Dænèrys - Fury/Arms Warrior [Prijatý]

Daenerys

Dænèrys - Fury/Arms Warrior [Prijatý]

Příspěvekod Daenerys » pon 21. bře 2016 22:05:44

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/D%C3%A6n%C3%A8rys/simple
WoL: https://www.warcraftlogs.com/guilds/129836

WoW Historie: Ke světu MMORPG jsem se dostal přes Lineage II, který jsem hrál dva roky, poté mě kámoši ukecali na WoWko, předtím jsem jej zásadně odmítal. Nicméně po prvních chvílích jsem si svět Azerothu zamiloval. Raidoval jsem tři roky na free Wotlk serveru Twinstar, který každý offikář určitě "miluje" :D, složil jsem tam legendárku, zabil LK HC a poté s guildou odešel na offi. Zde jsem hrál nejdříve na hordě, kde jsme progresovali spolu od flexu až po HC (Ekirei). Nicméně HC kill Garroshe jsem po rozpadnutí guildy zdolal až na aliancii (Restricted). Guilda vyhlásila pauzu až do začátku WoD od raidování a kvůli tomu jsem také přestal hrát. Achievehunter sice jsem, ale hrát bez raidů s pugem mě nebavilo. No a na WoD jsem se k začátku kontentu nevrátil, až nyní na konci. Což není ideální, nicméně hlásím se k vám do guildy především kvůli Legionu, kde mám v plánu být platným a stálým členem vaší guildy. To ovšem posoudíte dle test ranku/raidů vy sami.
Zkušenosti v daném contentu: Rozepíšu se pouze, co se raidování mythic HFC týká. S Guildou Blue Blood jsem si prošel první patro Mythic diff. Poté jsem raidoval několik měsíců s Paradise Lost, 12/13M na tom je guilda aktuálně, nicméně rozhodl jsem se, že odejdu na hordu, kde mám všechny kámoše a známé, a za jedním konkrétním jsem odešel na hordu.
Proč se k nám hlásíte: Jsem aktivní, zkušený hráč, který se snaží nedělat chyby, dodržovat taktiky a především působit v guildě bezkonfliktně, užít si tu hru. Rád bych ovšem hrál v guildě na úrovni, ne někde, kde ty raidy vypadají jako holubník, progres nikam nevede a vedení si neumí udělat v guildě pořádek. Rád bych dosáhnul nejvyšších příček a věřím, že vaše guilda mi po vzájemné spolupráci může s tímto pomoct. ;)
Předešlé guildy + důvod odchodu: Ekirei (MoP-horde), Restricted (MoP-ali), Blue Blood (WoD-ali), Paradise Lost (WoD-ali), Golden Company (WoD-horde)
Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): Obrázek
PC(info o stroji, na kterém hrajete): CPU: i5-3470 3,6GhZ Quad Core
GFX Card: Sapphire HD 7970 3GB GDDR5
8GB DDR3 RAM
Internet Connection: 100MB/s

Něco o Vás: Jmenuji se Tomáš. Studuji 3. ročník VŠ oboru Ekonomiky cestovního ruchu, rád vařím, cestuji, trávím čas s přáteli, jezdím na kole, atp.
Obrázek

Tichysmrad

Re: Dænèrys - Fury/Arms Warrior

Příspěvekod Tichysmrad » stř 23. bře 2016 1:25:41

Ahoj Tomas, tak som si teda precital tu tvoju prihlasku a idem ti k tomu dat daky kratky suhrn...

1) Warrior sa nam hodi nakolko mame iba 1 stabilneho....
2) Neviem ci ti vyhovuje Raid time, o tom si sa nezmienil
3) Ak si prisiel na hordu za kamaradom, preco nie za nim rovnou do guildy a na raid ? alebo je nebodaj u nas v raidu ten tvoj kamarad ?
4) Mas dake logy ?
5) A tento content si aj daco progressoval ? lebo ked sa pozeram na tvoju postavu, tak mas na vsetkom 6 killov a na tych tazsich bossoch menej. Neviem ci po transferi sa to prenasa s postavou alebo nie a celkom mam v tomto nejasno ale vyzera to z naseho hladiska ako keby si sa dakam pridruzil, a oni ta brali len na farmu a na tazsich bossoch ta dali von aby si im to nepokazil

Santali

Příspěvekod Santali » stř 23. bře 2016 3:24:00

Přihláška ambiciózně vypadá spíš na R1 než na R2 nebo doufajíc v brzký postup do R1 kde zrovna říkám při počtu 3x dps warrior je šance rovna nule leda by dva z nich přestali do Legionu hrát úplně což je dosti nepravděpodobné ;)

Každopádně nic ve zlém v tom nehledej.

