Ejkejko, Arcane mage

Ejkejko

Ejkejko, Arcane mage

Příspěvekod Ejkejko » úte 30. čer 2015 15:26:32

Zdravím vás,

Armory(odkaz na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Ejkejko/simple

WoL/WaL(odkaz na aktuální logy): asi jediný log co jsem našel - https://www.warcraftlogs.com/reports/BP ... amage-done

WoW Historie: zde na offi jsem po hodně dlouhý době cca před měsícem zase začal hrát a tudíž historie je spíše nulová jak nějaká

Zkušenosti v daném contentu: v HFC normal 5/13, gorefienda jsem progresoval s guildou bohužel jsme tam byli chvilku, taktiky dál mi problém nedělá se naučit, WoW hraji už delší dobu a nerad to zmiňuji, ale když jsem nehrál tu tak jsem působil vždy ve špičkových guildách na free serveru ( mystiq / twinstar )

Proč se k nám hlásíte: baví mě raidovat na úrovni a vidět pokroky, pug raidy jsou otřesný a moje současná guilda to moc nehrotí
znám se osobně se strejdíkem, momentálně jedinej člověk s kterým se taky znám zde na offi a tím pádem by bylo fajn kdybych si sním i zaraidoval :) ( nohomo )

Předešlé guildy + důvod odchodu: Resolute, momentálně jsem ještě tam, ale důvod proč chci odejít je jasný, nehrotí se pořádně progress a pokroky jsou malé

Připojení (nejlépe ze SpeedTestu): http://www.speedtest.net/my-result/4470270913

PC(info o stroji, na kterém hrajete): zhruba před týdnem mi došel nový stroj - http://www.hal3000.cz/product/detail?StiId=134930 a jsem sním nadmíru spokojen

Něco o Vás(fantazii se meze nekladou): Jmenuji se Ondřej, je mi 20 let a jsem ze Slavkova u Brna, pracuji jako šéfkuchař a vedoucí provozovny v rodinném podniku v orlických horách. Na WoW si čas dokážu udělat, pokud bych nemohl dorazit na raid vždy dám včas vedět, většinou čas mám .. záleží podle hostů jak si objednají večeře, můžu hrát i v práci. Jinak jezdím na kole ve volným čase a samozřejme dřepím u wowka, poslouchám techno a tak :D.

Ještě bych chtěl dodat na konec, že můj equip a zkušenosti nejsou uplně špičkové, ale jak jsem psal zatím na tom makám necelý měsíc a den odedne tu postavu zlepšuji, pokud by jste mi dali šanci věřím, že vás nezklamu a udělám pro to maximum.

Děkuji za přečtení a přeji pěkný zbytek dne

Ejkejko

Pixxel

Re: Ejkejko, Arcane mage

Příspěvekod Pixxel » úte 30. čer 2015 21:26:52

- Čeština
- Free servery
- Zkušenosti

+ Stroj a net
+ rDPS

Otázkou ještě je, jaký máš fail rating. Jestli dokážeš vytočit slušný čísla během první 1 minuty než chcípneš, tak asi moc nepochodíš ;) Pokud se ale rankneš nad našima mágama, mohl bys mít místo v raidu jistý (když si udržíš slušnou docházku).
Obrázek

Strejdik

Příspěvekod Strejdik » stř 01. črc 2015 5:40:03

Hoj,
Pixxel:
me se teda cetla prihlaska dobre, kazdej nema vystudovanou gramatiku na VS :)
co se tyce freecek, vic jak pulka guildy Ekirei byla z twinstaru a to byli svyho casu rank 2 na DT, tak to bych neresil, z twinu je tu treba i Juaness, momentalne asi nejlepsi hunter na DT. Tim nechci nejak obhajovat freeckare, ale najdou se mezi nima i kvalitni hraci.
Co se tyce Ondry, tak si myslim, ze by pro nas mohl byt prinosem. Na jeho IL toci pekne, i kdyz mas pravdu, ze az praxe ukaze, jak na tom je.

Pixxel

Příspěvekod Pixxel » stř 01. črc 2015 7:26:10

@Strejdik: No, gramatiku studuješ na základce, případně ještě na střední, ale na VŠ už fakt ne (nebudeme se zase rejpat v tom, jestli jsi na pedáku a musíš se to učit znova nebo ne).. :P

@Strejdik: Ty freečka byla narážka na pravidlo pro podání přihlášky: "Zkušenosti z FREE serveru NEJSOU ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI, takže je ani nezmiňujte."

