Ejkejko, Arcane mage

Strejdik

Re: Ejkejko, Arcane mage

Příspěvekod Strejdik » stř 01. črc 2015 14:54:14

Me se libi jak se kazdy offikar diva na freeckare pres prsty. I presto, ze jsou nekteri v top guildach(i v embody) Uz sem si na to teda docela zvykl...Skoda ale, ze netusite, jak treby mystiq ve svoji nej slave( tbc) fungoval. Jely vsechny raidy, prequesty, spely, talenty a bose otevreli jedine, az fungoval presne tak, jak na offiku. Vsechny taktiky sme jeli podle offi. Klidne muzete mrknout na naky videa na y tube - guilda genesis. Byla tam daleko vetsi kvalita, nez jaka je ted na twinu a vecer online 3000 lidi. Ale to mi stejne neuverite...
K ondrovi bych rad dodal, ze za vyzkouseni urco nic nedame. Kicknout ho muzete vzdy, stejne jako i me nebo kohokoliv jinyho...cekat ze nahradi marakanisse nemuzem ale dam ruku do ohne, ze se mezi nasimi magy neztrati.

Dracik

Příspěvekod Dracik » stř 01. črc 2015 15:15:30

ja som ziadne freecko nespomenul :D mne je to egal
a nase magovske odbory prisli o brata.. takze by sa zislo doplnit stav :D:D
I am the best fuck the Rest. 

Obrázek 

Cukrik

Příspěvekod Cukrik » stř 01. črc 2015 16:00:17

Na mesiac na offi je to celkom solidný gear, takže sa na test dohodneme ak stále chceš, ideálne mi napíš ingame (pokojne dnes ak chceš) ale čakám trošku vyšší dmg než je na tých logoch.

Kotaattko

Příspěvekod Kotaattko » stř 01. črc 2015 16:02:30

@Strejdik: I já jsem začínala na free, ale stejně to prostě pro nás není důležité, tak už tu přestaň vypisovat romány o tom, jak to kde na free funguje atd... je to přihláška, ne reklamní bilboard

@Cukrik: Solidní gear z poloviny nakoupený v aukci ;)
Obrázek

Santali

Příspěvekod Santali » stř 01. črc 2015 16:03:38

Jen k tomu free :D ... Nemůžu si nerýpnout, ale když vy jste zabíjeli KJ tak my už Lich Kinga 25 HC takže asi tak. Free je shit a opravdové zkušenosti získáš až na ofi. Jako měsíc hraje tady a to přišel ale z Pandarie je třeba si uvědomit takže je skoro rok pozadu a vůbec netuší jak to všechno je předělaný Xkrát atp. viz. předělávání na fire toho frosta atp.
Obrázek

Strejdik

Příspěvekod Strejdik » stř 01. črc 2015 16:37:51

Santali mas pravdu. Za tu dobu se strasne veci zmenilo a offik je ted taky uplne nekde jinde nez byval( fazovani,garrison atd) to, co na free proste uz nenascriptujou tak, aby se tam dalo vubec hrat. Takze mu taky muze chvilku trvat, nez si zvykne a vse vychyta.. Nebudu uz tady spamovat.... uvidime, jak se s tim Ejkejko popere.

Ad Kote: by ses divila, kolik komentaru meli treba prihlasky do genesis nebo sody...klidne i 5 a vic stran. Tohle je nic ...:)

Ejkejko

Příspěvekod Ejkejko » stř 01. črc 2015 17:45:09

Kotaattko píše:
@Cukrik: Solidní gear z poloviny nakoupený v aukci ;)

z aukce mám snad jen trinket, zbytek BRF hc co jsem prolitl 9/10 hc s worldem

jinak s tim freečkem máte pravdu, ale ty základy se člověk může naučit i tam např. vyhýbání se sračkám, odbíhat a podobně :D

Zpět na „Přihlášky R2“