Sabinecka,Elemental,Shaman [Neprijatý]

sabinecka

Sabinecka,Elemental,Shaman [Neprijatý]

Příspěvekod sabinecka » stř 13. dub 2016 19:53:41

Ahoj, níže zasílám svou přihlášku.
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... cka/simple
Jelikož jste psali že zkušenosti z FREE se nepočítají, tak Vám toho moc říct nemůžu jelikož nejvíce zkušeností mám právě z tama. Tady mám snad jen to co mám na své hlavní postavě (shamanovi). :oops:
Jelikož jste prestižní guilda, ale rád bych se k Vám přidal, Myslím si že mám potenciál se každým dnem zlepšovat. :D Taktiky mám snad všechny odkoukané na YT, takže vím co a jak. Bohužel, achivy mám nějak rozkouskované jelikož jsem většinou chodil jen někdy, protože mi nevyhovoval RT v guildě které jsem byl. ( ne čas, ale den ) Momentálně jsem v Cutting Edge, ale vypadá to že tady asi RT taky nebudu stíhat. Snad by to u Vás šlo, pokud bych se zde teoreticky dostal.
Speedtest: http://www.speedtest.net/my-result/5248394226
Můj stroj: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB, Intel Core i54460 3,1 GHz Turbo 3,4ghz, HDD 1TB, SSD 128GB, RAM 2x 4GB Kingston Hyperfury (hodlám zvyšovat), sluchátka ZALMAN ZM-HPS300, monitor SAMSUNG SYNCMASTER T24D390EW LED, základní deska ASUS B85M-G intel B85

Jsem 17 letý sportovec, student Gymnázia a celkem i vášnivý hráč. Hraji ve volném čase, kterého je vážně moc, všelijaké hry ale nejvíce se právě vyžívám ve světě Warcraftu. Na raidy mám mnoho času přes týden, jelikož školu dělám dálkově protože studuji gymnázium ve Frýdku-Místku a přechodně bydlím v Olomouci kde momentálně hostuju (fotbal). Jsem hodně společenský a rád sám sebe překonávám.

Nevím, co víc bych Vám o sobě mohl říct. Snad se Vám alespoň trochu zalíbím, pokud ne, zlobit se nebudu. Přeci jen jsou Vaše zkušenosti nad mými asi hodně daleko, ale člověk za zkoušku nic nedá. Děkuji. S pozdravem Mára

Karrox

Re: Sabinecka,Elemental,Shaman

Příspěvekod Karrox » stř 13. dub 2016 23:19:27

mno, jak to říct kulantně než se rozepíšou jiní, ale ono to moc asi nepude... žádné zkušenosti, low gear poslepovaný s healerským trinketem a bez enchantu na ringu(s tím se opravdu chceš hlásit do, jak říkáš, prestižní guildy?), bez legendary ringu, jediné logy co máš jsou v podstatě průtah (postava se dá jednoduše najít) a víš vlastně, že progressujeme archimonda na mythic, kterého ty si jako bosse nezabil ještě ani na normalu?

navíc údajně ti v Cutting Edge nebude vyhovovat RT, přitom raidují ve stejné dny a začínají dokonce později než my (to se dá taky na pár kliknutí najít)... mezi předchozíma guildama skáčeš po tejdnu, poslední co je vidět máš Sauron Soldiers dokonce 10.4. joined a wowprogress ještě nepropsal změnu na Cutting Edge(to nevíš raid time když se hlásíš?) a když navážu na myšlenku s logama, kdy sem psal že to byly průtahy a skáčeš po jednom raidu mezi guildama, tak mám takovej pocit, že nám tu akorát věšíš bulíky na nos a akorát chceš pobrat aspoň pár mythic itemů kdyby to nějak šlo se dostat na farmu.. jasně, pugy jsou přece otrava a na rozumný se zatím ani nedostaneš, ale neni tam vidět ani snaha..
takže sorry kámo ale sellruny jsou v jiné sekci... tohle fakt nešlo říct jemně :twisted:

Tichysmrad

Příspěvekod Tichysmrad » stř 13. dub 2016 23:39:08

Ja mam normalne pocit ze je to zart... ze nas niekto trolluje z guildy nie ?

Akoze hlasit sa do guildy co progresuje posledneho bossa na mythic... s empowered baleful gearom.... bez upgreadov ... vsak ty patris na normal... mozno heroic... nie do mythicu ... je mi jedno co mas za skusenosti a ktovie co si kde ako a kedy progresoval.... nazbierat 740tkovy gear neni zalezitost jedneho tyzdna....

Remgar

Příspěvekod Remgar » stř 13. dub 2016 23:49:57

Karrox sa vyjadril perfektne, NIE.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Salaxur

Příspěvekod Salaxur » čtv 14. dub 2016 0:22:59

si asi spletla topic, pro koupeni boostu musis kontaktovat primo raid leadera a domluvit se na cene...

Dracik

Příspěvekod Dracik » čtv 14. dub 2016 0:24:54

SHEMALE ?
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Salaxur

Příspěvekod Salaxur » čtv 14. dub 2016 0:27:16

radsi to nekdo locknete.
jestli to myslis vazne, tak to zkus znovu s rozumnym gearem a alespon nejakym progressem

Dracik

Příspěvekod Dracik » čtv 14. dub 2016 0:43:06

Ujo Salaxur nebud zly :)

podpisal sa ako Mara alias 17 rocny sportovec a niektori ho/ju oslovuju zenskym menom tak som teraz zneistel :D
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Remgar

Příspěvekod Remgar » čtv 14. dub 2016 14:00:25

Tak asi to môžem uzavrieť. Neprijatý = LOCKED.
Obrázek Postavy: Remgar, Fiddlestocks, Throsh, Midalee, Cion, Pinx, Erelia

Zpět na „Přihlášky R2“