Jahudka, Feral druid

Jahudka

Jahudka, Feral druid

Příspěvekod Jahudka » sob 10. zář 2016 19:01:29

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... dka/simple

WaL(odkaz na aktuální logy): Bohužel, tady mě to snad nikdy nenašlo (asi hodně napodobenin)

WoW Historie: Wowko jsem začal hrát jako malej v podstatě v době vyjití. Pomatuji si, že jsem si zaplatil hned první 3 měsíce, vytvořil jsem si postavu a absolutně jsem nevěděl co mám dělat....když jsem se někoho na něco zeptal, tak na mě spustil anglicky :D. Takže tím skončila moje první zkušenost s ofíkem :D. Zkusil jsem hrát chvilku na freečku abych pochytil základy a na konci vanilly jsem se vrátil zpátky na ofík a netrpělivě čekal na příchod TBC. Na TBC jsem se vlastně dostal až k Branám Black Templu a k nohám samotného Kil'jaedena. Potom přišlo období WOTLK kde mě tedy velmi zklamal první raid (Naxx), nicméně Ulduar s ICCčkem moje rozhořčení velmi rychle napravili. Potom přišlo stádium, že WoWko už nikdy více a tak jsem prodal účet s tím že se už nikdy nevrátim. To by ale nesměl přijít další datadisk....Nicméně Cata jsem hrál na začátku, chvilku jsme progressovali BoT a pak už po vydání WoD jsem to tolik nehrál. WoDko mě ze začátku velmi chytlo... nicméně mě antisocialní garrison velmi zklamal a do ohlášení Legionu jsem to nezapnul. Teď při ohlášení Legionu jsem se rozhodl tomu starému dobrému WoWenku dát ještě šanci a něco zde dokázat! A udělal jsem dobře... Legion považuju za jeden z nejlepších datadisků vůbec.

Zkušenosti v daném contentu: Na Legionu zatim toho contentu moc není...mám odejité všechny MYTH dungy (kromě Arcway a Court of Stars kde mně chybí 300 repky na odemčení)

Proč se k nám hlásíte: Jak sem již psal, dostal jsem druhý dech a rád bych něco dokázal. Bohužel dobrých guild co jsem znal už je po málu a nebo se rozpadli. Takže rád bych patřil do nějaké semi HC nebo HC guildy, kde ty lidi ví co dělají a čeho chtějí dosáhnout.

Předešlé guildy + důvod odchodu: Skurut Hai -> Rozpad na WOTLKU
Forged -> myslím že ještě existují nicméně je tam velmi málo lidí
Remedy
Další si už bohužel nepamatuji. Přeci je to jenom pár let co se proháním po Azerothu

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): 4.53 Mb/s , nicméně přes tyden jsem na Strahově kde je gigová linka

PC(info o stroji, na kterém hrajete): Intel Core i7 4720HQ Haswell, RAM 16GB, NVIDIA GeForce GTX 960M 2GB, SSD 512GB

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou): Jmenuji se Mates, je mi 23 let a studuji strojárnu v Praze na CVUT. Co o sobě říci? Jsem sportovně založený člověk i vášnivý hráč. Mezi moje koníčky patří bezmotorové létaní, americký fotbal, posilovna a samozřejmě WoW :D. Myslím že dokážu vyjít s kýmkoliv a nechodím do zbytečných konfliktů. Mezi moje nejoblíbenější classy patří Shaman (kterého jsem hrával do Wotlku) a Druid ( od WOTLKU do teď). Myslím si, než se tu moc rozepisovat tak je lepší si o všem pokecat na TS :).

Dracik

Re: Jahudka, Feral druid

Příspěvekod Dracik » ned 11. zář 2016 12:22:56

Dakujeme pekne za tvoju prihlasku.

Rovno to vybavim aby som teda na to nezabudol. Feralov mame momentalne troch. Takze dalsieho nepotrebujeme.

Vela stastia inde :)

/locked
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Zpět na „Přihlášky R2“