@Ejkejko: Jaké zkušenosti máš s ostatními specy? Na jednotlivé fighty budeš dost možná muset switchovat ;)
Naposledy upravil(a) Pixxel dne stř 01. črc 2015 9:36:53, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Ejkejko

Příspěvekod Ejkejko » stř 01. črc 2015 8:07:59

ja vím a omlouvám se, přemýšlel jsem jestli to mám zmiňovat nebo fakt radši ne, nakonec jsem to zmínil ..

jinak se speckama to mám tak, že nejradši fakt hraju arcana, ale fire mám okoukanej taky na bosse kde se plošní nebo nejede single target, momentalně mám off frosta, ale to jsem jen zkoušel a nějak jsem zase neměl čas to přehodit zpět na fire ( měl, ale nechtělo se mi zatím :D )

Stepanator

Příspěvekod Stepanator » stř 01. črc 2015 9:09:04

ja byl na mistiqu main tank aliance :) . .jo to byly casy na tom free serveru v dobach TBC. .asi i zabavnejsi jak ted na ofiku

btw . .ekirei druzi kdy? tu mi neco uteklo? :O
Obrázek

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 01. črc 2015 9:23:23

Pixel a kde sa bude prehadzovat ? Fire je v pici nerfnuty .. Frost je v pici s gearom ktory mame zatial pac mam minimum multistrike z minuleho kontentu gearu :D - a kedze momentalne kazdy berie vsetko tak skoro to ani na vymenu gearu na frost nevidim a setovo bude aj tak arcane top

Do mythic mame par tyzdnov a zatial arcane postaci si myslim.
Co sa jeho tyka keby som bol sebecka kurva poviem ze nie lebo je to dalsi clothak. Ale kedze vieme jak kazdy znas vie sem tam byt jak lopata, iked niektori jedinci stale tak sa clovek co nebude failovat a vytoci slusne dps zide. Mara skoncil ja idem na tri tyzdne prec :)
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Strejdik

Příspěvekod Strejdik » stř 01. črc 2015 10:16:16

Stepanator: byli, sice jen chvilku ale byli. nekdy ze zacatku roku myslim pri progresu Mythic HM. ale nevim presne. to je fuk.

Jinak mystiq byl svyho casu top, s tim tbc mas uplnou pravdu,zatim nejlepsi roky ve wow to pro me byli. Vyprogresoval jsem ho od karazhanu az po KJ. Hlavne v triumvirate a potom sem se dostal do nejlepsi guily na serveru, ktera jako jedina dala pred prechodem na wotlk Kj - Genesis.

Kotaattko

Příspěvekod Kotaattko » stř 01. črc 2015 11:56:17

1. čeština - no to už tu bylo komentováno, co víc k tomu dodat, je to tvá vizitka
2. zkušenosti - no, hraješ měsíc na offiku, nevim nevim, jestli se dá říct, že bys za měsíc na offi uměl pořádně hrát za mága, když máš i jiné povinnost, než wow (spousta z nás začínala nebo jen v mezičase hrála na free, ale to fakt je každému volné), třeba ukážeš, že se v tobě pletu

Můžeme tě vzít na test, proč ne, ale pokud nepřetočíš naše mágy, tak jsem proti přijetí, chcem progressovat a ne čekat, až se něco naučíš. Třeba překvapíš, ale to už celé záleží jen na tobě. ;)
Obrázek

Blackfans

Příspěvekod Blackfans » stř 01. črc 2015 14:19:02

Zdravim Ejkejko

No o pravopisu sa tiez vyjadrovat nebudem... ja som sice studoval jak cesky tak slovensky jazyk ( zil som aj na Sk aj v CR takze skola proste..) ale aj ja si vsimnem ze skutocne... miestami tragedia :D

Inak prihlaska vcelku ok...

Co sa tyka gearu a skusenosti je to uz pomerne horsie. Skutocne nejake skusenosti z Freecka... to je jak keby si prakticky hral nejaku Demo verziu z nejakeho herneho casopisu. Je jasne ze zaklad tam nejaky je... ale zaklady maju aj low guildy, low hraci tudiz by som navrhoval presne to co napisala Kotatko. Vyskusat na raidu a ked pretocis nasich magov a nebudes neustale dead tak by bolo mozno aj pre nas vyhodne nabrat do guildy dalsieho maga. Ale mal by si to tak ci tak narocne. Mage ktory prestal hrat bol jeden z top ludi akych som kedy videl. Jak s DPS tak co sa tykalo hrania a aktivity.

Takze za mna GL.... ale bude to chciet urcite zapracovat na dost veciach..

Zpět na „Přihlášky R2“