Zzeller, Unholy Death Knight [Prijatý]

Zeller

Zzeller, Unholy Death Knight [Prijatý]

Příspěvekod Zeller » pon 11. dub 2016 22:39:47

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ler/simple

WoL: https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... bracket=15

WoW Historie: Většinu svého hráčského času jsem hrál na Twinstáru spolu s několika lidmi z vaší R1, po ukončení progressu BoT/BWD/ToTF odešlo hodně blízkých lidí hrát na offi a po nějakém čase se přidali k vám, tím pádem mě to tam přestalo bavit a nebylo do čeho píchnout tak jsem tu začal hrát taky.

Zkušenosti v daném contentu: Bohužel nejsou moc bohaté.. 10/13 Myth HFC každopádně vím jak ti bossové fungují a co se ode mě očekává.

Proč se k nám hlásíte: Důvod je ten že bych rád doprogressoval tento datadisk a našel zázemí do nového.

Předešlé guildy + důvod odchodu: Zatím hraju v guildě Affliction ke kterým jsem se přidal za stejným účelem jako k Vám ale bohužel vím že toho tam nedosáhnu.. Malá chuť progressovat.

Připojení:
Obrázek

PC: FPS v raidu se pohybuje okolo 60-80

Něco o mně: Je mi 20 let, jsem z Opavy a pracuju jako operátor CNC..

Remgar

Re: Zzeller, Unholy Death Knight

Příspěvekod Remgar » pon 11. dub 2016 23:19:13

Celkom krátka prihláška. Progresoval si niekedy niečo? Nechcem zobrať človeka, ktorý príde do guildy, zabije si všetkých bossov 1x-2x a potom odíde do lepšieho dokým nezabije lasta a potom prestane hrať. Už som videl veľa takých hráčov. Mohol by si ešte trošku objasniť, prečo odchádzaš z Affliction? Ako to myslíš, že tam je malá chuť progresovať?

Logy sa moc nedajú hodnotiť pretože ešte nemáš ring, čo je obrovský boost. My ako skupina už vôbec nechodíme dolné patro a skoro už ani to horné takže by sme ťa mohli nagearovať maximálne po progresse Archimonda. Sedel by si veľa krát na striedačke dokým ho nezabijeme.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Zeller

Příspěvekod Zeller » úte 12. dub 2016 0:47:35

No tady na offi jsem moc neproggresoval spíše na tom twinstáru pár realm firstu. Ten typ hráče vážně nejsem to ti tu myslím dokáže potvrdit pár lidí.
Tu chuť proggresovat myslím tak jak jsem to napsal prostě podle mého ty lidi už to prostě nebaví tak přestávaj hrát nelogují na raidy a podobně.
S tou střídačkou mi to nevadí.

Když tak rád na vše odpovím na TS.

Remgar

Příspěvekod Remgar » stř 13. dub 2016 18:53:39

Prijatý = LOCKED
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Zpět na „Přihlášky R2“