K přihlášce ať z toho nedělám jen zase svůj off-topic ;)
Moc hezky sepsaná přihláška, zkušenosti tam vidět jsou, ale chybí tam ty logy. K tomu, že je potahaný doktore psal, že začal nedávno zase hrát takže pokud je hráč co k čemu tak potahat ho je ve směs dobré, horší je potahat a zjístit že je úplně k ničemu to pak nasere :D , tím samozřejmě neříkám že je to tento případ.

Doplnit logy ideálně trošku starší než ty co jsem si našel už zde z hordy a pak by se z toho dalo něco vydedukovat.

EDIT.
A ještě by mě zajímala tato lítačka po všech možných guildách během posledních 3 měsíců za huntera o které v přihlášce nevidím ani čárku ...
http://www.wowprogress.com/character/eu ... arb%C3%ADe
Obrázek

Santali

Příspěvekod Santali » stř 23. bře 2016 4:00:01

https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 31/latest/

Kdo hledá tak nejde ;)

No trošku jsem to projížděl a ehm ehm raději se nebudu vyjadřovat ať si udělají názor officeři R2 kteří si v logách najdou co potřebujou. Můj poslední názor k přihlášce R2 dopadl tak že jsem byl nazván: no raději to zkopíruju aby to bylo přesné ,,,vyřízení dementi.Drak'thul kokot dement realm nezklame... " tak to raději nechám na kompetentnějších osobách.
Obrázek

Salaxur

Příspěvekod Salaxur » stř 23. bře 2016 9:47:36

čus, ani nevím co napsat...
přihláška vypadá dobře, logy už tak moc přesvědčivé nejsou. možná je to tím, že hfc hraješ chvíli a pořádně nevíš co kdy a jak.
warr by se nám do raidu hodil, ale teď se celkem dost trápíme na mannorothovy a kolikrát i prodlužujem save. Aby to nedopadlo tak, že na progress se nedostaneš. Jednou za tři týdny půjdem farmu, kde nějak nezazáříš (pač odprogressovane to evidentně nemáš) a po pár týdnech to zkusíš zase jinde.
Na druhou stranu jestli si dobrý hráč a chceš u nás dohnat exp, dorazit hfc a být platným hráčem do legionu, tak sem s tebou.
Taky si nepsal, jak to u tebe vypadá s docházkou. Jestli si schopen udržet docházku kolem 90% nebo ne. Pokud děláš na tři směny nebo prostě slackuješ a ukážeš se tu jednou za čas, tak to nemá cenu.

Daenerys

Příspěvekod Daenerys » stř 23. bře 2016 10:30:57

Ahoj,

odpovím vám tedy každému zvlášť, ať si v tom každý tu odpověď lépe najde než kdyby to měl luštit z jednoho wall of text.

Tichysmrad: 2) Raid time mi vyhovuje, jelikož studuji a brigády mám přes víkend, tak mám přes týden čas.
3) Jde o to, že jsem měl Warriora na Ali během MoPka, kde jsme progresovali SoO, potom jsem přestal hrát, neboť guilda Restricted vyhlásila pauzu do WoD, přestala raidovat, a na nový datadisk jsem už nepřišel, bylo to z osobních důvodů, irl, tyhle důvody už nenastanou, vyřešil jsem je. Ten kamarád, respektive je jich více, jsou an hordě, sice ne na našem realmu (to jen jeden), ale prostě hrají tuto frakci a jako alík jsem s nimi moc neměl možnost chodit raidy, dungy a podobně. Sice jsem si boostnul Huntera, nicméně Warrior byl vždy main a chci s ním taky raidovat. U vás samozřejmě není žádný můj kamarád.
4) Na to ti myslím, už někdo tady odpověděl. :P
5) Tento kontent jsem neprogresoval, jelikož jsem se vrátil na offi teď 3 měsíce zpátky především kvůli přípravě a nějaké té sehranosti na nadcházející datadisk - Legion. Chodit s pugem HC je celkem progres tbh :D Nicméně, pár set wipů jsem si tu samozřejmě dal. Ono je to těžké něco progresovat, když přijdu ke konci datáče. Tak to rozhodně není, že by mě na těžších bossech vyměnili a báli se, že něco pokazím, to by na mě potom nestály kicky impů na Xhulovi/Mannorothovi.. kick u Socretara a pod. Já encountery zvládám, ale jak někdo psal, nemám s tím tolik zkušeností jako jiní, proto to DPS ještě není ideální, nehoním DPS na každém addovi atd., snažím se aby ten boss hlavně padl.. klidně ztratím nějaké to dps, abych pomohl něco kicknout, nebo zabít (Gore Essence apod.) i když je na druhé straně místnosti a nejde rychle dolů, než abychom wipnuli.

