Eternitak - Arms warrior

Eternitak

Eternitak - Arms warrior

Příspěvekod Eternitak » stř 28. zář 2016 20:05:31

Ahojte,

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... tak/simple - kdybyste někdo koukal hned, tak je to outdated: actual 843ilvl

WoW historie:
Hraju od 14let na freečkách, na offic jsem přišel na pandy. Nicméně se začátkem WoD jsem skončil s hraním. Samozřejmě, že mám odraidováno TBC,WOTLK,CATA, ale freečka nikoho nezajímaj. Vrátil jsem se před třemi týdny zpět k Wowku, neboť mi to už zase život umožnil.

Zkušenosti v daném contentu: Jelikož sem začal před 3 týdny, tak mám nafarmený EQ, splněné classq, nicméně čas na raid s guildou nebyl zatím. Odejité Mythic/HC samozřejmostí.

Proč se k nám hlásíte: Chtěl bych se dostat do dobré party, kvalitní raid a hlavně nolife zábavu.

Předešlé guildy + důvod odchodu: Budak Industries - téměř 0 aktivity, tzn. skoro žádný PVE.

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): Vzduchem až 20Mb. ve špicce 12Mb.

PC(info o stroji, na kterém hrajete): i5-4760k, R7950 OC 3GB, 8GB 1866Mhz ram, MSI gaming motherboard. SSD,HDD vypisovat není důvod.

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou):
Je mi 22 let, pocházím kousek od Olomouce. Hraju wow od 14let s přestávkama. Jinak studuji IT, hraju na bicí, klavír atd. Zapálený pro progress. Kolektivně bezproblémový. Hardworking pro raid a guildu. Chápu, že zkušenosti pro vás prakticky 0, nicméně classu znám více než dobře. Hraju warriora 8 let. Během chvíle jsem nafarmil vše co se dalo. Na raid bych měl být připravený. Taktiky znám, točit umím. Ale vždy jsem otevřený hintům a novým věcem.

Dracik

Re: Eternitak - Arms warrior

Příspěvekod Dracik » ned 02. říj 2016 12:43:17

dame Ti sancu :)

bud ready na raid v Stredu : invite je 19 15 - napis potom bud mne, alebo na : Apik , Crazyblood
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Dracik

Re: Eternitak - Arms warrior

Příspěvekod Dracik » čtv 06. říj 2016 10:50:37

Prijaty - locked
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Zpět na „Přihlášky R2“