Shna/100lvl/MW monk - neprijatý

Shna

Shna/100lvl/MW monk - neprijatý

Příspěvekod Shna » čtv 28. kvě 2015 18:50:56

Armory(odkaz na armory):http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shna/simple

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy):http://www.askmrrobot.com/wow/combatlog/player/eu/drak'thul/shna

WoW Historie: 5 měsíců na offi, jinak 5-6 let na free

Zkušenosti v daném contentu: 2/10M BRF 2/7M HM

Proč se k nám hlásíte:Rád progressuji bosse, snažím se dosáhnout co nejlepších výsledků a hledám guildu, se kterou na tyto výsledky a úspěchy dosáhnu. A nedávno se mě někdo od vás ptal, jestli nemám zájem vstoupit do vaší guildy.

Předešlé guildy + důvod odchodu: Defense of the Ancients, velice nerad tuto guildu opouštím ,jelikož jsem v ní hrál těch 5-6 let na free a tady na offi mi velice pomohli. Bohužel momentálně se zde vůbec nic neděje, nic se nechodí a nejsou vypsané ani žadné pokusy o to něco složit.

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): Dost často cestuji mezi bytem a rodinným domem. Na bytě je skvělý bezproblémový internet, doma je to trochu horší, ale nikdy jsem s ním žádné problémy neměl.

PC(info o stroji, na kterém hrajete): HP Pavilion dv7, Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2.20GHz 2.20Ghz 8,00GB RAM

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou): Jmenuji se Pepa, je mi 22let, studuji vysokou školu v Pardubicích a rád sportuji :D

PS: Podávám stejnou přihlášku do R1 a předem se omlouvám, když na armory budu mít tank spec i gear.

Santali

Re: Shna/100lvl/MW monk

Příspěvekod Santali » pát 29. kvě 2015 1:15:51

Ahoj,
tady to zbytečně nebudu nějak prodlužovat nebo podobně, momentálně jsme dobrali 6 healera se kterým jsem spokojený tudíž heal v R1 je momentálně full nehledě na to, že hledáme do progressu hráče s podstatně většími zkušenostmi než jsou tvoje, každopádně todle neznamená, že si s námi někdy v budoucnu třeba nezaraiduješ, ale momentálně u nás bohužel.

Santali
KKTHXBYE
Obrázek

Cukrik

Příspěvekod Cukrik » pát 29. kvě 2015 12:36:21

Santali, ti síce odpísal k nám ale tíka sa to R1, čo sa tíka našej R2, skúsenosti na to by si mohol ukázať na test raide ale práve sme zobrali nového shamana s ktorým sme spokojný a už sme s ním prebehli našu farmu. Preto ďalšieho healera už brať nechceme kvôli plnému stavu a potrebujeme skôr dps, ak by si mal záujem skúsiť si ww (prípadne s tank off specom) tak si pre nás veľmi zaujímavý ale ako healera ti rovno poviem nie a prajem veľa šťastia inde.

Pixxel

Příspěvekod Pixxel » pát 29. kvě 2015 16:03:35

Tak jak psal už Cukr... Posledně jsme měli na raidu 9 healerů, z toho 4 seděli na lavičce, takže s tímhle specem se u nás v žádným případě neuživíš. Jediná šance je switchnout primárně do WW s BM off-spec a pak se můžeme bavit o testu, jinak GL jinde..
Obrázek

Shna

Příspěvekod Shna » pát 29. kvě 2015 17:28:26

Ahoj, s BM specem by problém nebyl, na to mám lepší gear než na heal. Ten WW by ale mohl být problém, jediné dps co jsem hrál je hunter a za WW jsem jen vyexpil, jinak nic. Pulka MW gearu se dá použít na WW, ale jinak na něj nic nemám a hlavně s tím nemám ani zkušenosti, což by na mythicu byl velký problém. Myslím že za WW bych ani tím test raidem neprošel :D děkuji za vaše odpovědi, ale bohužel se poohlédnu jinde. GL

Zpět na „Přihlášky R2“