkoušet a hlavně natrénovat. Je to přece jen úplně jiný způsob healingu, než na který jsem byl zvyklý. Bigvonta jsem uvedl jen jako příklad, že s Eternalem se dá taky healovat, očividně to ale neni úplně ono. Bohužel nehraju dost dlouho tenhle content ani datadisk na to, abych to mohl objektivně posoudit sám (alespoň zatím).
Obrázek

Zpět na „Přihlášky R2“