Warthunder, Fury Protection , WARRIOR

Warthunder

Warthunder, Fury Protection , WARRIOR

Příspěvekod Warthunder » stř 03. srp 2016 22:32:01

Battle. net : http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... der/simple
Warcraft Logy :https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/12905745/latest#partition=1

WoW Historie: Ke hře World of Warcraft jsem se dostal už ve čtyrech letech, kdy jsem byl u kamaráda a jeho bratr se mě zeptal jestli si nechci něco vyzkoušet a bylo to právě WoW. To jsem hrál jenom chvíli a potom jsem to už nezapnul protože jsem ani nevěděl jak. Potom kdy vyšel Cata tak já jsem hrál na WOTLKU kde jsem dělal jenom questy a celkem to mě i bavilo. Potom vyšel data jménem Mist of Pandaria, to byl můj první aktivní DATA kde jsem začal raidovat, ale jelikož jsem si v té době nemohl dovolit Offik tak jsem hrál na freečku jménem Pandashan tam jsem také byl PVP hráč a byl jsem jeden z těch lepších, takže mám zkušenosti jak z PVP tak z PVE, ale jelikož to bylo Freečko, tak to žádné zkušenosti nejsou. Ale až na tenhle data kdy jsem začal už aktivně hrát.

Zkušenosti v daném contentu: Jaké mám zkušenosti? No celkem dobré proggresoval jsem jak normal HFC , tak i HC i mythic, Normal a HC chodím furt abych pomáhal ostatním hráčům aby se aspoň natrénovali na nový data, ale to jsem dělal v té milé guildě ze které jsem právě odešel. Ale myslím si že zkušenosti mám celkem dost dobré. To co se mi řekne to já jsem udělal, skoro nikdy se kvůli mě neumíralo v raidu. Jelikož jsem se snažil abych ukázal Raid leaderovi a Guild leaderovi že něco dokážu v raidu, a že nejsem jeden z těch špatných hráčů ale že se snažím být jeden z těch lepších.

Proč se k nám hlásíte: Hlásím se k vám abych hlavně poznal nové lidi, začal tak nějak od znovu, abych začal nějak pořádně raidovat , do teď to byla jenom zahřívací kolo.

Předešlé guildy + důvod odchodu:
My Chosen family - V téhle guildě jsem byl jenom chvíli protože se už rozpadala a teď se používá jenom jako sklad a z téhle guildy jsem šel do Shadow Hair Clanu.

Shadow Hair Clan (PVE/Horde) - Důvod - protože jsem byl diskriminovaný za svůj věk i když jsem dělal pro guildu vše co to šlo, skládal jsem navíc raidy pro lidi co to potřebovali atd.. (i když se ten týden to šlo třeba 2x tak já to složil po 3x abych ti lidi co tam nebyli z toho též něco měli, a i za tohle jsem byl diskriminovaný, a hlavně jsem tam byl všem pro smích až na Guild leadera)

Cutting Edge - Tady jsem byl vážně jenom chvíli asi 2 týdny, a odešel jsem protože se tam neustále hádaly a vypadalo to že se rozpadnou, a o tom se tam také hovořilo. Tak jsem leavnul a vrátil jsem se zpět do Shadow Hair Clanu

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu):[img]file:///C:/Users/Dan/Desktop/Internet.png[/img]
pokud se vám to neotevře tak : ping 35, Download 3MB/s , upload speed 0,16 MB/s

PC(info o stroji, na kterém hrajete): AMD HD RADEON 6450 , INTEL CORE 2 DUO, 4 GB RAM, 64.bit SYSTÉM
(Ano mám sice slabší počítač, ale na raidování mi to stačí, a když to mám na nejnižší detaily ale efekty mám na největší tak jsem celkem v pohodě a nijak se mi to neseká)

Něco o Vás: Jmenuji se Daniel Jadlovský a je mi 16 let, teď jdu studoval SOU - Střední Odborné Učiliště, a rád hraji počítačové hry, a to nejčastěji hraji World of Warcraft, čas na raidy mám KAŽDÝ DEN (AŽ TEDA NA ÚTERÝ A ČTVRTEK ALE ZÁLEŽÍ JAKEJ JE RAID TIME A OD KOLIKA DO KOLIKA MÁM SPORT). Dělám Judo, a celkem dost se vyznám se své classe atd...

Dracik

Re: Warthunder, Fury Protection , WARRIOR

Příspěvekod Dracik » čtv 04. srp 2016 19:44:21

1. nepaci sa mi tvoj vek
2. nepaci sa mi tvoj ospevovaci ton sameho seba - najvacsieho delfina mam stale ja :mrgreen: :mrgreen:
3. nemozes vo stvrtky
4. tvoje dobre skusenosti teda dobre nie su

neviem co s tebou, pockam co povedia ostatni - ale R2 nie je kindergarden tam su v drvivej vacsine pracujuci ludia a aj ludia vyssieho veku a chceme to hrat v klude a v pohode nikto necaka HC progres.

neviem ci sme to co prave hladas za mna zatial nie
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Kotaattko

Příspěvekod Kotaattko » sob 06. srp 2016 6:27:17

Warthunder píše:Shadow Hair Clan (PVE/Horde)[/color] - Důvod - protože jsem byl diskriminovaný za svůj věk i když jsem dělal pro guildu vše co to šlo, skládal jsem navíc raidy pro lidi co to potřebovali atd.. (i když se ten týden to šlo třeba 2x tak já to složil po 3x abych ti lidi co tam nebyli z toho též něco měli, a i za tohle jsem byl diskriminovaný, a hlavně jsem tam byl všem pro smích až na Guild leadera)

Ahoj,
celkem mě zajímá, z jakého důvodu jsi se po 9 dnech vracel do guildy, kde tě dle tvého tvrzení diskriminovali a byl jsi všem pro smích?

Dál mně ještě zajímá, co plánuješ hrát na Legionu jako ms?

V podstatě musím souhlasit s Dracikem, s lidmi ve tvém věku u mně bohužel převažují negativní zkušenosti, především co se týče chování v guildě a na raidech (výjimky ale samozřejmě existují).

Tvoje velké mínus jsou v podstatě nulové zkušenosti.
Obrázek

cathedagny

Příspěvekod cathedagny » pon 08. srp 2016 17:32:00

Tohle je docela pastva pro oči...
Za 200 Kč nabízím korekce veškerých přihlášek. Kratší reakce od ostatních, či další reakce od žadatele pak 50 Kč za post...
V případě zájmu lze pořídit i paušál na větší počet příspěvků, nebo i neomezený tarif. Nebojte se mě kontaktovat přes PM :lol:
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » pon 08. srp 2016 18:46:09

kedze sa viac tento nas mocny titan neozval zamykam tento topic

NEPRIJATY
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Zpět na „Přihlášky R2“