Stránka 1 z 1

Goorgi, MM Hunt

Napsal: čtv 12. led 2017 21:42:43
od Gorgi
Ahojte,

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... rgi/simple
WaL(odkaz na aktuální logy): bohužel v době progresu EN myth je bývalá guilda měla jako private
WoW Historie: S WoW jsem začal již na Vanile a hrál až do konce Wotlku na serveru Thunderhorn v guildě Chrocht. Pak jsem účet prodal a hrál na Twinstaru. Na ofi jsem se vrátil na WoDku. Od té doby aktivně hraji.
Zkušenosti v daném contentu: Zkušenosti mám po draky myth v EN a ToV Helya HC. Ale jsem učenlivý a dělám co se má, takže zvládnu i ostatní.
Proč se k nám hlásíte: Guilda s dlouho tradicí a zkušenými hráči, kteří vedou guildu jak se má a nese to výsledky.
Předešlé guildy + důvod odchodu: Z předešlé guildy jsem odešel hlavně z osobních důvodů. Když jsem do ní přišel, měli problém složit partu na progress EN myth. Více méně to bylo o náhodě zda budou nebo nebudou lidi. Přivedl jsem ještě dva kamarády, kteří jsou velmi schopni a během, týdne jsme složili Ursoca na myth. Tehdy jsem měl ještě jako main postavu DH Havoc. Poté jsem byl z důvodu nedostatku rng DPS požádán GuMem o switch na hunta, kterého jsem hrál na WoDku a měl na 100 lvlu. Slibil mi, že mě budou protahovat na equip EN Hc atd.. Hunta jsem za 14 dní dostal na 860 ilvl a 26 traitů, GuM přestal hrát a převzal guildu oficír. Následně odešlo ještě pár lidí a guilda měla opět problém složit raid. Vzhledem k né příliš velkému zájmu nového GuMa o nábor a hledání dobrých lidí jsem mu nabídnul pomoc a domluvil menší guildu s 12 kvalitními lidmi na spojení, což vyřešilo náš problém a mě stálo místo v raid grupě. Guilda neskládá alt runy, takže sem si další equip musel hledat sám s worldem a guilda kde se nedostanu na raid, protože mám malý ilvl, ale itemy, které by mě boostnuli z HC dostává GuMův bratr do offspecu, aby cituji nebrečel je mi k ničemu. Já mohu často aktivní a chci raidovat, progressovat. Jinak můj aktuální ilvl sem si musel zajistit sám s worldem.
Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): připojení vlastním 2, vždy mám jedno záložní kvůli práci
PC(info o stroji, na kterém hrajete): https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox ... d=18859866
Něco o Vás(fantazii se meze nekladou): Je mi 29 let a mám menší firmu, což mi poskytuje dostatek času na Wowko. Určitě mohu guildě nabídnout aktivitu, připravenost na raid ve formě flasek, jídla, run atd.. Nezdržuji, sám si studuji taktiky, pre-potiony a potiony v raidu samozřejmostí. Nevadí mi progressovat hodiny, jsem na to zvyklí fyzicky a i časově vybavený :-)

Díky za posouzení přihlášky.

Re: Goorgi, MM Hunt

Napsal: pát 17. bře 2017 11:33:54
od Dracik
Ahoj

Toto forko sice premigrovalo ale nie vsetky nase chary takze sme sa k tvojej prihlaske dostali az teraz. Pozeram vsak ze si nebol aktivny vyse mesiaca tak je to este aktualne ?

Re: Goorgi, MM Hunt

Napsal: pon 27. bře 2017 10:07:43
od Gorgi
Ahoj,

to jsem nevěděl, zkoušel jsem hledat na google, ale bohužel se mi nepodařilo najít jiné fórum. Bohužel jsem se mezi tím rozhodl přestat. Díky za odpověď a hodně štěstí.