Santali: Já s R1 nepočítám, jsem nový, musím se oťukat, sehrát, zlepšit exp na některých bossech.. Já nejsem ten případ, že bych failoval na každé kravině a netočil na svůj gear. Jde o to, že když prostě nemáš toho bosse zabitého tolikrát, aby jsi věděl, jak to zahrát úplně ideálně, maximalizovat dps, tak recount netopnu. Potřebuju ještě párkrát si to zabít a bude to ideální, save, co save se pořád zlepšuji, měl jsem rok pauzu, myslel jsem, že bude lehčí se do toho zpátky dostat, ale jsem přesvědčen, že to dokážu zahrát mnohem líp, než co ukazují ty logy.

A ten alt, Barbíe - to je škoda řešit, je to alt :D zkoušel jsem jen tak guildy, kde bych s tím altem mohl hrát. Ale zjistil jsem, že raidy za 2 postavy v 2 různých guildách nestíhám, takže je nyní bez guildy a chodím s ním sporadicky nějaký mythic pug jen.

Salaxur: Ano je to tak, jak píšu výše, přišel jsem ke konci datáče, HFC jsem jenom prolítnul s guildou, progress jako takový byl snad jen u Goreho, Xhula a teď Mannorotha. Je to můj fail, že jsem přišel ke konci datáče, ale lepší než kdybych přišel v půlce toho následujícího bez exp. Takhle se můžu sehrát s lidmi, doladit moji classu na 100% ve všech specích, encountery víckrát projít. Ano, to bych rád, dohnal exp, dorazil hfc a hlavně..hlavně ten Legion.
Docházku jsem vždy měl 95%+ za posledních 5 let WoW co hraji. Jen mimořádná událost mi může znemožnit účast na raidu, jinak bývám stoprocentní. Ještě díkybohu nepracuji, jen brigáduji, pač dokončuji studium. :D
Obrázek

Remgar

Příspěvekod Remgar » stř 23. bře 2016 11:07:30

Ako zvládaš Arms spec? Lebo v logoch vidím všade, že si vo Fury.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Salaxur

Příspěvekod Salaxur » stř 23. bře 2016 11:10:24

za mě dobry, borec vystvělil a podle mě má pravdu. do legionu dost času pro obě strany si to srovnat
já jsem PRO

Daenerys

Příspěvekod Daenerys » stř 23. bře 2016 16:10:54

Remgar: Ano, nemám problém jej zahrát. Nicméně situace to nějak zatím nevyžadovala. Byla to farma, ne progres. Navíc Armse hraji asi pětinu času než Fury (na WoD), tudíž si zvykám ještě, je to trošku odlišné od MoP Armse, kde byl Slam, ale moc rozdílů tam není. Když bude potřeba, samozřejmě jej zahraji. Ale jak říkám, nebylo nějak třeba.
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 23. bře 2016 17:21:39

Ja osobne si myslim ze bicovania delfinov na tom kto napise dlhsi post bolo dost :-) Beztak ho musime vidiet v reale ako hra , ci vobec zapadne atd :)

Mali sme tu kopec ludi co slubovali hory doly, a po dvoch tyzdnoch sme ich nevideli alebo su aj taki co sa javia normalne a dodnes dlzia kopec goldov ze ano :)

Takze ak ta oficiri zoberu na test tak sa uvidime tam :)
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Zpět na „Přihlášky R2“