Xeniee,Holy/Retri Paladin [Prijatý]

Xeniee

Xeniee,Holy/Retri Paladin [Prijatý]

Příspěvekod Xeniee » pon 28. bře 2016 21:22:56

Krásný den,

Armory:
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... iee/simple

WoL/WaL:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 0/latest/#

Wow Historie:
K wowku mě přivedl brácha s bratrancema, kdy mi bylo tuším, že 13 let. Aktivně jsem začal hrát až po 3 letech, kdy jsem si konečně dokázal platit svůj účet a tak konečně žít ve světě warcraft.
Za celých + - 8 let hraní jsem vždy byl PvE hráč a PvP jen okrajově. By jsem celkově na 3 realmech a doufám, že toto je můj poslední. S lidma, které jsem potkal na wowku jsem strávil i pár wow srazů.
Na Drak'thulu jsem přešel s guildou z Thunder Hornu, za příslibu více lidí pro progres.

Zkušenosti v daném kontentu:
S guildou jsem odprogresoval celý normál i Hc, bohužel mythik HFC jsem chodil s pugama a učil jsem se z videí, protože má guilda nemá dosatatek lidí na progres. 6/13 mythic.

Proč se k Vám hlásím:
Jak už jsem zmínil, moje guilda nemá dostatek lidí a proto rezignovala k dalšímu progresu. Ovšem já bych chtěl nadále progresovat a raidovat, jak se sluší a patří. Pak je tu i ta skutečnost, že na Vás jsou jen kladné reakce, což zní velice dobře.

Předešlé guildy:
Rage - Rozpad kvůli odchodu pár lidí k lepší guildě
Nechi odejít ze své stávající guilda, protože jsem velice loajalní a ikdyž něchtějí progresovat, chtěl bych s nima zůstat aspoň v guildě.

Připojení:
Ping: 32 ms
Download speed: 108,21 Mbps
Upload speed: 43,28 Mbps

Notebook:

Něco o mě:
Od malička hraju hokej což už bude 16 let. K tomu jsem vášnivý pařmen counter striku, neodmítnu ani lolko nebo dotu2. Další hry jako jsou Diablo, Path of exile, dark orbit hraji odpočinkově. Studuju v Ústí nad Labem na UJEP prvnim rokem. Jsem zapálený achievment hunter.

Snad se budu líbit a dostanu šanci. Děkuju za možnst se vyjádřit.

Tichysmrad

Re: Xeniee,Holy/Retri Paladin

Příspěvekod Tichysmrad » stř 30. bře 2016 10:38:51

No ahoj, konecne som sa k tomu dostal ze Ti idem napisat.

Takze co sa tyka poctu paladinov u nas tak mame 4... coz je relativne dobre cislo, 2 retriny, 1 holy a 1 tanka. Konkurencie by si teda mal viac nez dost. Co sa tyka rankov z logov, to naozaj nie je bohvieco, keby tie sede a zelene cisla boli skor modre, urcite by to posobilo lepsim dojmom. Ale povedzme ze naucit sa da vselico a ked budes mily a komunikativny s ostatnymi urcite by ti poradili.

Gear relativne mas a predpokladam ze ring dokoncis v blizkej buducnosti.

Je vidiet ze aspon chvilu sa snazis progresovat mythic coz je plus oproti ludom ktory sa proste nechaju len pretiahnut raidom.

Zaujimal by ma este tvoj postoj k nasemu Raid Time, ze ci ho budes zvladat a ako ti bude vyhovovat.

Za dalsie, nakolko by sme ta zobrali ako nahradne DPS, tak sa moze stat ze ak bude dostatocny pocet ludi na raid, budes chvilu ohrievat lavicku a na progress neviem kedy sa dostanes. Vec je ta ze spodok HFC mythic uz velmi malo chodime. Fakt len ked nemame co ine na praci. Takze je to skor o progresse, natahovani savu a maximalne obcas vrchneho patra. Takze ocakavam z tvojej strany aktivitu ze ked budes uz cakat vonku, popytas si stream od commanda a pozries sa ako to chodime a budes vediet taktiku ked by si sa dostal do raidu.

Xeniee

Příspěvekod Xeniee » stř 30. bře 2016 12:07:13

Na této postavě už mám něco víc nahráno a nemyslím si, že bych dělal něco ale jestli logy ukazujou něco špatné o mě, tak je to určitě pravda tedy.

Komunikativní a přátelský jsem, protože na hokeji jsem zažil takových typů lidí, že už mě nic nepřekvapí a rád poznám nové lidi :D

Co se týče prstýnku, můj mainspec je heal kde už full ring ale jelikož moje guilda potřebovala spíše dps, tak jsem se začal zaměřovat spíše na můj offspec, v tédle době už považuju oba za plně elitní. Ty 2 upg klidně dodělám tenhle týden, jestli je to takový problém.

S raidovacim časem nemám víceméně problém, protože jsem Vejšce a tak mám skoro pořád čas, až na výjimky ohledně akcí pořádaných školou.

Zahřívat lavičku budu rád, s občasným raidovaním s Váma, protože čekat na svou šanci je daleko lepší a více motivující než chodit s pugem.
Seženu si potřebné info (stream) atd. co bude potřeba abych byl připraven.

Snad jsem zodpověděl všechny otázky, přeji ti krásný zbytek dne a třeba už dneska se potkáme, dá-li bůh. :D

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 30. bře 2016 16:37:56

Rad bicujes delfina ? to zvykneme robit ti ludia ktori su na striedacke :D :D
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Remgar

Příspěvekod Remgar » pát 01. dub 2016 17:05:14

Prijatý = locked.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Zpět na „Přihlášky R2“