Narael, Arcane Mage

Blackfans

Re: Narael, Arcane Mage

Příspěvekod Blackfans » pát 03. črc 2015 20:20:46

Equip mas slusny. Hodne hodne hodne hodne hodne hooooooodne Masterky :D. Kecali sme spolu a vypadal byt ok.

Akurat nechapem vete: Něco o Vás- Som 25 ročný študent psychológie v Bratislave a žijem v Žiline.

To si navzajom jaksik protireci :D.

Inak mage sa nabral pred par dnami jeden ale... vo stvrtok na raidu tusim nebol. Ja bysom bol urcite za test aspon a uvidi sa. Je lepsie mat na vyber z ludi nez nemat nikoho... Im alone :( :?

Geminy

Příspěvekod Geminy » pát 03. črc 2015 21:06:40

Ty si protirecis... sak zije v ziline, ale studuje v BA. Co ti na tom nesedi?

Ja len pre info, cez vikend sa nam kona guildovy zraz, takze je mozne ze sa ti sem k tomu cez vikend nikto kompetentny nevyjadri. Za seba mozem povedat ze by si bol 4ty mage do raidu, co neni take hrozne, na normal a hc sa da, ale na myth budes musiet byt adekvatne dobry aby si sa dostal na progress.
Obrázek

Blackfans

Příspěvekod Blackfans » pát 03. črc 2015 22:06:22

Geminy píše:Ty si protirecis... sak zije v ziline, ale studuje v BA. Co ti na tom nesedi?

Ja len pre info, cez vikend sa nam kona guildovy zraz, takze je mozne ze sa ti sem k tomu cez vikend nikto kompetentny nevyjadri. Za seba mozem povedat ze by si bol 4ty mage do raidu, co neni take hrozne, na normal a hc sa da, ale na myth budes musiet byt adekvatne dobry aby si sa dostal na progress.

Ja som vynimocny. ja v idim vsetko inak tak ako by som mal :D

Cukrik

Příspěvekod Cukrik » ned 05. črc 2015 15:45:42

Prihlášku dozadu sme tu mali maga s podobných gearom a podobnými skúsenosťami a napriek tomu, že na teste nezhral super čísla, dal som mu šancu doraziť gear a dúfam, že do mesiaca bude točiť. Podľa tých 3 emp intemov to podobne doťahuješ...

Keby napíšeš prvý asi dostaneš podobné podmienky ako on, ale keďže si až druhý, môžme sa dohodnúť na teste ale očakávam nejaký dmg a nefailovanie. Ideálne mi napíš priamo ingame a dohodneme sa (Krasi nick môj) ale predbežne ideálne by bola streda, prípadne nejaké naše doprovoľné normal runy pondelok a utorok - tam ale negarantujem za zloženie - sú čiste dobrovoľné.
Samozrejme môžeš odpisovať aj tu keby niečo.

Sova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sova » ned 05. črc 2015 15:59:20

Len ho vezmite ale potom poradny bic nanho treba a drzat ho v lajne ! Jaaaa ho znam tento potrebuje pevnu ruku a vedenie :D

Ale ine som chcel, tuto fesak je taky typ, ze pokial by sa udomacnil uz neodide len tak lahko za lepsim, je to ten typ lojalistu pokial ta raidovacia skupina nie je fakt uz v monster srackach. Co sa tyka skillu raidovat som s nim neraidoval, to si treba otestovat :)
Poriadok je pre blbca, inteligent zvládne aj CHAOS !

Zpět na „Přihlášky R2“